سرویس کولر آبی آبسال

سرویس کولر آبی آبسال
4.3
(38)

سرویس کولر آبی آبسال با توجه به گرم شدن هوا یکی از نیاز های اصلی در این فصول تبدیل شده است. به جرعت میتوان گفت که کولرهای آبسال یکی از باکیفیت ترین کولر های تولید شده در ایران می باشد. خیلی از کاربران به دنبال سرویس کولر آبی در تهرانپارس و یا تعمیرگاهی که بتوانند با سرعت بیشتری اقدام به تعمیر و سرویس کولر آبی آبسال نمایند.

قصد داریم در بخش آموزش تعمیر کولر آبی به بررسی و نحوه سرویس کولر آبی آبسال بپردازیم و همچین نکات مهمی را در خصوص تعمیر کولر آبی را خدمتتان عرض میکنیم پیشنهاد میکنیم در صورتی که شما هم نیاز به سرویس کولر آبی آبسال دارید با بنیان سرویس همراه باشید.

سرویس کولر آبی آبسال

با گرم تر شدن هوا یکی از اصلی ترین بخش های منزل، سیستم تهویه هوا می باشد. درصورتی که از کولر آبی استفاده میکنید باید چند نکته مهم را رعایت نمایید. اولین نکته این است که شما باید قبل از شروع فصل سرما باید آب داخل کولر را تخلیه نمایید، پوشال هایی آن اگر نو هستند باید درآورده و از پوشال های قدیمی استفاده کنید.

این مورد برای این است که ماندن آب در داخل کولر باعث ایجاد رسوب و جرم در داخل بخش های آن می شود. همچنین میتواند باعث سوراخ شدن کف کولر شده و یا موتور کولر شما بسوزد. نکته بعدی که باید رعایت نمایید این است که موتور کولر را باید حتما از داخل کابین خارج نمایید، همانطور که اشاره شد ممکن است در اثر بارش باران و یا برق، موتور شما دچار سوختگی شود.

سرویس کولر آبی  آبسال در فصل گرما

همانطور که در بالا اشاره شد زمانی که قصد نداشتید از کولر آبی استفاده کنید باید موارد بالا را رعایت نمایید. اما با توجه به شروع فصل گرما بهتر است قبل از هرکاری اول تمام بخش های کولر را شستشو نمایید تا هرگونه جرم و رسوبی که در کولر آبی شما به وجود آمده است، پاک شوند.

سپس باید در صورت نیاز پوشال های کولر خود را تعویض نمایید، پیشنهاد میکنیم بعد از اتمام فصل گرما درصورتی که پوشال شما نو و سالم می باشد آن را با یک پوشال قدیمی تعویض نمایید تا مجددا بتوانید از پوشال خود استفاده نمایید.

بعد از تعویض پوشال باید موتور کولر را به خوبی روغن کاری نمایید، سعی کنید تمام بخش ها را با رعایت نکات ایمنی روغنکاری نمایید. قبل از روشن نمودن کولر باید پوشال ها را به خوبی خیس نمایید البته باید پوشال ها زمانی خیس شوند که یا بیرون از کولر قرار دارند و یا درشرایطی که موتور در داخل کولر نمی باشد اقدام به خیس نمودن آنها نمایید.

بعد از رعایت موارد بالا نبوت به بررسی شناور کولر می باشد، شناور کولر آبی محصول تنظیم نمودن میزان آب در داخل کابین کولر آبی می باشد. درصورتی که این وسیله مهم دچار خرابی شود آب تمام پشت بام شما را فراخواهد گرفت و در بعضی از مواقع باعث سوختگی موتور می شود.

سرویس کولر آبی تهرانپارس

در حال حاضر مجموعه بنیان سرویس امکان ارائه خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی آبسال را برای محدود شرق تهران را دارا می باشد. شما میتوانید درصورتی که نیاز به خدمات تعمیرات دارید درخواست خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و در اصرع وقت کولر آبی خود را تعمیر شده تحویل بگیرید.

با توجه به شروع فصل گرما مجموعه ما ارائه خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی را با اولویت بیشتری انجام خواهد داد تا شما عزیزان این این فصل گرمای زیادی را تحمل نفرمایید. با خدمات بنیان سرویس میتوانید نسبت به سایرین متفاوت باشید و در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

تعمیر کولر آبی آبسال در تهرانپارس

درصورتی که شما هم نیاز به تعمیر و سرویس کولر آبی آبسال دارید میتوانید درخواست خود را به صورت تلفنی و یا آنلاین به ثبت برسانید تا کارشناسان خبره و دوره دیده مجموعه بنیان سرویس در اولین فرصت اقدام به تعمیر کولر آبی آبسال شما نمایند.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.3 / 5. تعداد امتیازات 38

 

, , , , , , ,
اشتراک گذاری:

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال