تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG در تهران

اگر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG ، در منزل را دارید؛ میتوانید از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آ.ا.گ مجموعه بنیان سرویس استفاده نمایید. شما میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین یا تلفنی به ثبت برسانید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلتان توسط کارشناسان ما برطرف شود.

مجموعه بنیان سرویس با ارائه خدمات تعمیر لباسشویی آ.ا.گ در شرق تهران، شمال تهران، غرب تهران و مرکز تهران آمادگی برطرف نمودن مشکلات ماشین لباسشویی aeg شما با کمترین هزینه است.

همچنین اگر به دنبال مقالات آموزش تعمیر ماشین لباسشویی به صورت رایگان هستید، میتوانید از بخش پایگاه دانش مجموعه ما به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید تا نسبت به برطرف نمودن مشکل دستگاه خود اقدام کنید.

به چه دلیل برای تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران با بنیان سرویس تماس بگیریم؟

✓  یک ماه گارانتی ارائه خدمات انجام شده

✓  برآورد تخمینی هزینه ها قبل از انجام تعمیرات

✓  ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در سرتاسر تهران 

✓ تعیین زمان مراجعه توسط شما

✓  دارا بودن تعمیرکاران متعهد، متخصص و دوره دیده

✓  استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی آاگ در هنگام تعویض قطعات

تعمیرکاران بنیان سرویس

کادری متخصص

تمام کارشناسان و متخصصین تعمیرات لوازم خانگی که در مجموعه بنیان سرویس فعالیت می کنند، موظف به گذراندن دوره های فنی و تخصصی در حوزه تعمیر لباسشویی آاگ بوده، تا با جدیدترین تکنولوژ‌های روز دنیا آشنا شوند.

جلوگیری از هزینه های اضافی

جلوگیری از هزینه های اضافی

با توجه به افزایش قیمت های ماشین لباسشویی AEG در صورتی که این وسایل دچار خرابی شوند، بهترین گزینه تعمیر  ماشین لباسشویی آاگ است. با تکنسین های بنیان سرویس میتوانید از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

خدمات تعمیرات سریع

خدمات دقیق، سریع و باکیفیت

مجموعه بنیان سرویس با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در اقصی نقاط شهر تهران دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع، به موقع و با کیفیت می باشد. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود نمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

با توجه به افزایش قیمت های لوازم خانگی و مخصوصا ماشین لباسشویی، تعمیرات ماشین لباسشویی aeg شکل جدی تری به خود می‌گیرند. همانطور که میدانید قبل از تعویض هر قطعه ای، مهم ترین کار تشخیص عیب اصلی دستگاه است. 

زیرا اگر مشکل اصلی را متوجه شویم، میتوانیم با کمترین هزینه مشکل لباسشویی خود را بطرف نماییم. تمام تنکسین های مجموعه بنیان سرویس به این نکته مهم واقف هستند. و قبل از تعویض هر قطعه، اقدام به تعمیر آن مینمایند. درصورتی که قطعات قابل تعمیر نباشند در مرحله آخر آن را تعویض میکنند.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما تخلیه نمی کند، نمی چرخد و یا اصلا روشن نمی شود، متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی AEG می توانند با ارائه خدمات مناسب، سرویس دوره ای و یا تعمیرات سریع مشکلات دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایند. برای رفاه حال شما و آسودگی و آسایشتان تمام تعمیرات لباسشویی در منزل شما انجام خواهد پذیرفت. با تعمیر به موقعه ماشین لباسشویی و سرویس های دوره ای لباسشویی میتوانید از این وسیله گرانبها برای سالیان زیادی استفاده نمایید.

علاوه بر این کارشناسان و متخصصین ما نکات و توصیه های مهمی در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحیح از ماشین لباسشویی آ.ا.گ را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانید از لباسشویی خود استفاده بهتری داشته باشید. برای ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ میتوانید فرم درخواست تعمیرات را تکمیل و یا با شماره‌های ما در تماس باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

در بنیان سرویس خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ و سایر محصولات آاگ قابل دسترسی است

برخی از مهم ترین خدماتی که بنیان سرویس تعمیرات آنها را انجام میدهد:

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

سری جدید ماشین ظرفشویی آاگ AEG نتوانسته انتظارات مشتریان را برآورده کند. اما این به آن معنا نیست که تمام مشتریان از ظرفشویی آاگ ناراضی هستند. اما میتوان گفت آاگ در تولید ماشین ظرفشویی به مرور زمان دچار افت شدیدی شده است. اگر از مشتریان آاگ باشید و دغدغه تعمیرات ظرفشویی آاگ را دارید با بنیان سرویس تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران

یکی از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار، جاروبرقی آاگ می باشد. این جاروبرقی با نام تجاری آاگ – الکترولوکس وارد باز می شود. سیستم جاروبرقی آاگ به گونه ای طراحی شده است که تکنسین هایی که آشنایی لازم به این برند را نداشته باشند از تعمیرات آن عاجز خواهند ماند. جهت تعمیرات جاروبرقی آاگ با بنیان سرویس در تماس باشید.

تعمیر ساید بای ساید آاگ در تهران

شاید یکی از مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ نسبت به سایر مدل ها قیمت بالای قطعات آن می باشد. بخصوص زمانی که از یخچال آاگ خود به خوبی استفاده نکنید. بنیان سرویس به عنوان تعمیرات آاگ در تهران اقدام به آموزش تنکسین های مجرب تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ نموده است. آسودگی خاطر با مجموعه ما.

تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی

همیشه تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی نیاز به دانش فنی دارد، در صورتی که در خصوص لباسشویی aeg قدیمی اطلاعاتی نداشته باشید باعث می شوید میزان آسیب دیدگی لباسشویی دو چندان شود. تعمیر لباسشویی آاگ باید حتما توسط متخصصین آن انجام شود زیرا در صورت تشخیص اشتباه متحمل هزینه های اضافی خواهید شد.

تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی

تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی یکی از نیازهایی است که کاربران زیادی در مجموعه بنیان سرویس به دنبال آن هستند. با توجه به قدیمی بودن لباسشویی AEG معمولا افراد کمی هستند که میتوانند به صورت تخصصی، حرفه ای و با هزینه مناسب اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی شما نمایند.

در تمام مقالات سایت بنیان سرویس به این نکته اشاره کرده ایم که عیب یابی و تشخیص مشکل اصلی مهم ترین رکن در زمینه تعمیرات لوازم خانگی است. به طوری که اگر تشخیص اشتباهی داده شود شما متحمل هزینه های گزافی خواهید شد.

تعمیرات لوازم خانگی مخصوص ماشین لباسشویی از مهم ترین حرفه هایی است که باید هر تعمیرگاهی آن را داشته باشد. در زندگی های امروزی یکی از مهم ترین وسایل آشپزخانه، ماشین لباسشویی است. درصورتی که این وسیله مهم دچار خرابی شود شما با انبوهی از البسه مواجه خواهید شد که باید هرچه سریع تر اقدام به شستشوی آنها نمایید.

ریست ماشین لباسشویی aeg

بعد از اینکه ماشین لباسشویی شما قادر نباشد برنامه ای را اجرا کند اولین کاری که باید اقدام نمایید، ریست ماشین لباسشویی aeg است. معمولا ریست ماشین لباسشویی aeg کار دشواری نیست و کافی است چند کلید را همزمان باهم نگه دارید تا بتوانید اقدام به ریست ماشین لباسشویی aeg خود نمایید.

مرحله اول : باید به طور همزمان کلید WASCHE و کلید Zeit) Sparen) را فشار دهید و بدون اینکه دستتان را از روی این دکمه ها بردارید به مرحله دوم بروید.

مرحله دوم : باید سلکتور (دستگیره تنظیم برنامه) را باید در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. باید سلکتور رو روی ساعت هفت تنظیم کنید. یعنی سلکتور باید چرخیده شود و در محلی که ساعت هفت می باشد قرار بگیرد.

برای درک بهتر از تصویر زیر را برایتان آماده کرده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما طبق توضیحات و تصویر پیش بروید :

ریست ماشین لباسشویی aeg
ریست ماشین لباسشویی aeg

در صورتی بعد از انجام تمام مراحل بالا همچنان لباسشویی aeg قدیمی شما برنامه ها را اجرا نمیکند باید با تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تماس باشید زیرا در صورت دستکاری بیش از حد توسط شما ممکن است متحمل هزینه های بیشتری شوید.

همانطور که در بالا اشاره شد تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی نیاز به دانش فنی دارید. زیرا ساختار ماشین لباسشویی آاگ به طور کاملا پیچیده ای طراحی شده است و هرفردی نمیتواند اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی aeg قدیمی نمایند.

خدمات سریع

با تکنسین های حرفه ای بنیان سرویس دستگاه خود را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نمایید.

گارانتی خدمات تعمیر انجام شده

با اطمینان دستگاه خود را تعمیر کنید، کلیه خدمات تعمیرات ما دارای گارانتی می باشد.

ثبت درخواست تعمیرات

شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را یا از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین ثبت نمایید.

مشاوره و پیشنهاد

شما به هرشکلی که درخواست خود را ثبت نمایید همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند.

ثبت آنلاین درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ

بعد از ثبت درخواست، همکاران جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظرتان تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که همان مشکل برای شما پیش آمده باشد که با مرکز بنیان سرویس تماس گرفته اید در کمتر از ۳۰ روز دوباره ایجاد شود، این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکلی که حل نشده بود را به صورت کامل طرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی بنیان سرویس به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان بنیان سرویس علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب بنیان سرویس واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن صدها مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات بنیان سرویس رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

بنیان سرویس تنها در صورتی که شما نیاز به قطعات و لوازم یدکی داشته باشید اقدام به فروش آنها میکند. قطعاتی مانند برد الکترونیکی و …

مرکز تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آاگ در تهران

مرکز تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی آاگ AEG بنیان سرویس در تهران، بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در شهر تهران می باشد. با داشتن ده ها تکنسین باتجربه درسرتاسر تهران برای ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی aeg در خدمت شما هستیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر لباسشویی در زمانی که شما مشخص می‌کنید به محل اعزام نموده تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف نمایند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی آ.ا.گ که نیاز به تعمیر دارند »

   • جمع شدن آب در ماشین لباسشویی.
   • ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
   • برنامه های ماشین لباسشویی اجرا نمی شوند.

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای ماشین لباسشویی aeg شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت ماشین لباسشویی شما به درستی کار نمیکند میتوانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ اعزام شود.

مشکلات متداول در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

در صورتی که با هریک از مشکلات زیر در رابطه با ماشین لباسشویی آاگ خود مواجه شدید، توصیه می کنیم که سریعاً با تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ تماس بگیرید.

 • ماشین لباسشویی آاگ خوب شستشو نمیکند
 • ماشین لباسشویی آاگ هنگام خشک کردن صدای زیادی دارد
 • ماشین لباسشویی آاگ آب را تخلیه نمیکند
 • آب داخل مخزن ماشین لباسشویی آاگ باقی می ماند
 • درب ماشین لباسشویی آاگ باز نمی شود
 • ماشین لباسشویی آاگ برنامه ها را کامل انجام نمی دهد
 • پنل جلویی ماشین لباسشویی آاگ کار نمیکند
 • پنل جلویی ماشین لباسشویی آاگ خاموش شده است
 • ماشین لباسشویی آاگ در حین کار خاموش می شود

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باید حتما توسط یک کارشناس متخصص انجام شود. با توجه به حساسیت بالای این دستگاه پیشنهاد میکنیم حتما با تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران در تماس باشید. مجموعه بنیان سرویس با داشتن تکنسین های مجرب و دوره دیده آمادگی ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی AEG در شهر تهران را دارا می باشد.

نکته مهم در تعمیر ماشین لباسشویی آاگ :

دقت داشته باشید اگر به هر دلیلی کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده است یا مشکلی در زمینه استفاده از ماشین لباسشویی آاگ مشاهده میکنید باید سریعاً این مشکل را توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف نمایید. زیرا احتمال دارد قطعات دستگاه شما خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید.

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین لباسشویی آاگ شما اشکال اساسی پیدا نماید. هم اکنون درخواست تعمیر ماشین لباسشویی آاگ خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ در تهران تماس بگیرید. ما با کارشناسان با تجربه خود همیشه آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

معنی کلمات روی لباسشویی aeg

معنی کلمات روی لباسشویی aeg یکی از پرتکرار ترین سوالاتی است که کاربران از ما سوال میپرسند. معنی کلمات روی لباسشویی آاگ میتواند متفاوت باشد اما در اکثر لباسشویی های آآگ به صورت یکسان هستند برای همین قصد داریم به صورت کاملا تخصصی و فنی معنی کلمات روی لباسشویی aeg را برایتان شرح دهیم.

معنی کلمات روی لباسشویی aeg

یکی از نیازهایی که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند، اطلاع از برنامه های ماشین لباسشویی است. سوال پر تکرار بین تمام کاربران از کارشناسان ما، معنی کلمات روی لباسشویی aeg است.

معنی کلمات روی لباسشویی آاگ میتواند متفاوت باشد اما در اکثر لباسشویی های آآگ به صورت یکسان هستند برای همین قصد داریم به صورت کاملا تخصصی و فنی معنی کلمات روی لباسشویی aeg را برایتان شرح دهیم.

معنی کلمات روی لباسشویی آاگ طیف گسترده ای دارند در زیر پرکاربردتری و اصلی ترین معنی کلمات روی لباسشویی آاگ را برایتان گردآوردی نموده ایم که پیشنهاد میکنیم با دقت تمام بخش ها را مطالعه نمایید.

Intensif » لباس های کثیف

Fijen was = Delicate » لباسهای نازک، ظریف یا ابریشمی

Kourt= quick » شستشوی سریع

Kleine wasjes » لباس های کوچک

Kort » سریعتر

Deur/uit » درب

Kreukher/stellend » تغییر وزن

Hoofdwas = main wash cycle » برنامه شستشوی اصلی

Voorwas= perwash » پیش شستشو

Pompen » تخلیه

Inweken = soak » خیس کردن

Centerifug » خشک کردن

Spo elen » آبکشی و خشک کردن

Wool » لباسهای پشمی

سوالات متداول در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

مجموعه بنیان سرویس آمادگی ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی آاگ (AEG) قدیمی را دارا می باشد. با توجه به داشتن تکنسین های باتجربه و متخصص امکان تعمیرات تخصصی لباسشویی aeg قدیمی را دارا می باشیم که میتوانید با همکاران ما جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ قدیمی در تماس باشید.

بله مجموعه ما تمام تعمیرات ماشین لباسشویی AEG را در منزل شما و در حضورتان انجام خواهد داد. اما در بعضی از مواقع لازم است برخی از قطعات باز شده و به کارگاه آورده شوند. که حتما قبل از باز کردن هرگونه قطعه ای، با شما همانگ خواهد شد و در صورت تأیید کار شما انجام می شود.

بهترین پیشنهاد ما به شما تماس با شماره 118 شهرستان یا استان خود است. زیرا میتوانید تلفن معتبر مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ (AEG) را از آنها دریافت نمایید.

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که کاربران زیادی از ما می‌پرسند، همین مورد است. در نظر داشته باشید درحال حاضر مجموعه بنیان سرویس فقط در شهر تهران آمادگی ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ را دارد. اما اگر در شهری بجز تهران سکونت دارید میتوانید قطعات مورد نیاز خود را از فروشگاه ما تهیه نمایید.

درمورد تعمیر ماشین لباسشویی بیشتر بدانید

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.3 / 5. تعداد امتیازات 128