تعمیرات آ.ا.گ AEG

بنیان سرویس مرکز تعمیرات آاگ در تهران

مهم نیست لوازم خانگی آاگ خود را از کجا خریداری کرده اید. متخصصان حرفه ای و با تجربه بنیان سرویس در تعمیرگاه آاگ بهترین فرد جهت تعمیرات لوازم خانگی آاگ شما می باشند.

تعمیرات آاگ در تهران

چرا برای تعمیرات لوازم خانگی AEG باید با بنیان سرویس در تماس بگیریم؟

✓  یک ماه گارانتی ارائه خدمات انجام شده

✓  برآورد تخمینی هزینه ها قبل از انجام تعمیرات

✓  ارائه خدمات تعمیر لوازم خانگی آاگ در سرتاسر تهران 

✓ تعیین زمان مراجعه توسط شما

✓  دارا بودن تعمیرکاران متعهد، متخصص و دوره دیده

✓  استفاده از قطعات اورجینال لوازم خانگی AEG در هنگام تعویض قطعات

تعمیرکاران بنیان سرویس

کادری متخصص

تمام کارشناسان و متخصصین تعمیر لوازم خانگی که در مجموعه بنیان سرویس فعالیت می کنند موظف به گذراند دوره های فنی و تخصصی در حوزه لوازم خانگی بوده. تا با جدیدترین تنکولوژی های روز دنیا آشنا شوند.

جلوگیری از هزینه های اضافی

جلوگیری از هزینه های اضافی

به دلیل آنکه تمام تکنسین های مجموعه ما در حوزه تعمیر لوازم خانگی به تمام نقاط قوت و ضعف این وسایل گران بها آگاه هستند، میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی لوازم خانگی شما نموده و از هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

خدمات تعمیرات سریع

خدمات دقیق، سریع و باکیفیت

مجموعه بنیان سرویس با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در اقصی نقاط شهر تهران دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع، به موقعه و با کیفیت می باشد. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لوازم خانگی خود نمایید.

تعمیرات آاگ

اولین درخواست تعمیرات خود را با تخفیف ۲۰ درصدی به ثبت برسانید. همچنین در صورت معرفی بنیان سرویس به دوستان و آشنایان خود و ثبت درخواست توسط آنان تا سقف ۵۰ هزار تومان هدیه اعتبار تعمیرات از ما دریافت کنید. و با ثبت درخواست دوم یک سرویس رایگان جرمگیری ماشین لباسشویی یا تعویض فیلتر آب ساید هدیه بگیرید.

برای معرفی کافیست بعد از ثبت درخواست کدرهگیری خود را به دوستان خود هدیه دهید.

کد تخفیف برای اولین درخواست تعمیرات محصولات آاگ  » AEG Repair 20

قابل استفاده برای تعمیرات لوازم خانگی آ.ا.گ ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ، تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ، تعمیر جاروبرقی آاگ، تعمیر ساید بای ساید آاگ، تعمیر یخچال فریزر آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

هنوز هم بعضی از مدل های ماشین لباسشویی آاگ که  ۵۰ سال از عمرشان میگذرد، بازهم مشغول شستشوی لباسها هستند. استیل داخلی ماشین لباسشویی آ.ا.گ باعث وجه تمایز آن با سایر رقبا گردیده است. بنیان سرویس به عنوان تعمیرات آاگ در تهران با کادری متخصص و دوره دیده در زمینه تعمیرات لباسشویی آاگ می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

سری جدید ماشین ظرفشویی آاگ AEG نتوانسته انتظارات مشتریان را برآورده کند. اما این به آن معنا نیست که تمام مشتریان از ظرفشویی آاگ ناراضی هستند. اما میتوان گفت آاگ در تولید ماشین ظرفشویی به مرور زمان دچار افت شدیدی شده است. اگر از مشتریان آاگ باشید و دغدغه تعمیرات ظرفشویی آاگ را دارید با بنیان سرویس تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران

یکی از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار، جاروبرقی آاگ می باشد. این جاروبرقی با نام تجاری آاگ – الکترولوکس وارد باز می شود. سیستم جاروبرقی آاگ به گونه ای طراحی شده است که تکنسین هایی که آشنایی لازم به این برند را نداشته باشند از تعمیرات آن عاجز خواهند ماند. جهت تعمیرات جاروبرقی آاگ با بنیان سرویس در تماس باشید.

تعمیر ساید بای ساید آاگ در تهران

شاید یکی از مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ نسبت به سایر مدل ها قیمت بالای قطعات آن می باشد. بخصوص زمانی که از یخچال آاگ خود به خوبی استفاده نکنید. بنیان سرویس به عنوان تعمیرات آاگ در تهران اقدام به آموزش تنکسین های مجرب تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید آاگ نموده است.

خدمات سریع

با تکنسین های حرفه ای بنیان سرویس دستگاه خود را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نمایید.

گارانتی خدمات تعمیر انجام شده

با اطمینان دستگاه خود را تعمیر کنید، کلیه خدمات تعمیرات ما دارای گارانتی می باشد.

ثبت درخواست تعمیرات

شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را یا از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین ثبت نمایید.

مشاوره و پیشنهاد

شما به هرشکلی که درخواست خود را ثبت نمایید همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند.

ثبت درخواست آنلاین سرویس و تعمیرات لوازم خانگی

بعد از ثبت درخواست، همکاران جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظرتان تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که همان مشکل برای شما پیش آمده باشد که با مرکز بنیان سرویس تماس گرفته اید در کمتر از ۳۰ روز دوباره ایجاد شود، این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکلی که حل نشده بود را به صورت کامل طرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی بنیان سرویس به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان بنیان سرویس علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب بنیان سرویس واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن صدها مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات بنیان سرویس رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

بنیان سرویس تنها در صورتی که شما نیاز به قطعات و لوازم یدکی داشته باشید اقدام به فروش آنها میکند. قطعاتی مانند برد الکترونیکی و …

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.2 / 5. تعداد امتیازات 58