تعمیر جاروبرقی بوش

تعمیر جاروبرقی بوش
4.3
(23)

تعمیر جاروبرقی بوش به یکی از نیازهای اساسی در خانه های امروزی تبدیل شده است. کمتر منزلی را خواهیم یافت که بدون جاروبرقی باشند. از همین رو سرویس جاروبرقی بوش به یکی از نیازهای مشترک کاربران تبدیل شده است. خیلی از کاربران به دنبال تعمیر جاروبرقی بوش شرق تهران هستند و علاقه دارند که آموزش تعمیر جاروبرقی بوش را به صورت رایگان مشاهده نمایند.

قصد داریم در ادامه مقالات آموزش تعمیر جاروبرقی به بررسی عملکرد جاروبرقی بوش ، علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بوش ، علت زود داغ شدن جاروبرقی ، علائم سوختن موتور جاروبرقی و اب رفتن داخل جاروبرقی را با یک دیگر بررسی نماییم که پیشنهاد میکنم تا انتها همراه بنیان سرویس باشید.

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی بوش

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی میتواند دلایل زیادی داشته باشد. اما همیشه مهم ترین و اصلی ترین مشکل میتواند از کیسه جاروبرقی شما باشید. خاموش شدن جاروبرقی چندین علت دارد، یکی دیگر از علت های آن میتواند به خاطر کشیدن بیش از اندازه سیم جاروبرقی باشد. معمولاً در حین نظافت منزل به این نکته دقت نداریم که تا چه میزان میتوان سیم جاروبرقی را بیرون کشید، زیرا در صورت کشیده شدن بیش از حد جاروبرقی به صورت ناگهانی خاموش خواهد شد.

علت بعدی میتواند به خاطر خراب شدن موتور جاروبرقی باشد. البته اتمام عمر مفید موتور هم یکی دیگر از دلایل خرابی آن است، نکته مهمی که باید رعایت نماییم استفاده از پاکت های نانویی جاروبرقی است. پاکت های یکبار مصرف به دلیل کیفیت در ساخت و عدم از دست رفتن الیاف کاربرد بسیار زیادی دارند. اما کیسه های دائمی به دلیل استفاده بیش از اندازه و تغییر ساختار الیاف آن بعد از مدتی باعث می شود که گرد و خاک به داخل جاروبرقی بوش شما منتقل شده و دچار خرابی موتور شوید.

پیشنهاد میکنیم مقاله علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی را مطالعه نمایید.

علت زود داغ شدن جاروبرقی

مهم ترین علت زود داغ شدن جاروبرقی میتواند به خاطر پر بودن پاکت جاروبرقی و کثیفی فیلترهای داخلی آن باشد. پیشنهاد میکنم اگر از کیسه های دائمی جاروبرقی استفاده میکنید همین امروز آنها را تعویض کرده و از فیلترهای نانو یا یک بار مصرف استفاده نمایید.

سه مدل از پر مصرف ترین کیسه های جاروبرقی را میتوانید از فروشگاه ما تهیه نمایید که نمونه آنها را برایتان در ادامه قرار داده ایم. البته بسیار از کاربران به اشتباه از کیسه های یک بار مصرف چندین مرتبه استفاده میکنند که باید خدمتتان عرض کنیم اگر عمر جاروبرقی و کارکرد موتور برایتان اهمیت دارد حتما به سلامت آنها توجه نمایید.

پاکت جاروبرقی بوش type g

پاکت جاروبرقی بوش type g

پاکت نانو جاروبرقی بوش

پاکت نانو جاروبرقی بوش type p

پاکت نانو جاروبرقی فیلیپس

پاکت نانو جاروبرقی فیلیپس 

این نکته مهم را در نظر بگیرید مهم ترین بخش جاروبرقی موتور آن است، برای حفاظت از موتور باید حتما از پاکت مرغوب استفاده نمایید. در بالا ما چند مدل از پرمصرف ترین کیسه های جاروبرقی را به شما معرفی نمودیم. در صورتی که نیاز به تهیه پاکت جاروبرقی دارید و نتوانستید آن را در فروشگاه ما پیدا نمایید میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

علائم سوختن موتور جاروبرقی

سوختن موتور جاروبرقی یکی از مشکلاتی است که شاید حداقل یک بار با آن مواجه شده باشیم. بدترین زمان برای سوختن موتور جاروبرقی زمانی است که قصد داریم منزل را نظافت کنیم و آماده پذیرایی از میهمانان خود شویم. نشانه های سوختن موتور جاروبرقی به شرح ذیل است :

  • دود کردن موتور جاروبرقی در حین کار
  • بوی سوختگی از داخل جاروبرقی
  • کشیدن آب با جاروبرقی

برای حفظ سلامت موتور جاروبرقی باید مدت زمانی که از جاروبرقی بوش استفاده میکنید حداکثر 30 دقیقه باشد. بعد از هربار نظافت منزل باید فیلترهای داخلی جاروبرقی را تمیز نمایید. درصورتی که از کیسه دائمی استفاده میکنید بعد از هربار نظافت آن را تخلیه کنید، شاید کار سختی باشد اما با این نکات میتوانید عمر مفید جاروبرقی بوش را حداقل چند سال بیشتر نمایید.

پیشنهادی که در اول مقاله خدمتتان عرض کردیم این است که بهترین کار استفاده از فیلترهای نانو یا یکبار مصرف است. این نوع پاکت ها با توجه به نوع الیاف و ساختارشان باعث می شود کمترین گرد و غبار به داخل موتور کشیده شود. با کمی هزینه کردن برای این عضو جدا نشدنی در منزل میتوانید برای سالیان سال از خدمات بی نظیر جاروبرقی بوش بهرهمند شوید.

تعمیر جاروبرقی بوش در تهران

درصورتی که در شهر تهران سکونت دارید و قصد دارید اقدام به تعمیر جاروبرقی بوش نموده پیشنهاد میکنیم آن را به متخصصین و کارشناسان خبره ما که در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بوش تبحر دارند بسپارید. هم اکنون میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی به ثبت برسانید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.3 / 5. تعداد امتیازات 23

 

, , ,
اشتراک گذاری:

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال