بررسی پاکت جاروبرقی فیلیپس

بررسی پاکت جاروبرقی فیلیپس
4.5
(46)

میخواهیم در این مقاله به بررسی پاکت جاروبرقی فیلیپس بپردازیم و سوالاتی که شما در ذهن خود دارید را پاسخ دهیم. یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران در خصوص کیسه جاروبرقی فیلیپس از ما میپرسند، این است که ” کیسه جاروبرقی از کجا بخرم ” ، ” نحوه تعویض کیسه جاروبرقی فیلیپس ” و ” پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170 ” است.

قصد داریم به تمام سوالات بالا که بسیار پرتکرار هستند پاسخ دهیم، پیشنهاد میکنیم در ادامه مقالات آموزش تعمیر جاروبرقی همراه وب سایت بنیان سرویس باشید.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی فیلیپس

قبل از شروع مقاله بررسی کیسه جاروبرقی فیلیپس اجازه دهید سوال بسیار مهمی که خیلی از کاربران از کارشناسان ما می پرسند را خدمتتان بازگو نماییم. کیسه جاروبرقی فیلیپس به قدر مهم است که شاید درجه اهمیت آن برابر با موتور جاروبرقی فیلیپس است.

چه زمانی باید کیسه جاروبرقی فیلیپس را تعویض نمود ؟

این سوال شاید کمی گمراه کننده باشد اما اگر به نظر میرسد که جاروبرقی فیلیپس شما نمیتواند چیزهایی که قبلا با آن جاروبرقی میکردید را از زمین جمع کند و قدرت مکش آن کم شده است، زمان تعویض کیسه جاروبرقی فیلیپس فرا رسیده است.

راه پیشنهادی مجموعه ما این است، زمانی که پاکت جاروبرقی فیلیپس در حدود 2/3 آن پر شد اقدام به تعویض کیسه جاروبرقی فیلیپس نمایید. البته در بعضی از مدل های جاروبرقی نمایشگری در روی جاروبرقی تعبیه شده است که میزان پر بودن کیسه جاروبرقی را نمایش میدهد.

شاید این نکته به نظر شما اقتصادی نباشد که وقتی کیسه جاروبرقی فیلیپس حدود 2/3 آن پر شد اقدام به تعویض آن نمایید اما این نکته را در نظر داشته باشید که اگر به موقعه اقدام به تعویض پاکت جاروبرقی فیلیپس ننمایید، مجبور خواهید شد هزینه های گزافی را جهت تعمیر جاروبرقی فیلیپس پرداخت نمایید.

نحوه تعویض کیسه جاروبرقی فیلیپس

همراه ما باشید تا با یکدیگر اقدام به تعویض کیسه جاروبرقی فیلیپس نماییم. پیشنهاد میکنیم قبل اینکه شروع به تعویض کیسه جاروبرقی فیلیپس نمایید حتما یک زیر انداز همراه با ماسک و دستکش همراه خود داشته باشید.

 • ابتدا جهت نظافت منزل و جلوگیری از آلوده شدن دستان خود پیشنهاد میکنیم از یک زیر انداز، ماسک و دستکش استفاده نمایید.
 • لوله خرطومی را از جاروبرقی جدا کرده و درب جاروبرقی را به آرامی باز نماید. دقت نمایید برای باز نمودن درب جاروبرقی فیلیپس باید دستگیره آن را به سمت بالا بکشید. اما این عمل را به آرامی انجام دهید.
 • کیسه جاروبرقی فیلیپس را بررسی کنید اگر کاملا پر شده است که باید تعویض شد. دقت نمایید بهترین حالت برای تعویض کیسه جاروبرقی فیلیپس زمانی است که کیسه حدود 2/3 پر شده باشد.
 • با رعایت نکات بهداشتی کیسه را از قابی که در آن قرار گرفته است جدا نمایید. البته در بعضی از مدل ها این قاب وجود ندارد که بسته به مدل جاروبرقی شما متفاوت هستند. در بعضی از مدل ها ممکن است نیاز به فشردن دکمه ای داشته باشید تا کیسه جاروبرقی فیلیپس را جدا نمایید.
 • برای به حداقل رساندن میزان گرد و غبار پاشیده شده در فضا بهتر است سریعاً کیسه جاروبرقی فیلیپس را در درون یک کیسه فریزر قرار داده و درب آن را گره بزنید.
 • پاکت نانو جاروبرقی فیلیپس که تازه خریداری نموده اید را آماده کنید و دقیقا در جای قبلی نصب کنید. کیسه باید در جای خود ثابت بماند. البته در برخی از مدل ها مکانیزمی برای نگه داشتن محکم کیسه جاروبرقی فیلیپس در محل خود دارند.
 • درب جاروبرقی را بسته و لوله خرطومی را متصل کنید. اکنون باید جاروبرقی را روشن نمایید، اگر صداهای عجیب و رغیب نشنیدید و به محض روشن شدن، با مکش کیسه جاروبرقی فیلیپس پر از هوا شد، پس کیشه را درست نصب کرده اید.

پیشنهاد میکنیم مقاله : علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی و دلایل خرابی جاروبرقی را حتما مطالعه نمایید.

بررسی پاکت جاروبرقی فیلیپس

امروزه نمیتوان از اهمیت بسیار بالای جاروبرقی در زندگی های صنعتی چشم پوشی کرد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و میل بشر به راحت سازی کارها باعث شده است صنعت تولید جاروبرقی عصر تازه ای را تجربه کند.

همین پیشرفت تکنولوژی باعث می شود که به مرور زمان قیمت جاروبرقی روز به روز درحال افزایش باشد از همین رو باید بسیار مراقب این وسیله با اهمیت در زندگی های امروزی باشیم.

یکی از مهم ترین بخش هایی که در جاروبرقی شاید اصلا به آن توجه نکرده باشیم، پاکت جاروبرقی است. یکی از با ارزش ترین لوازم جانبی برای جاربروبرقی که هیچ وقت توجه خاصی به آن داشته ایم.

یکی از مهم ترین علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی فیلیپس پر بودن کیسه جاروبرقی فیلیپس است. همیشه پاکت جاروبرقی خود را تا قبل از اینکه کاملا پر شود، خالی کنید. اشتباه دوم استفاده از کیسه های دائمی جاروبرقی است. بهتر است از کیسه های یک بار مصرف یا کیسه های نانو استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از کیسه های فابریک جاروبرقی است. کیسه هایی که الیاف نانو دارند بهترین مدل کیسه برای جاروبرقی شماست.

پیشنهاد ما به شما پاکت نانو جاروبرقی فیلیپس

پاکت نانو جاروبرقی فیلیپس
پاکت نانو جاروبرقی فیلیپس

همین الان اقدام به خرید پاکت جاروبرقی فیلیس نمایید


پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170

یکی از سوالات پر تکرار مشتریان مجموعه ما ” کیسه جاروبرقی از کجا بخرم ” است.با توجه به متنوع بودن پاکت جاروبرقی فیلیپس و تغییر نوع ساختار آنها پیشنهاد ما به شما برای خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس مدل 9170 است.

پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170 یکی از پرمصرف ترین مدل های کیسه جاروبرقی فیلیپس است که با بهترین کیفیت ممکن میتوانید از فروشگاه ما تهیه نمایید.

البته این نکته را باید در نظر داشته باشید قبل از تهیه کیسه جاروبرقی فیلیپس بهتر است نمونه خود را با تصاویر موجود در فروشگاه ما بررسی نمایید و در صورت تطبیق داشته اقدام به خرید پاکت جاروبرقی فیلیپس نمایید.

تعمیر جاروبرقی فیلیپس

در صورتی که نیاز به تعمیر جاروبرقی فیلیپس دارید میتوانید درخواست خود را به صورت تلفنی و یا آنلاین به ثبت برسانید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حل مشکل شما اقدام نمایند.

سوالات متداول

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع بررسی پاکت جاروبرقی فیلیپس بوجود بیاید آماده کرده‌ایم:

چه زمانی باید کیسه جاروبرقی فیلیپس را تعویض نمود ؟

زمانی که کیسه جاروبرقی فیلیپس شما حدود 2/3 پر شده باشد.

کیسه جاروبرقی از کجا بخرم؟

میتوانید با مراجعه به فروشگاه بنیان سرویس اقدام به تهیه کیسه جاروبرقی نمایید.

جاروبرقی فیلیپس دارم اما نمیدانم کدام مدل پاکت را باید تهیه کنم!

با توجه به گستردگی در تولید کیسه جاروبرقی فیلیپس اگر اطلاع ندارید کدام پاکت جاروبرقی مناسب شماست پیشنهاد میکنیم که پاکت جاروبرقی فیلیپس 9170 را تهیه نمایید. این مدل با 80 درصد از جاروبرقی های فیلیپس سازگاری دارد.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.5 / 5. تعداد امتیازات 46

 

, , , ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه‌

3 دیدگاه‌

 • سلام وقت بخیر
  جاروبرقی من فیلیپس مدل۹۱۷۰
  یکی ازقابلیتاش اینه ک نشانگر پربودن مخزن داره.چطور میتونم ازاین قابلیت استفاده کنم

 • سلام وقت بخیر
  جاروبرقی من فیلیپس مدل ۹۱۷۰ یکی از قابلیتاش اینه که نشانگرپربودن مخزن داره.چطور میتونم ازاین قابلیت استفاده کنم؟

  • با سلام خدمت Zahra عزیز؛
   درصورتی که جاروبرقی شما تولید شرکت رسمی فیلیپس باشد، این امکان به صورت اتوماتیک روی دستگاه فعال است و بعد از پر شدن کیسه، نشانگر آن تغییر میکند. اما در صورتی که دستگاه تعمیر شده باشد، کیسه غیراستاندارد و یا دستگاه شما تولید کشور دیگری است، این نشانگر کار نمیکند و فقط جنبه نمادین دارد.
   موفق باشید

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال