قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی

قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی
4.7
(360)

یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی است. و یا قصد دارند اقدام به خرید شیر برقی ماشین لباسشویی نمایند اما با توجه به گستردگی و مدل های متفاوت در انتخاب خود دچار تردید شده اند.

قصد داریم در ادامه مقالات آموزش تعمیر ماشین لباسشویی به بررسی دقیق قیمت انواع شیر برقی ماشین لباسشویی بپردازیم. به عنوان نمونه یکی از پرتکرار ترین درخواست ها در مجموعه بنیان سرویس ، اطلاع از قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی دوو ، قیمت شیربرقی ماشین لباسشویی پارس ، قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی حایر ، قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی آبسال ، قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی توشیبا ، قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی ال جی و قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی ایندزیت است. 

البته مدل های بسیار بیشتر از شیر برقی ماشین لباسشویی موجود است که درصورتی عدم وجود در لیست این مقاله میتوانید با همکاران ما در تماس باشید تا شما را در مراحل خرید شیر برقی ماشین لباسشویی راهنمایی نمایند.

شیر برقی چیست؟

شیر برقی یک وسیله مگنتی است که وظیفه آن قطع و وصل کردن جریان آب به داخل ماشین لباسشویی است. شیر برقی که به آن شیرالکترونیکی نیز گفته می شود. عملکرد شیربرقی به این صورت است که هنگامی که مقدار آب داخل ماشین لباسشویی به حد نصاب برسد توسط هیدروستات دستور قطع جریان آب را صادر می کند.

دلیل جمع شدن آب در ماشین لباسشویی

همیشه عدم تخلیه آب در داخل ماشین لباسشویی یا اینکه آب داخل ماشین لباسشویی بماند دو مشکل جدی و اساسی است که همیشه با آن مواجه خواهیم شد. اینکه ماشین لباسشویی به خوبی در زمانی که به آن نیاز داریم عمل نکند خیلی مشکل ناخوشایندی است. جمع شدن آب در ماشین لباسشویی در حالتی که خاموش است یکی از سوالاتی است که همیشه ذهن ما را درگیر خود می کند.

همیشه باید مراقب برگشت آب به ماشین لباسشویی باشیم زیرا اگر این مشکل را در زمان مناسب تشخیص ندهیم حتما نیاز به یک تعمیرگاه تعمیر لباسشویی خواهیم داشت. پس قبل از اینکه نیاز به تعمیرات لباسشویی داشته باشید بهتر است مراقب این وسیله مهم و ضروری در منزلتان باشید.

دو علت کلی برای جمع شدن آب در داخل ماشین لباسشویی وجود دارد. که به صورت زیر تقسیم می شود :

۱- آب داخل ماشین لباسشویی تمیز است »

منظورمان از داخل ماشین لباسشویی همان دیگ لباسشویی است. اگر آبی که داخل ماشین لباسشویی است تمیز است، مشکل از شیربرقی است. که اگر از خرابی آن مطمئن هستید باید نسبت به تعویض شیر الکترونیکی اقدام نمایید.

پیشنهاد میکنیم مقاله دلیل جمع شدن آب در ماشین لباسشویی چیست؟ را حتما مطالعه بفرمایید.

۲- آب داخل ماشین لباسشویی کثیف است »

اگر آب داخل ماشین لباسشویی کثیف است، مشکل از انسداد فاضلاب است که این مشکل را باید بررسی کنید. که این مشکل باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی خواهد شد. باید این دو مشکل را بررسی کنید تا بتوانید از ماشین لباسشویی خود به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

قیمت شیر برقی لباسشویی

به صورت دقیق نمیتوان برای تمام شیربرقی های ماشین لباسشویی یک قیمت واحد در نظر گرفت، اما مدل های آن به سه دسته کلی تقسیم می شوند :

شیربرقی دوقلو ماشین لباسشویی

علت اینکه به این مدل شیربرقی، دوقلو گفته می شود وجود دو ورودی آب است. اصطلاحا این مدل را شیربرقی دو شیر هم شناخته می شود. یکی از معروف ترین مدل های شیربرقی دوقلو، شیربرقی ماشین لباسشویی ایندزیت است.

درصورتی که میخواهید از قیمت شیربرقی دو قلو ماشین لباسشویی مطلع شوید و یا قصد تهیه آن را دارید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

قیمت شیربرقی دوقلوی ماشین لباسشویی
مشاهده قیمت شیر برقی دوقلوی ماشین لباسشویی

اما مدل های متفاوتی از شیربرقی وجود دارد که میتوان آنها را به دستبندی های متفاوتی نسبت داد. ولی معمولا اکثر مدلهای شیربرقی دوقلو با یکدیگر سازگار هستند، که تنها تفاوت آنها زاویه مگنت های شیربرقی است که باید در زمان تهیه به آن توجه داشته باشید.

شیر برقی تک قلو ماشین لباسشویی

به این مدل شیربرقی، شیربرقی تک شیر هم گفته می شود، شیر برقی تک قلو ماشین لباسشویی مدل های بسیار متفاوتی دارد که در فروشگاه بنیان سرویس یکی از پرمصرف ترین آنها را میتوانید مشاهده و تهیه نمایید.

درصورتی که میخواهید از قیمت شیربرقی تک قلو ماشین لباسشویی مطلع شوید و یا قصد تهیه آن را دارید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

قیمت شیربرقی تک قلو ماشین لباسشویی
مشاهده قیمت شیر برقی تک قلوی ماشین لباسشویی

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در مدل های شیربرقی تک شیر، مدل شیربرقی، زاویه مگنت ها و شکل ظاهری شیربرقی بسیار با اهمیت است. درصورتی که میخواهید اقدام به خرید شیر برقی تک قلو ماشین لباسشویی نمایید میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

شیر برقی سه قلو ماشین لباسشویی

یکی از دیگر از شیربرقی های ماشین لباسشویی که بسیار کاربرد دارد، اما کم یاب است. شیر برقی سه قلو ماشین لباسشویی است. این مدل معمولا برای ماشین لباسشویی های سامسونگ، ال جی، بوش، آاگ و … مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت شیربرقی سه قلو ماشین لباسشویی
مشاهده قیمت شیر برقی سه قلوی ماشین لباسشویی

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در مدل های شیربرقی سه شیر، مدل شیربرقی، زاویه مگنت ها و شکل ظاهری شیربرقی بسیار با اهمیت است. درصورتی که میخواهید اقدام به خرید شیر برقی سه قلو ماشین لباسشویی نمایید میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

نشانه های خرابی شیربرقی لباسشویی

 • جمع شدن آب تمیز در داخل دیگ ماشین لباسشویی
 • آب ریزی از زیر ماشین لباسشویی
 • عدم آبگیری ماشین لباسشویی

پیشنهاد میکنیم دو مقاله کاربردی زیر را حتما مطالعه نمایید :

آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی ( قسمت اول)

آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی ( قسمت دوم)

قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی در سال 1401

کاربران زیادی هستند که با ما تماس میگیرند و علاقه دارند که از قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی در سال 1401 مطلع شوند. از همین رو اگر شما هم به دنبال لیست قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی هستید میتوانید از جدولی که در ادامه مشاهده میکنید، استفاده نمایید.

نام محصولقیمت محصولتاریخ به روزرسانی قیمت
شیر برقی تک قلو لباسشویی

185.000 هزارتومان

برای خرید کلیک کنید

1401/04/20
شیر برقی تک قلو لباسشویی بکو

185.000 هزارتومان

برای خرید کلیک کنید

1401/04/20
شیر برقی دوقلو لباسشویی

275.000 هزارتومان

برای خرید کلیک کنید

1401/04/20
شیر برقی دو قلو لباسشویی ایندزیت

585.000 هزارتومان

برای خرید کلیک کنید

1401/04/20
شیر برقی سه قلو لباسشویی

365.000 هزارتومان

برای خرید کلیک کنید

1401/04/20
شیر برقی ماشین لباسشویی آاگ بدون دنباله

تماس بگیرید

1401/04/20
شیر برقی ماشین لباسشویی آاگ دنباله دار

تماس بگیرید

1401/04/20

جمع بندی

با توجه به اهمیت بالایی ماشین لباسشویی در زندگی های امروزی پیشنهاد میکنیم مراقب این وسیله مهم در منزلتان باشید. درصورتی که نیاز به تهیه شیربرقی لباسشویی دارید میتوانید به فروشگاه بنیان سرویس مراجعه نمایید و درخواست خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی به ثبت برسانید.

نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید در این مقاله سعی شده است شما را با انواع شیربرقی های آشنا نماییم. شما باید برای تهیه آن به فروشگاه ما مراجعه کنید، زیرا بخش پایگاه دانش بنیان سرویس برای آموزش و بالا بردن سطح اطلاعات کاربران دایر است. اما در صورتی که نتوانسته اید محصول مورد نظر خود را بیابید میتوانید در ساعات اداری با همکاران ما در تماس باشید تا شما را در خریدتان راهنمایی نمایند.

سوالات متداول

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی بوجود بیاید آماده کرده‌ایم:

شیر برقی چیست؟

شیر برقی یک وسیله مگنتی است که وظیفه آن قطع و وصل کردن جریان آب به داخل ماشین لباسشویی است. شیر برقی که به آن شیرالکترونیکی نیز گفته می شود. عملکرد شیربرقی به این صورت است که هنگامی که مقدار آب داخل ماشین لباسشویی به حد نصاب برسد توسط هیدروستات دستور قطع جریان آب را صادر می کند.

نشانه های خرابی شیربرقی لباسشویی

جمع شدن آب تمیز در داخل دیگ ماشین لباسشویی
آب ریزی از زیر ماشین لباسشویی
عدم آبگیری ماشین لباسشویی

قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی

به صورت دقیق نمیتوان برای تمام شیربرقی های ماشین لباسشویی یک قیمت واحد در نظر گرفت، اما مدل های آن به سه دسته کلی تقسیم می شوند :
شیربرقی دوقلو ماشین لباسشویی
شیر برقی تک قلو ماشین لباسشویی

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.7 / 5. تعداد امتیازات 360

 

, , , ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه‌

12 دیدگاه‌

 • باسلام،استاد عزیزم در ماشین لباسشویی ایندزیت که دو راه ورودی برای آب دارد یکی آب سرد ودیگری آب گرم و دو شیر برقی ورودی هم دارد یکی دوقلو و دیگری تک وماهم در آشپزخانه منزل هم لوله آب گرم داریم وهم لوله آب سرد، سئوال حقیر این است که شیر برقی دوقلوی ماشین لباسشویی بایستی به آب گرم وصل شود یا آب سرد؟ارادتمند

 • سلام ماشین لباسشویی توشیبا درب بالامدلav800 دارم
  زمان آبگیری چند ثانیه آبگیری میکنه بعد ارور میزنه تمام چراغ ها با هم شروع میکنند به چشمک زدن وآبگیری قطع میشه
  بعضی موقع هم آبگیری نمیکنه صدا تق تق میده بعد فقط ارور چشمک زن زده میشه

 • سلام
  ماشین لباسشویی درب از بالا پاناسونیک دارم که شیربرقی آن خراب شده
  تعمیرکار یه شیربرقی آورد که مثل شیر برقی فابریکش نیست و بجای اینکه شیلنگ آب از بالا متصل شود(که جای شیلنگ هم روی بدنه تغبیه شده) شیلنگ آب از پشت متصل خواهد شد و این نیاز دارد به اینکه قاب روی آن از پشت سوراخ شود و سوراخ قبلی آن کور شود
  خواستم بپرسم شیر برقی فابریک اون رو دارید تا من تهیه کنم و به ایشون بدم‌ ببنده

  ممنون میشم

  • با سلام خدمت امین عبادی عزیز؛
   پیشنهاد ما به تمام کاربران استفاده از قطعات مشابه است. زیرا در صورت استفاده از سایر مدلها ممکن است بعدها به مشکلاتی نیز برخورد کنید. پیشنهاد میکنیم در صورتی که تصویر شیربرقی خود را دارید آن را برایمان ارسال نمایید. (در واتس اپ یا تلگرام به شماره 09126887042)
   همچنین میتوانید در بخش فروشگاه ما نمونه های شیربرقی ماشین لباسشویی را مشاهده نمایید.
   موفق باشید

 • سلام بنده دنبال شیر برقی لباسشویی توشیبا 15 کیلویی در از بالا می گردم شیر وروی آب سردش خراب شده عملا فقط صدای فیش فیش میده و یه ذره اب بیشتر نمیده موقع آبکشی هم اتومات میره روی آب سرد و تا خشک کن دیگه از آب سرد استفاده می کنه دیگه امکان کار کردن باهاش رو ندارم
  با تشکر

  • سلام خدمت نصیر عزیز؛
   برای تهیه شیربرقی ماشین لباسشویی باید به چند مورد دقت کنید. اول اینکه شیر برقی شما چه مدل است. شیر برقی تک قلو ، شیر برقی دو قلو ، شیر برقی سه قلو
   زمانی که از مدل دقیق شیربرقی خود مطلع شدید میتوانید عکس شیربرقی خود را برایمان در واتس اپ یا تلگرام ارسال نمایید یا اینکه نمونه خود را با نمونه های داخل فروشگاه ما مطابقت دهید.
   برای مشاهده شیر برقی دو قلو لباسشویی کلیک کنید
   برای مشاهده شیر برقی تک قلو لباسشویی کلیک کنید
   برای مشاهده شیر برقی سه قلو لباسشویی کلیک کنید
   موفق باشید.

  • با سلام خدمت شما دوست عزیز که مقاله رو کامل مطالعه نکرده اید؛
   به صورت دقیق نمیتوان برای تمام شیربرقی های ماشین لباسشویی یک قیمت واحد در نظر گرفت، شما برای تهیه و مشاهده قیمت باید به فروشگاه ما مراجعه کنید که توی مقاله دقیقا بهش اشاره شده.
   نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید در این مقاله سعی شده است شما را با انواع شیربرقی های آشنا نماییم. شما باید برای تهیه آن به فروشگاه ما مراجعه کنید، زیرا بخش پایگاه دانش بنیان سرویس برای آموزش و بالا بردن سطح اطلاعات کاربران دایر است.
   موفق باشید

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال