شیر برقی ماشین لباسشویی

شیر برقی ماشین لباسشویی

ثبت درخواست از شنبه تا چهارشنبه (10 الی ۱۶) مرکز پشتیبانی : 77453064-021

3.4
(25)

یکی از مهم ترین بخش ها در لباسشویی، شیر برقی ماشین لباسشویی است که اگر دچار خرابی و یا مشکلی شود باعث می شود دیگر نتوانیم از ماشین لباسشویی خود به خوبی استفاده نماییم.

یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند قیمت شیر برقی ماشین لباسشویی است. و یا قصد دارند اقدام به خرید شیر برقی ماشین لباسشویی نمایند اما با توجه به گستردگی و مدل های متفاوت در انتخاب خود دچار تردید شده اند.

قصد داریم در ادامه مقالات آموزش تعمیر ماشین لباسشویی به بررسی دقیق قیمت انواع شیر برقی ماشین لباسشویی بپردازیم. به عنوان نمونه یکی از پرتکرار ترین درخواست ها در مجموعه بنیان سرویس ، اطلاع از قیمت شیر برقی انواع ماشین لباسشویی است.

البته مدل های بسیار بیشتر از شیر برقی ماشین لباسشویی موجود است که درصورتی عدم وجود در لیست این مقاله میتوانید با همکاران ما در تماس باشید تا شما را در مراحل خرید شیر برقی ماشین لباسشویی راهنمایی نمایند.

دلیل جمع شدن آب در ماشین لباسشویی

همیشه عدم تخلیه آب در داخل ماشین لباسشویی یا اینکه آب داخل ماشین لباسشویی بماند دو مشکل جدی و اساسی است که همیشه با آن مواجه خواهیم شد. اینکه ماشین لباسشویی به خوبی در زمانی که به آن نیاز داریم عمل نکند خیلی مشکل ناخوشایندی است. جمع شدن آب در ماشین لباسشویی در حالتی که خاموش است یکی از سوالاتی است که همیشه ذهن ما را درگیر خود می کند.

همیشه باید مراقب برگشت آب به ماشین لباسشویی باشیم زیرا اگر این مشکل را در زمان مناسب تشخیص ندهیم حتما نیاز به یک تعمیرگاه مجاز تعمیر لباسشویی خواهیم داشت. پس قبل از اینکه نیاز به تعمیرات لباسشویی داشته باشید بهتر است مراقب این وسیله مهم و ضروری در منزلتان باشید.

دو علت کلی برای جمع شدن آب در داخل ماشین لباسشویی وجود دارد. که به صورت زیر تقسیم می شود :

۱- آب داخل ماشین لباسشویی تمیز است »

منظورمان از داخل ماشین لباسشویی همان دیگ لباسشویی است. اگر آبی که داخل ماشین لباسشویی است تمیز است، مشکل از شیربرقی است. که اگر از خرابی آن مطمئن هستید باید نسبت به تعویض شیر الکترونیکی اقدام نمایید.

پیشنهاد میکنیم مقاله دلیل جمع شدن آب در ماشین لباسشویی چیست؟ را حتما مطالعه بفرمایید.

۲- آب داخل ماشین لباسشویی کثیف است »

اگر آب داخل ماشین لباسشویی کثیف است، مشکل از انسداد فاضلاب است که این مشکل را باید بررسی کنید. که این مشکل باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی خواهد شد. باید این دو مشکل را بررسی کنید تا بتوانید از ماشین لباسشویی خود به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

قیمت شیر برقی لباسشویی

به صورت دقیق نمیتوان برای تمام شیربرقی های ماشین لباسشویی یک قیمت واحد در نظر گرفت، اما مدل های آن به دو دسته کلی تقسیم می شوند :

شیربرقی دوقلو ماشین لباسشویی

علت اینکه به این مدل شیربرقی، دوقلو گفته می شود وجود دو ورودی آب است. اصطلاحا این مدل را شیربرقی دو شیر هم شناخته می شود. یکی از معروف ترین مدل های شیربرقی دوقلو، شیربرقی ماشین لباسشویی ایندزیت است.

اما مدل های متفاوتی از شیربرقی وجود دارد که میتوان آنها را به دستبندی های متفاوتی نسبت داد. ولی معمولا اکثر مدلهای شیربرقی دوقلو با یکدیگر سازگار هستند، که تنها تفاوت آنها زاویه مگنت های شیربرقی است که باید در زمان تهیه به آن توجه داشته باشید.

شیر برقی تک قلو ماشین لباسشویی

به این مدل شیربرقی، شیربرقی تک شیر هم گفته می شود، شیر برقی تک قلو ماشین لباسشویی مدل های بسیار متفاوتی دارد که در فروشگاه بنیان سرویس یکی از پرمصرف ترین آنها را میتوانید مشاهده و تهیه نمایید.

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که در مدل های شیربرقی تک شیر مدل شیربرقی، زاویه مگنت ها و شکل ظاهری شیربرقی بسیار با اهمیت است. درصورتی که میخواهید اقدام به خرید شیر برقی تک قلو ماشین لباسشویی نمایید میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

نشانه های خرابی شیربرقی لباسشویی

  • جمع شدن آب تمیز در داخل دیگ ماشین لباسشویی
  • آب ریزی از زیر ماشین لباسشویی
  • عدم آبگیری ماشین لباسشویی

پیشنهاد میکنیم دو مقاله کاربردی زیر را حتما مطالعه نمایید :

آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی ( قسمت اول)

آشنایی با قطعات ماشین لباسشویی ( قسمت دوم)

جمع بندی

با توجه به اهمیت بالایی ماشین لباسشویی در زندگی های امروزی پیشنهاد میکنیم مراقب این وسیله مهم در منزلتان باشید. درصورتی که نیاز به تهیه شیربرقی لباسشویی دارید میتوانید به فروشگاه بنیان سرویس مراجعه نمایید و درخواست خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی به ثبت برسانید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 3.4 / 5. تعداد امتیازات 25

 

ثبت درخواست از شنبه تا چهارشنبه (10 الی ۱۶) مرکز پشتیبانی : 77453064-021

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال