تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس Electrolux

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را به تعمیرکاران حرفه، متخصص و متعهد ما بسپارید 

در صورتی که قصد تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را دارید، درخواست تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند. تا متخصصین ما در زمانی که مد نظر شماست به محل اعزام نمایند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس

چرا باید برای تعمیر لباسشویی الکترولوکس با بنیان سرویس تماس بگیریم؟

✓  یک ماه گارانتی ارائه خدمات انجام شده

✓  برآورد تخمینی هزینه ها قبل از انجام تعمیرات

✓  ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در سرتاسر تهران 

✓ تعیین زمان مراجعه توسط شما

✓  دارا بودن تعمیرکاران متعهد، متخصص و دوره دیده

✓  استفاده از قطعات اورجینال ماشین لباسشویی الکترولوکس در هنگام تعویض قطعات

تعمیرکاران بنیان سرویس

کادری متخصص

تمام کارشناسان و متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس که در مجموعه بنیان سرویس فعالیت می کنند موظف به گذراند دوره های فنی و تخصصی در حوزه تعمیرات لباسشویی الکترولوکس بوده. تا با جدیدترین تنکولوژی های روز دنیا آشنا شوند.

جلوگیری از هزینه های اضافی

جلوگیری از هزینه های اضافی

به دلیل آنکه تمام تکنسین های مجموعه ما در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس به تمام نقاط قوت و ضعف این وسایل گران بها آگاه هستند، میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی لباسشویی الکترولوکس شما نموده و از هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

خدمات تعمیرات سریع

خدمات دقیق، سریع و باکیفیت

مجموعه بنیان سرویس با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در اقصی نقاط شهر تهران دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع، به موقعه و با کیفیت می باشد. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود نمایید.

تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی الکترولوکس

ماشین لباسشویی الکترولوکس یکی از مهم ترین و اساسی ترین وسیله در خانه ها است. از این رو تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس شکل جدی تری به خود میگیرد. در نظر بگیرید وقتی که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما خراب شده باشد با حجم زیادی از البسه کثیف سروکار خواهید داشت. حال تصور کنید قرار است یک مهمان ویژه به منزل شما بیاید، اگر نتوانسته باشید اقدام به تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی الکترولوکس خود نموده باشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مجموعه بنیان سرویس با ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در منزل به شما این امکان را میدهد تا در سریع ترین زمان ممکن لباسشویی الکترولوکس خود را تعمیر شده تحویل بگیرید و هرچه زودتر شروع به شستشوی البسه خود نمایید.

در صورتی که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما تخلیه نمی کند، نمی چرخد و یا اصلا روشن نمی شود، تعمیرکاران متخصص تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس می توانند با ارائه خدمات مناسب، سرویس دوره ای و یا تعمیرات سریع مشکلات دستگاه شما را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایند. برای رفاه حال شما و آسودگی و آسایشتان تمام تعمیرات لباسشویی الکترولوکس در منزل شما انجام خواهد پذیرفت. با تعمیر به موقعه ماشین لباسشویی الکترولوکس و سرویس های دوره ای لباسشویی الکترولوکس میتوانید دوباره آرامش و آسایش را به منزلتان برگردانید.

علاوه بر این کارشناسان و متخصصین ما نکات و توصیه های مهمی در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحیح از ماشین لباسشویی الکترولوکس را به شما آموزش خواهند داد تا بتوانید از لباسشویی الکترولوکس خود استفاده بهتری داشته باشید. برای ثبت درخواست تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس میتوانید فرم درخواست تعمیرات را تکمیل و یا با شماره ۰۹۱۲۶۸۸۷۰۴۲ تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

ما در بنیان سرویس سایر خدمات تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس را ارائه میدهیم

ماشین ظرفشویی الکترولوکس Electrolux نیز مانند سایر وسایل منزل یکی از ارکان اصلی می باشد. اما سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی الکترولوکس نیاز به تخصص و دوره های خاصی دارد که تمام پرسنل بنیان سرویس آنها را گذارنده اند.اگر از مشتریان الکترولوکس باشید و دغدغه تعمیرات ظرفشویی الکترولوکس را دارید با بنیان سرویس تماس بگیرید. آسایش شما افتخار ماست.

یکی از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار، جاروبرقی الکترولوکس می باشد. که میتوانید با خیال آسوده از جاروبرقی الکترولوکس استفاده نمایید. سیستم جاروبرقی الکترولوکس به گونه ای طراحی شده است که تکنسین هایی که آشنایی لازم به این برند را نداشته باشند از تعمیرات آن عاجز خواهند ماند. جهت تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس با بنیان سرویس در تماس باشید.

خدمات سریع

با تکنسین های حرفه ای بنیان سرویس دستگاه خود را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نمایید.

گارانتی خدمات تعمیر انجام شده

با اطمینان دستگاه خود را تعمیر کنید، کلیه خدمات تعمیرات ما دارای گارانتی می باشد.

ثبت درخواست تعمیرات

شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را یا از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین ثبت نمایید.

مشاوره و پیشنهاد

شما به هرشکلی که درخواست خود را ثبت نمایید همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند.

ثبت درخواست آنلاین سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس

بعد از ثبت درخواست، همکاران جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظرتان تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که همان مشکل برای شما پیش آمده باشد که با مرکز بنیان سرویس تماس گرفته اید در کمتر از ۳۰ روز دوباره ایجاد شود، این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکلی که حل نشده بود را به صورت کامل طرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی بنیان سرویس به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان بنیان سرویس علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب بنیان سرویس واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن صدها مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات بنیان سرویس رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

بنیان سرویس تنها در صورتی که شما نیاز به قطعات و لوازم یدکی داشته باشید اقدام به فروش آنها میکند. قطعاتی مانند برد الکترونیکی و …

تعمیرگاه تخصصی تعمیر، سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی الکترولوکس

تعمیرگاه تخصصی تعمیر، سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی الکترولوکس بنیان سرویس بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس شما می باشد. با ده ها تکنسین حرفه ای و باتجربه درسرتاسر تهران برای ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در خدمت شما هستیم. مهم نیست که ماشین لباسشویی الکترولوکس شما از کدام برند و مدل می باشد زیرا ما خدمات تعمیرات لباسشویی الکترولوکس را برای تمامی برندهای معتبر و معروف از جمله ال جی، سامسونگ، بوش، دوو، جنرال الکتریک ، زیمنس، آ.ا.گ، مایه و … ارائه می دهیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر لباسشویی الکترولوکس در زمانی که شما مشخص میکنید به محل اعزام نموده تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی الکترولوکس که نیاز به تعمیر دارند »

 • آبریزش ماشین لباسشویی الکترولوکس.
 • ماشین لباسشویی الکترولوکس روشن نمی شود.
 • برنامه های ماشین لباسشویی الکترولوکس اجرا نمی شوند.

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای ماشین لباسشویی الکترولوکس شود. اگر شما مشکلی دارید که در لیست بالا وجود ندارد و یا نمی دانید که به چه علت ماشین لباسشویی الکترولوکس شما به درستی کار نمیکند میتوانید با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس اعزام نماییم.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی الکترولوکس

در صورتی که با هریک از مشکلات زیر در رابطه با ماشین لباسشویی الکترولوکس خود مواجه شدید، توصیه می کنیم که سریعاً با تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید.

 • ماشین لباسشویی الکترولوکس خوب شستشو نمیکند
 • ماشین لباسشویی الکترولوکس هنگام خشک کردن صدای زیادی دارد
 • ماشین لباسشویی الکترولوکس آب را تخلیه نمیکند
 • آب داخل مخزن ماشین لباسشویی الکترولوکس باقی می ماند
 • درب ماشین لباسشویی الکترولوکس باز نمی شود
 • ماشین لباسشویی الکترولوکس برنامه ها را کامل انجام نمی دهد
 • پنل جلویی ماشین لباسشویی الکترولوکس کار نمیکند
 • پنل جلویی ماشین لباسشویی الکترولوکس خاموش شده است
 • ماشین لباسشویی الکترولوکس در حین کار خاموش می شود

تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس همیشه یکی از مهم ترین و اساسی ترین خدماتی است که هر خانم خانه داری حداقل سالی یک بار به آن نیاز خواهد داشت. تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس باید دارای تنکسین های مجرب و دوره دیده باشد. با تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس بنیان سرویس خیال خود را راحت کنید. دیگر نگران خرابی ماشین لباسشویی الکترولوکس خود نباشید. ما نیز مانند شما به وقتتان ارزش قائل هستیم بعد از تماس با مجموعه ما در سریع ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را تعمیر شده تحویل بگیرید.

نکته مهم در تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس :

دقت داشته باشید اگر به هر دلیلی کارکرد دستگاه شما غیر عادی شده است یا مشکلی در زمینه استفاده از ماشین لباسشویی الکترولوکس مشاهده میکنید باید سریعاً این مشکل را توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف نمایید. زیرا احتمال دارد قطعات دستگاه شما خراب شود و مجبور شوید هزینه بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید.

اجازه ندهید که به دلیل مشکلات کوچک ماشین لباسشویی الکترولوکس شما اشکال اساسی پیدا نماید. هم اکنون درخواست تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در تهران تماس بگیرید. ما با کارشناسان با تجربه خود همیشه آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

درمورد تعمیرات لباسشویی بیشتر بدانید

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.2 / 5. تعداد امتیازات 42