ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ – کامل ترین لیست خطاهای ظرفشویی

ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ
۳.۷
(۷)

ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ سوال پرتکراری است که چه تعمیرکاران ماشین ظرفشویی چه کاربران عادی به دنبال آن هستند. تعمیر ماشین ظرفشویی چندان کار ساده ای نیست حال تصویر کنید نیاز به تعمیر برد ماشین ظرفشویی هم داشته باشیم.

ارورهای ماشین ظرفشویی در چند بخش دسته بندی می شوند. ارورهایی که توسط خودمان با ریست ماشین ظرفشویی سامسونگ برطرف گردد و بعضی های دیگر حتما نیاز به تعمیرگاه مجاز ماشین ظرفشویی داریم. همراه بنیان سرویس باشید.

ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

خیلی از کاربران به دنبال فقط یک کد خطا در ماشین لباسشویی خود هستند.به عنوان مثال « خطای e4 در ماشین ظرفشویی » میدانیم این خطا به احتمال زیاد به خاطر خرابی هیتر است. در بدترین حالت برد ماشین ظرفشویی شما خراب شده است که نیاز به تعمیر برد ظرفشویی دارید.

اما در این مقاله سعی شده است تمام کد های خطای ماشین ظرفشویی سامسونگ به طور کامل به همراه نحوه برطرف کردن ایراد های احتمالی برایتان شرح داده شده است. که میتوانید به صورت کاملا رایگان این مقاله را دانلود کرده و استفاده نمایید.

ریست ماشین ظرفشویی سامسونگ

خیلی از کاربران به دنبال نحوه ریست کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ خود هستند. شاید چندین محل را جهت ریست کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ خود را دنبال کرده باشید و هیچ کدام جواب قانع کننده ای را به شما نداده باشند.

ما به شما یک روش ساده برای ریست ماشین ظرفشویی سامسونگ ارائه میدهیم. روشی ساده اما کاربردی. در مدل های جدید ماشین ظرفشویی سامسونگ که دارای برد فرمان (برد الکترونیک) هستند معمولا دکمه ریست Reset وجود دارد. البته تمام مدل های دکمه خاصی ندارند که شما آن را بزنید تا دستگاه ریست شود. قبل از اینکه به ماشین ظرفشویی دستگاه بزنید دستان خودتان را کاملا خشک نمایید.

این نکته را هم در نظر بگیرید که تمام مشکلات ماشین ظرفشویی سامسونگ با ریست حل نمی شوند. گاهی نیاز است با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین ظرفشویی تماس حاصل نمایید و مشکل را با آنان در میان بگذارید.

قبل از هرکاری مطمئن شوید برق داخل ماشین ظرفشویی شما در جریان است. میتوانید پریز برق را جابه جا کنید یا با استفاده از یک شب خواب پریز برق را بررسی نمایید. سپس زمانی که مطمئن شدید مشکل فقط با ریست حل می شود، دکمه ریست ماشین ظرفشویی سامسونگ را بزنید. در برخی از مدل ها شاید دکمه ریست را باید به شکل خاصی فشار دهید تا عمل کند. بعضی از مدل های ماشین ظرفشویی سامسونگ دکمه ای به نام “Start-Pause” یا “Start” دارند که باید به مدت ۵ ثانیه آن را نگه دارید و فشار دهید.

پس از زدن دکمه ریست ماشین ظرفشویی را روشن کنید و یک چرخه کامل شستشو را انجام دهید تا مشاهده کنید که آیا ماشین ظرفشویی به خوبی کار میکند یا خیر؟ اگر با تمام این کار و ریست کردن ماشین ظرفشویی باز هم نتوانستید مشکل ماشین ظرفشویی خود را حل کنید، پیشنهاد میکنیم با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تماس باشید.

ریست ماشین ظرفشویی سامسونگ بدون دکمه ریست

اگر به کلید اتصال برق ماشین ظرفشویی سامسونگ دسترسی ندارید تا به صورت دستی آن را ریستارت کنید، برق را به کلی قطع کنید. بسته به مدل ظرفشویی یا راهنمای استفاده از ان برق دستگاه را از ۳۰ ثانیه تا ۱ دقیقه قطع کنید. در نظر داشته باشید نباید برنامه حالت Final Spin فعال باشد شما میتوانید برای تست دستگاه از هر برنامه ای استفاده کنید به جز Spin. بررسی نمایید آب به داخل ماشین ظرفشویی سامسونگ وارد شود، برق را مجدداً وصل نمایید. ماشین ظرفشویی را روشن کنید. در برخی از مدل ها نیاز است تا درپوش را پس از وصل کردن ماشین ظرفشویی ۶ بار باز و بسته کنید.

زمانی که دکمه ریست ماشین ظرفشویی سامسونگ کار نمی کند

در بعضی از حالات پس از ریست کردن ماشین ظرفشویی سامسونگ چه از طریق دکمه یا به صورت دستی (بیرون کشیدن از برق) اتفال نمی افتد. شاید ماشین ظرفشویی شما مشکلی داشته باشد و یا قسمتی از آن معیوب شده است که آن را از کار کردن باز میدارد. سوئیچ درب، قفل کننده ها و یا تایمر از قسمت های رایجی هستند که در این خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ نیاز به تعویض یا تعمیر دارند. تنکسین های نمایندگی رسمسی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ میتوانند این قسمت ها را به راحتی تعویض و یا تعمیر کنند.

در نهایت میتوانید تمام لیست های ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ را یکجا داشته باشد. به خاطر تعداد بالا خطاها و همچنین برای اینکه ارور های ماشین ظرفشویی همیشه در دسترس شما باقی بماند آن را به صورت یک فایل PDF برایتان گردآوردی کرده ایم.

هم اکنون میتوانید ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ را به صورت کاملا رایگان از لینک دانلود نمایید :

دانلود کد های خطای ماشین ظرفشویی سامسونگ

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <> پنج ستاره

میانگین رتبه ۳.۷ / ۵. تعداد امتیازات ۷

 

, , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس


بنیان سرویس از پنجشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ لغایت شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ تعطیل است .مجموعه ما در این مدت خدمات و فروش نخواهد داشت، لطفا در این تاریخ ها ازبرقراری تماس خودداری نمایید.توضیحات بیشتر
+