تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک
4.1
(30)

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک نیاز به دانش تخصصی بسیار زیادی در خصوص تعمیرات برد یخچال دارد. عیب یابی یخچال جنرال الکتریک مهم ترین بخش در زمینه ی تعمیرات یخچال فریزر است و این نکته را چه در بخش آموزش های رایگان وب سایت بنیان سرویس و چه زمان هایی که قصد داریم به تکنسین های خود نکات آموزشی جدید را یادآوری نماییم، این نکته ی مهم در اولویت ما می باشد.

قصد داریم در ادامه بخش تعمیر برد به بررسی تخصصی در زمینه تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک بپردازیم که پیشنهاد میکنیم در ادامه همراه بنیان سرویس باشید.

آنچه در این مقاله به اختصار خواهید خواند:

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

عیب یابی یخچال جنرال الکتریک برای اینکه متوجه شویم دقیقا کدام بخش از یخچال جنرال الکتریک ما دچار خرابی شده است مهم ترین کاری است که باید توسط تنکسین صورت گیرد. این نکته را در نظر داشته باشید که باید برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک حتما با تعمیرگاه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.

با توجه به افزایش قیمت برد یخچال جنرال الکتریک یکی از بهترین گزینه های تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک است. البته نباید تعمیر برد یخچال خود را به تعمیرگاه های متفرقه بسپارید زیرا درصورتی که برد شما دستکاری شود، احتمال تعمیر شدن آن به شدت کاهاش پیدا میکند.

عوامل مهم در خرابی برد یخچال جنرال الکتریک

 • مهم ترین علت نواسانات برقی می باشد که پیشنهاد میکنیم حتما از یک محافظ برق عالی استفاده نمایید.
 • ایجاد خرابی در سیم کشی های یخچال. معمولا اتصالی در بخش سیم کشی های برد یخچال جنرال الکتریک باعث سوختگی و یا خرابی برد یخچال می شود.
 • خرابی برد یخچال بر اثر اتمام عمر مفید برد.
 • وارد شدن آسیب فیزیکی به بدنه یخچال.
 • دستکاری نمودن برد یخچال توسط افراد غیر متخصص (عیب یابی یخچال جنرال الکتریک نیازمند دانش تخصصی است.)
 • ریختن مایعات بر روی بدنه و یا پشت یخچال.
 • بروز اتصال داخلی در یکی از قطعات یخچال.
 • سوختن خازن ها و یا IC برد یخچال.
 • نمایش ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک.

علت سوختن برد ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از مشکلاتی که خیلی از کاربران مجموعه ما آن را گزارش میکنند سوختن برد یخچال GE است. این مشکل یکی از بدترین مشکلاتی است که میتواند برای ساید بای ساید General Electric شما اتفاق بیفتد.

 • مشکل وجود نواسانات برقی : پیشنهاد میکنیم برای حل این مشکل از یک محافظ برق با کیفیت بالا استفاده نمایید
 • خرابی در بخش شیربرقی ساید : یکی از بخش هایی که شاید اصلا به آن توجه نداشته باشیم، بخش آب رسانی یخچال جنرال الکتریک است. با توجه به نوع ساختار ساید بای ساید جنرال الکتریک درصورتی که شیربرقی شما دچار مشکل شود اولین بخشی که مورد آسیب قرارمیگیرد، برد ساید بای ساید جنرال الکتریک است.
 • خراب موتور یخ ساز : دومین بخشی که شاید کم کم به فراموشی سپرده شده است، یخ ساز ساید GE است. درصورتی که این بخش دچار خرابی شود، اولین قسمتی که آسیب خواهد دید، برد ساید بای ساید General Electric است.

ارور های یخچال جنرال الکتریک

یکی از راه های عیب یابی یخچال جنرال الکتریک شناخت کامل ارور های آن است. درصورتی که شما بدانید هر کد خطا دقیقا به چه مشکلی اشاره میکند میتوانید با سرعت و هزینه بسیار کمتری اقدام به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک نمایید.

در ادامه قصد داریم یک لیست کامل از ارورهای یخچال و ساید جنرال الکتریک را برایتان آماده کنیم که پیشنهاد میکنیم در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کاملاً رایگان تمام ارور های یخچال جنرال الکتریک را داشته باشید.

ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

دلیل ارور CC در یخچال جنرال الکتریک به معنای این است که دمای فریزر بیشتر از 2 ساعت یا 120 دقیقه بسیار بالا بوده و پایین نیامده است.

رفع ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

برای اینکه متوجه شویم ایراد اصلی چیست بهتر است دلایل زیر را بررسی نماییم :

1- باز ماندن بیش از حد درب یخچال و فریزر

یکی از بدترین ایرادهایی که وجود دارد باز و بسته نمودن بیش از حد درب یخچال است. در بعضی از مواقع درب یخچال را به مدت بالایی باز نگه میداریم که این عمل باعث کاهش سردی و پایین آمدن سرمای یخچال است. درنتیجه دمای یخچال تغییر خواهد نمود.

2- خرابی لاستیک (واشر) درب یخچال

بعد از استفاده از یخچال به مرور زمان لاستیک درب خواص چسبندگی خود را از دست میدهد. به همین دلیل به مرور زمان باعث می شود سرمای داخل یخچال و فریزر خارج شده و دمای داخل یخچال گرم شود. اگر دمای فریزر در حالت مطلوب خود نباشد با ارور CC بر روی نمایشگر این نکته را به شما گوش زد خواهد نمود.

ارور CI در یخچال جنرال الکتریک

کاربران زیادی هستند که به دنبال علت ارور CI در یخچال جنرال الکتریک هستند و میخواهند بدانند چرا این ارور بر روی نمایشگر یخچال نمایش داده می شود.

ارور CI در یخچال جنرال الکتریکن نشان دهنده وجود مشکل در بخش یخساز یا Ice Maker یخچال می باشد. ممکن است قطعه های کوچک یخ در جایخی گیر کرده باشند و باعث بروز این ارور شوند. پیشنهاد میکنیم یخساز را به صورت کامل بررسی نمایید و در صورتی که در جایخی، یخ های کوچک گیرکرده اند آنها را خارج نماید.

پیشنهاد میکنیم در صورتی که نتوانستید این مشکل را برطرف نمایید حتما با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید تا مشکل شما به صورت تخصصی برطرف شود.

ارور DF در یخچال جنرال الکتریک

این ارور معمولا بخاطر دیفراست نکردن یا یخ زدایی در 24 ساعت گذشته است. البته ممکن است یکی از قطعات سیستم دیفراست نیز مشکل پیدا نموده باشد.

ارور DF در یخچال جنرال الکتریک (General Electric) نشان دهنده خرابی در قطعات زیر است که باعث گرم شدن یخچال فریزر می شود :

 • وجود مشکل در یکی از قطعات هیتر دیفراست
 • تامیر دیفراست
 • المنت دیفراست
 • سنسور دیفراست

درصورتی که یکی از قطعات بالا دچار مشکل شود با کد خطای DF روبه رو می شود که میتواند باعث مشکلات احتمالی بعدی شود. پیشنهاد میکنیم درصورتی که با این ارور مواجه شدید سریعاً با مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید. زیرا این ارور باید توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده بنیان سرویس در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک برطرف شود.

ارور dE در یخچال جنرال الکتریک

ارور dE در یخچال جنرال الکتریک زمانی نمایش داده می شود که چرخه سیستم دیفراست یا یخ زدایی در 24 ساعت گذشته انجام نشده باشد. برای رفع این مشکل باید کاور داخل یخچال را باز نمایید. قبل از اینکه ادامه این مقاله را بخوانید باید در نظر داشته باشید که عیب یابی یخچال جنرال الکتریک نیاز به دانش فنی دارد. درصورتی که اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد میکنم این مشکل را به تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک بپسارید.

بعد از باز نمودن کاور داخل یخچال باید به بررسی دقیق تک تک قطعات دیفراست بپردازید. درصورت مشاهده خرابی و یا معیوب بودن قطعات باید آنها را تعویض نمایید. همچنین باید سوکت های سنسور، المنت و اواپراتور را به صورت دستی بررسی نمایید. درصورتی که این قطعات دچار مشکل هستند بهتر است با کارشناسان مجرب و دوره دیده مجموعه بنیان سرویس در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.

ارور FF در یخچال جنرال الکتریک

ارور FF یخچال جنرال الکتریک یک ارور هشدار دهنده است. این ارور متناسب نبودن دمای یخچال فریزر با دمای مورد انتظار را اخطار می دهد. این ارور یکی از مهم ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است در صورتی بروز این کد خطا حتما نسبت به برطرف نمودن ارور FF در یخچال جنرال الکتریک اقدام نماید.

برای بررسی و رفع ارور FF بخش های زیر را بررسی نماید :

1- ممکن است درب یخچال باز مانده باشد.

2- عمر مفید لاستیک درب یخچال تمام شده باشد.

در صورت بروز هر یک از مشکلات بالا بعد از 2 ساعت دمای یخچال به صورت غیر طبیعی شده و با ارور FF مواجه خواهید شد. بعد از بررسی مشکلات بالا تا حد امکان وسایل داخل یخچال را مرتب چیده تا سرما در تمام محبط یخچال گردش داشته باشد. بعد از اطمینان از سالم بودن موارد ذکر شده دکمه System Check را فشار دهید تا ارور FF حذف شود.

ارور PF در یخچال جنرال الکتریک

ارور PF در یخچال جنرال الکتریک حاکی از این است که مشکل در برق ورودی به موتور یا کمپرسور یخچال می باشد. این ارور که یکی از ارور های مهم در یخچال جنرال الکتریک است معمولا به صورت چشمک زن سبز رنگ بر روی نمایشگر نشان داده می شود.

برای رفع ارور PF در یخچال جنرال الکتریک کافی است جریان برق ورودی را کنترل نماییدو بهتر است از یک محافظ برق خود استفاده نمایید. ولتاژ برق گار کمتر یا بیشتر از حد مجاز باشد ارور PF نمایش داده می شود. درصورتی که از یک محافظ برق استفاده می نمایید ولی کماکان با ارور PF روبه رو هستید باید با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

ارور tC در یخچال جنرال الکتریک

درصورتی که با کد tC بر روی نمایشگر یخچال خود روبه رو شده اید، لازم است یادآوری نماییم که tC یک ارور نیست و بیانگر این است که Turbo Cool فعال شده است. Turbo Cool سیستم سرمایشی سریع انحصاری شرکت جنرال الکتریک است. برای رفع آن کافی است در تنظیمات پنل این گزینه را خاموش نمایید.

ارور tF در یخچال جنرال الکتریک

کد tF نیز یک ارور نمی باشد، این کد همانند کد tC بوده و بیانگر یه عملیات در سیستم یخچال است. کد tF بیانگر فعال بودن حالت Turbo Freeze است، درصورتی که این گزینه فعال باشد قسمت فریزر یخچال با شدت و سرعت بیشتری سرما و یخ تولید می کند.

برای رفع این حالت کافیست در بخش تنظیمات پنل نمایشگر ، گزینه Turbo Freeze را غیرفعال نمایید.

ارور 88 یا 89 در یخجال جنرال الکتریک

ارور 88 یا 89 یکی از مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است. این ارور بیانگر این است که مشکل جدی در قیمت پاور یا برق یخچال وجود دارد. در صورت مشاهده ارور 88 یا 89 سریعاً یخچال را از برق بیرون کشیده و با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.

رفع ارور 88 یا 89 در یخچال جنرال الکتریک

برای رفع ارور 88 یا 89 در یخچال جنرال الکتریک، یک بار باید یخچال را از برق بیرون بکشید و بعد از 5 دقیقه به برق متصل نمایید. اگر همچنان این مشکل را داشتید به هیچ وجه ممکن یخچال را دوباره به برق متصل نکنید، زیرا اتصال مجدد به برق ممکن است باعث سوختن برد الکتریکی دستگاه شود.

پیشنهاد میکنیم برای برطرف نمودن این مشکل حتما با تکنسین های مجرب و دوره دیده بنیان سرویس برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در تماس باشید.

ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک

ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک بیانگر مشکل در برد یخچال جنرال الکتریک است. این ارور جزو مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است. در صورتی که این ارور بر روی نمایشگر نمایش داده می شود سریعاً یخچال را خاموش نمایید و با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

هرگز ارور E2 را به شوخی نگیرید زیرا ممکن است برد دستگاه شما به صورت کامل از بین برود و قایل تعمیر نباشد. با توجه به افزایش قیمت های برد نو یخجال جنرال الکتریک پیشنهاد میکنیم بسیار مراقب این وسیله باشید.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک را مطالعه نمایید.

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک نیز از دسته ارور های خطرناک و مهلک در یخچال جنرال الکتریک است. ارور hrs مستقیماً به وجود مشکل در برد الکتریکی یخچال جنرال الکتریک اشاره دارد. درصورت مشاهده این ارور یخچال را از برق بیرون کشیده و با تکنسین های مجرب و دوره دیده بنیان سرویس برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.

تعمیر برد ساید جنرال الکتریک

درصورتی که شما هم نیاز به تعمیر برد ساید جنرال الکتریک دارید باید این نکات را در نظر داشته باشید و سپس اقدام به ارسال برد یخچال ساید خود جهت تعمیرات آن نمایید.

 • اگر برد ساید جنرال الکتریک شما خاموش است، احتمال تعمیر شدن آن خیلی کم است.
 • درصورتی که آی سی مرکزی برد ساید GE خراب شده باشد، قابل تعمیر نمی باشد.
 • مدت زمان تعمیر برد ساید بای ساید GE بین ۳ تا ۴ روز کاری می باشد (به غیر از پنجشنبه ها ، جمعه ها و روزهای تعطیل)
 • بعد از تعمیر برد ساید GE پیشنهاد میکنیم حتما شیربرقی ساید ، بخش آب رسانی و موتور یخ ساز را به خوبی بررسی نمایید.

تعمیر برد یخچال ساید جنرال الکتریک

جهت تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی به ثبت برسانید تا توسط کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

سوالات متداول

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک بوجود بیاید آماده کرده‌ایم :

مدت زمان تعمیر برد ساید بای ساید GE (جنرال الکتریک) چقدر است؟

مدت زمان تعمیر برد ساید بای ساید GE بین ۳ تا ۴ روز کاری می باشد (به غیر از پنجشنبه ها ، جمعه ها و روزهای تعطیل)

علت سوختن برد ساید بای ساید جنرال الکتریک چیست؟

مشکل وجود نواسانات برقی : پیشنهاد میکنیم برای حل این مشکل از یک محافظ برق با کیفیت بالا استفاده نمایید
خرابی در بخش شیربرقی ساید : یکی از بخش هایی که شاید اصلا به آن توجه نداشته باشیم، بخش آب رسانی یخچال جنرال الکتریک است. با توجه به نوع ساختار ساید بای ساید جنرال الکتریک درصورتی که شیربرقی شما دچار مشکل شود اولین بخشی که مورد آسیب قرارمیگیرد، برد ساید بای ساید جنرال الکتریک است.
خراب موتور یخ ساز : دومین بخشی که شاید کم کم به فراموشی سپرده شده است، یخ ساز ساید GE است. درصورتی که این بخش دچار خرابی شود، اولین قسمتی که آسیب خواهد دید، برد ساید بای ساید General Electric است.

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک به چه معنایی می باشد؟

ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک نیز از دسته ارورهای خطرناک و مهلک در یخچال جنرال الکتریک می باشد. ارور hrs مستقیما به وجود مشکل در برد الکتریکی یخچال جنرال الکتریک اشاره دارد. در صورت مشاهده این ارور یخچال را از برق بیرون کشیده و با تکنیسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.1 / 5. تعداد امتیازات 30

 

, , ,
اشتراک گذاری:

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال