ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک

ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک
3.7
(45)

ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک یک ارور بسیار مهم و حساس می باشد. همانطور که میدانید تعمیر یخچال جنرال الکتریک نیازمند دانش فنی بسیار زیادی است. به طوری که اگر در هنگام تشخیص مشکل نتوانید ایراد اصلی را متوجه شوید متحمل هزنیه های زیادی خواهید شد.

از همین رو پیشنهاد میکنیم در ادامه مقالات آموزش تعمیر یخچال ساید همراه پایگاه دانش بنیان سرویس باشید.

ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک

یکی از مهلک ترین ارورها در یخچال های جنرال الکتریک یا GE نمایان شدن ارور HRS برروی نمایشگر دستگاه است. این ارور نمایانگر مشکل جدی در برد یخچال است. پیشنهاد میکنیم اگر با این رور به رو شده اید سریعاً دستگاه را خاموش نموده و با مرکز تعمیر یخچال جنرال الکتریک تهران در تماس باشید.

اما در صورتی که در شهری به غیر از تهران سکونت دارید میتوانید برد یخچال خود را برای مجموعه ما ارسال نموده تا به صورت تخصصی اقدام به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک نماییم.

علت ارور hrs در مانیتور یخچال جنرال الکتریک

شاید با خواندن خط اول مقاله کمی نگران شده باشید، اما اجازه دهید علت های رخ دادن ارور HRS را در یخچال جنرال الکتریک با یکدیگر بررسی کنیم. در تمام مقالات سایت به این نکته اشاره نموده ایم که قبل از هرکاری شما باید علت اصلی مشکل را جویا شوید تا بتوانید به درستی مشکل دستگاه را متوجه شوید.

باید در نظر داشته باشید که علت ارور hrs در مانیتور یخچال جنرال الکتریک میتواند علت های زیادی داشته باشد برای همین چند مورد که میتواند ارتباط اصلی با این مشکل داشته باشند را در ادامه آورده ایم که پیشنهاد میکنیم همراه ما باشید.

خرابی برد یخچال ساید جنرال الکتریک

یکی از علت های اصلی نمایش ارور hrs، خرابی در برد یخچال جنرال الکتریک است. همانطور که میدانید با توجه به افزایش قیمت های برد های لوازم خانگی بهتر است که این مدل برد ها را تعمیر کنید. البته تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک نیازمند دانش و تخصص بسیار زیادی است.

زیرا اگر به اشتباه بخشی از برد توسط افراد غیر متخصص دستکاری شود احتمال تعمیر شدن برد یخچال GE به شدت کم خواهد شد.

فرسوده شدن یخچال

مورد بعدی که تاثیر غیر مستقیمی به نمایش ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک دارد، اتمام عمر مفید دستگاه است. اگر شما در فواصل زمانی مختلف اقدام به سرویس کامل یخچال خود نمایید میتوانید عمر آن را افزایش دهید.

البته بعد از گذشت چندین سال ممکن است یخچال شما با مشکلاتی رو به رو شوند که باید برای رفع آن حتما با تعمیرگاه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تهران تماس بگیرید.

سوختن کندانسور فریزر

در بعضی از مواقع مشاهده شده است علت ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک، سوختن کندانسور فریزر است. زمانی که کندانسور میسوزد، فن ها از کار افتاده و دمای یخچال بالا می‌رود. همین بالا رفتن دما باعث می شود فشار حرارتی به برد یخچال جنرال الکتریک وارد شده و باعث از کار افتادن آن شود.

شنیدن صدای اضافی در  داخل برد یخچال

بعضی از کاربران گزارش داده اند باتوجه به اینکه اصلا اروری روی نمایشگر دستگاه  نمایش داده نمی شود، ولی یخچال کار نمیکند. اگر داخل پنل جلویی دستگاه که پشت آن برد یخچال جنرال الکتری متصل است صداهای اضافی به گوش میرسد، مانند صدای تیک تیک یا صدای جرقه زدن.

با این نکته را بدانید که به احتمال زیاد برد دستگاه شما خراب شده و میتوانید همین صدها به مرورزمان باعث نمایان شدن ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک شود.

ارور های یخچال جنرال الکتریک

یکی از راه های عیب یابی یخچال جنرال الکتریک شناخت کامل ارور های آن است. درصورتی که شما بدانید هر کد خطا دقیقا به چه مشکلی اشاره میکند میتوانید با سرعت و هزینه بسیار کمتری اقدام به تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک نمایید.

در ادامه قصد داریم یک لیست کامل از ارورهای یخچال و ساید جنرال الکتریک را برایتان آماده کنیم که پیشنهاد میکنیم در ادامه همراه ما باشید تا به صورت کاملاً رایگان تمام ارور های یخچال جنرال الکتریک را داشته باشید.

ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

دلیل ارور CC در یخچال جنرال الکتریک به معنای این است که دمای فریزر بیشتر از 2 ساعت یا 120 دقیقه بسیار بالا بوده و پایین نیامده است.

رفع ارور CC در یخچال جنرال الکتریک

برای اینکه متوجه شویم ایراد اصلی چیست بهتر است دلایل زیر را بررسی نماییم :

1- باز ماندن بیش از حد درب یخچال و فریزر

یکی از بدترین ایرادهایی که وجود دارد باز و بسته نمودن بیش از حد درب یخچال است. در بعضی از مواقع درب یخچال را به مدت بالایی باز نگه میداریم که این عمل باعث کاهش سردی و پایین آمدن سرمای یخچال است. درنتیجه دمای یخچال تغییر خواهد نمود.

2- خرابی لاستیک (واشر) درب یخچال

بعد از استفاده از یخچال به مرور زمان لاستیک درب خواص چسبندگی خود را از دست میدهد. به همین دلیل به مرور زمان باعث می شود سرمای داخل یخچال و فریزر خارج شده و دمای داخل یخچال گرم شود. اگر دمای فریزر در حالت مطلوب خود نباشد با ارور CC بر روی نمایشگر این نکته را به شما گوش زد خواهد نمود.

ارور CI در یخچال جنرال الکتریک

کاربران زیادی هستند که به دنبال علت ارور CI در یخچال جنرال الکتریک هستند و میخواهند بدانند چرا این ارور بر روی نمایشگر یخچال نمایش داده می شود.

ارور CI در یخچال جنرال الکتریکن نشان دهنده وجود مشکل در بخش یخساز یا Ice Maker یخچال می باشد. ممکن است قطعه های کوچک یخ در جایخی گیر کرده باشند و باعث بروز این ارور شوند. پیشنهاد میکنیم یخساز را به صورت کامل بررسی نمایید و در صورتی که در جایخی، یخ های کوچک گیرکرده اند آنها را خارج نماید.

پیشنهاد میکنیم در صورتی که نتوانستید این مشکل را برطرف نمایید حتما با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید تا مشکل شما به صورت تخصصی برطرف شود.

ارور DF در یخچال جنرال الکتریک

این ارور معمولا بخاطر دیفراست نکردن یا یخ زدایی در 24 ساعت گذشته است. البته ممکن است یکی از قطعات سیستم دیفراست نیز مشکل پیدا نموده باشد.

ارور DF در یخچال جنرال الکتریک (General Electric) نشان دهنده خرابی در قطعات زیر است که باعث گرم شدن یخچال فریزر می شود :

  • وجود مشکل در یکی از قطعات هیتر دیفراست
  • تامیر دیفراست
  • المنت دیفراست
  • سنسور دیفراست

درصورتی که یکی از قطعات بالا دچار مشکل شود با کد خطای DF روبه رو می شود که میتواند باعث مشکلات احتمالی بعدی شود. پیشنهاد میکنیم درصورتی که با این ارور مواجه شدید سریعاً با مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید. زیرا این ارور باید توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده بنیان سرویس در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک برطرف شود.

ارور dE در یخچال جنرال الکتریک

ارور dE در یخچال جنرال الکتریک زمانی نمایش داده می شود که چرخه سیستم دیفراست یا یخ زدایی در 24 ساعت گذشته انجام نشده باشد. برای رفع این مشکل باید کاور داخل یخچال را باز نمایید. قبل از اینکه ادامه این مقاله را بخوانید باید در نظر داشته باشید که عیب یابی یخچال جنرال الکتریک نیاز به دانش فنی دارد. درصورتی که اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد میکنم این مشکل را به تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک بپسارید.

بعد از باز نمودن کاور داخل یخچال باید به بررسی دقیق تک تک قطعات دیفراست بپردازید. درصورت مشاهده خرابی و یا معیوب بودن قطعات باید آنها را تعویض نمایید. همچنین باید سوکت های سنسور، المنت و اواپراتور را به صورت دستی بررسی نمایید. درصورتی که این قطعات دچار مشکل هستند بهتر است با کارشناسان مجرب و دوره دیده مجموعه بنیان سرویس در زمینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.

ارور FF در یخچال جنرال الکتریک

ارور FF یخچال جنرال الکتریک یک ارور هشدار دهنده است. این ارور متناسب نبودن دمای یخچال فریزر با دمای مورد انتظار را اخطار می دهد. این ارور یکی از مهم ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است در صورتی بروز این کد خطا حتما نسبت به برطرف نمودن ارور FF در یخچال جنرال الکتریک اقدام نماید.

برای بررسی و رفع ارور FF بخش های زیر را بررسی نماید :

1- ممکن است درب یخچال باز مانده باشد.

2- عمر مفید لاستیک درب یخچال تمام شده باشد.

در صورت بروز هر یک از مشکلات بالا بعد از 2 ساعت دمای یخچال به صورت غیر طبیعی شده و با ارور FF مواجه خواهید شد. بعد از بررسی مشکلات بالا تا حد امکان وسایل داخل یخچال را مرتب چیده تا سرما در تمام محبط یخچال گردش داشته باشد. بعد از اطمینان از سالم بودن موارد ذکر شده دکمه System Check را فشار دهید تا ارور FF حذف شود.

ارور PF در یخچال جنرال الکتریک

ارور PF در یخچال جنرال الکتریک حاکی از این است که مشکل در برق ورودی به موتور یا کمپرسور یخچال می باشد. این ارور که یکی از ارور های مهم در یخچال جنرال الکتریک است معمولا به صورت چشمک زن سبز رنگ بر روی نمایشگر نشان داده می شود.

برای رفع ارور PF در یخچال جنرال الکتریک کافی است جریان برق ورودی را کنترل نماییدو بهتر است از یک محافظ برق خود استفاده نمایید. ولتاژ برق گار کمتر یا بیشتر از حد مجاز باشد ارور PF نمایش داده می شود. درصورتی که از یک محافظ برق استفاده می نمایید ولی کماکان با ارور PF روبه رو هستید باید با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

ارور tC در یخچال جنرال الکتریک

درصورتی که با کد tC بر روی نمایشگر یخچال خود روبه رو شده اید، لازم است یادآوری نماییم که tC یک ارور نیست و بیانگر این است که Turbo Cool فعال شده است. Turbo Cool سیستم سرمایشی سریع انحصاری شرکت جنرال الکتریک است. برای رفع آن کافی است در تنظیمات پنل این گزینه را خاموش نمایید.

ارور tF در یخچال جنرال الکتریک

کد tF نیز یک ارور نمی باشد، این کد همانند کد tC بوده و بیانگر یه عملیات در سیستم یخچال است. کد tF بیانگر فعال بودن حالت Turbo Freeze است، درصورتی که این گزینه فعال باشد قسمت فریزر یخچال با شدت و سرعت بیشتری سرما و یخ تولید می کند.

برای رفع این حالت کافیست در بخش تنظیمات پنل نمایشگر ، گزینه Turbo Freeze را غیرفعال نمایید.

ارور 88 یا 89 در یخجال جنرال الکتریک

ارور 88 یا 89 یکی از مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است. این ارور بیانگر این است که مشکل جدی در قیمت پاور یا برق یخچال وجود دارد. در صورت مشاهده ارور 88 یا 89 سریعاً یخچال را از برق بیرون کشیده و با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.

رفع ارور 88 یا 89 در یخچال جنرال الکتریک

برای رفع ارور 88 یا 89 در یخچال جنرال الکتریک، یک بار باید یخچال را از برق بیرون بکشید و بعد از 5 دقیقه به برق متصل نمایید. اگر همچنان این مشکل را داشتید به هیچ وجه ممکن یخچال را دوباره به برق متصل نکنید، زیرا اتصال مجدد به برق ممکن است باعث سوختن برد الکتریکی دستگاه شود.

پیشنهاد میکنیم برای برطرف نمودن این مشکل حتما با تکنسین های مجرب و دوره دیده بنیان سرویس برای تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک در تماس باشید.

ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک

ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک بیانگر مشکل در برد یخچال جنرال الکتریک است. این ارور جزو مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است. در صورتی که این ارور بر روی نمایشگر نمایش داده می شود سریعاً یخچال را خاموش نمایید و با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس بگیرید.

هرگز ارور E2 را به شوخی نگیرید زیرا ممکن است برد دستگاه شما به صورت کامل از بین برود و قایل تعمیر نباشد. با توجه به افزایش قیمت های برد نو یخجال جنرال الکتریک پیشنهاد میکنیم بسیار مراقب این وسیله باشید.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم که احتمالات اصلی در خصوص ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک را خدمتتان معرفی کنیم. همچنین ارور های کامل یخچال جنرال الکتریک را خدمتتان عرض کنیم. در صورتی که نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک یا تعمیر برد جنرال الکتریک را دارید میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل دستگاه خود را برطرف نمایید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 3.7 / 5. تعداد امتیازات 45

 

, , ,
اشتراک گذاری:

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال