آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی

آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی
3.4
(168)

در اولین بخش از مقالات آموزش استفاده از ماشین لباسشویی قصد داریم با سوال پرتکراری که توسط خیلی از کاربران پرسیده می شود بحث کنیم. سوال آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی ! خیلی از کاربران به دنبال روش استفاده از پودر جرم گیر لباسشویی خود هستند. ولی به صورت کامل و جامع نمی توانید جواب این پرسش را پیدا نمایید. میخواهیم با یک دیگر شروع به جرم گیری اصولی و صحیح ماشین لباسشویی خود نماییم. پس در ادامه همراه بنیان سرویس باشید.

در این مقاله قرار است باهم به جرم گیری ماشین لباسشویی ، میزان استفاده پودر جرم گیر برای جرم گیری اولیه ، دلایل خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی و نکات کلیدی در مورد استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی. پیشنهاد میکنیم این مقاله مفید و کاربردی را از دست ندهید.

کاربران زیادی به ما پیام داده و درخواست توضیحات بیشتری در خصوص استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی داشتند از همین رو قبل از اینکه مقاله نحوه استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید پیشنهاد میکنیم در خصوص پودر جرم گیر اطلاعات بیشتری کسب نمایید. از همین رو ویدیو آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی را برایتان آماده نموده ایم.

ویدیو آموزش جرم گیری ماشین لباسشویی

در این ویدیو که به صورت ترجمه شده از جانب تیم فنی و مهندسی بنیان سرویس است شما میتوانید به صورت عملی نکات مهمی در خصوص جرم گیری ماشین لباسشویی خود مشاهده نمایید. در این ویدیو اول با استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی نموده و سپس در مرحله بعدی با استفاده از محلول های خانگی اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی می نماییم. و چند نکات مهم و کلیدی که پیشنهاد میکنیم این ویدیو آموزشی را از دست ندهید.

آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

در نظر داشته باشید خیلی از مشتریان ما تصور میکنند که تمیز ترین وسیله در منزل، ماشین لباسشویی است. دلیلشان هم این است که به علت وجود مایع شوینده و مقدار زیادی آب، پس همه چیز به خوبی تمیز خواهد شد. ولی باید به شما یک واقعیت بسیار دردناک را بگوییم.

ماشین لباسشویی کثیف ترین بخشی است که در آشپزخانه شما وجود دارد. دلیلش هم این است که به علت سروکار داشتن با انبوهی از البسه کثیف است. کافیست یک بار دیگر این بخش را مطالعه کنید. تا متوجه شوید که با چه وسیله آلوده و خطرناکی رو به رو هستید.

لباسشویی با تمام مزایای خوبی که در اختیار ما قرار میدهد ولی باید هم به سلامت خود هم به سلامت ماشین لباسشویی اهمیت دهیم. بهتر است از بحث اصلیمان که، آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی دور نشویم.

مرحله نخست : بررسی البسه

همیشه قبل از روشن نمودن ماشین لباسشویی حتما داخل تمام البسه خود را بررسی نمایید تا نخاله هایی مانند دستمال کاغذی، پوسته پسته ، سنجاق سر و .. نباشند. زیرا تمام مواردی که اشاره شد میتواند به خرابی و انسداد پمپ تخلیه و گرفتن جرم و املاح در داخل ماشین لباسشویی شما کمک کند.

مرحله دوم : بررسی پمپ تخلیه

معمولا در اکثر ماشین های لباسشویی در سمت چپ آن یک محفظه وجود دارد که در داخل آن پمپ تخلیه قرار گرفته است. شما با چرخاندان به سمت خلاف عقربه های ساعت می توانید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود را تمیز نمایید. خیلی از مشکلاتی که خانم های خانه دار با ماشین لباسشویی خود دارند عدم تخلیه آب یا جمع شدن آب در داخل ماشین لباسشویی است. که یکی از علت های آن خرابی پمپ تخلیه است.

مرحله سوم : میزان استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

خیلی از کاربران این دغدغه را دارند که دفعه اول چه میزان از پودر جرم گیر را باید استفاده نمایند. پیشنهاد ما به شما استفاده کامل یک بسته برای جرم گیری اصولی ماشین لباسشویی و ظرفشویی شماست. اما اگر تا به حال اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی خود ننموده اید پیشنهاد می کنیم در فواصل زمانی ۱۵ روزه تا یک ماهه دو بار اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی خود نمایید.

اگر شما هم برای اولین بار است که قصد دارید اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود نمایید در انتهای صفحه برای شما یک پیشنهاد جذاب قرار داده ایم. حتما از آن استفاده کنید.

مرحله چهارم : آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

بعد از بررسی موارد بالا نبوت به استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی می باشد. ماشین لباسشویی خود را کاملا خالی کنید نباید هیچ البسه ای در داخل آن قرار داده باشید. برنامه انتخابی(پیشنهادی) کتان می باشد، دمای آب انتخابی(پیشنهادی) بین ۷۰ تا ۹۰ درجه سانتیگراد می باشد.

نکته مهم : محل رختین پودر جرم گیر در ماشین لباسشویی باید در داخل جاپودری باشد و در بخش شستشوی اصلی پودر جرم گیر را بریزید. و برای جرم گیری ماشین ظرفشویی نظیر پیشنهاد می شود پودر را در کف دستگاه ریخته تا با آب کاملا شتشو داده شود دمای پیشنهادی برای جرم گیری ماشین ظرفشویی ۷۰ تا ۹۰ درجه سانتیگراد می باشد.

با توجه به گستردگی استفاده از ماشین لباسشویی در زندگی های امروزی بهتر است در خصوص جرم گیری نمودن لباسشویی خودمان دقت بیشتری خرج نماییم. با توجه به استقبال شما همراهان عزیز بنیان سرویس از محصول پودر جرم گیر ماشین لباسشویی ، پیشنهاد میکنیم حتما مقاله فرآیند جرم گیری ماشین لباسشویی چگونه است؟ را مطالعه نمایید.

روش استفاده از پودر جرم گیر لباسشویی سامسونگ

نحوه استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی سوال پرتکراری است که این روزها توسط افراد زیادی پرسیده می شود. معمولا با این سوالات شروع می شود که « نحوه استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی ال جی » ، « روش استفاده از پودر جرم گیر لباسشویی سامسونگ » ، « نحوه استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی بوش » و « روش استفاده از پودر جرم گیر لباسشویی بوش » .

جواب تمام سوالات بالا به یک صورت است. شاید بپرسید که برند ها که متفاوت هستند پس چطور جواب همگیشان یکی می باشد؟ اجازه دهید کمی در خصوص لباسشویی با شما صحبت کنیم. ماشین لباسشویی یک وسیله الکترونیکی است که مسئول نظافت البسه هاست. تمام لباسشویی ها برهمین پایه طراحی و تولید شده اند و تفاوتی ندارند که چه برندی، چه مارکی یا چه مدلی هستند. اساس کارشان به صورت یکسان است.

حالا که این مسئله مهم برایمان آشکار شد پس نتیجه میگیریم تفاوتی ندارد که برند ماشین لباسشویی ما چیست، زیرا مراحل جرمگیری ماشین لباسشویی به یک صورت انجام میپذیرد. در بالا نحوه استفاده اصولی از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی را برایتان شرح داده ایم ولی بهتر است کمی با خود پودر جرمگیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی آشنایت داشته باشید.

پودر جرم گیر لباسشویی ، پودری است که با سرعت به بهترین شکل ماشین لباسشویی را تمیز و خالی از هرگونه کثیفی نمود. در صورتی که ما به موضوع تمیزی و جرم گیری ماشین لباسشویی اهمیت بدهیم با توجه به گران قیمت بودن این دستگاه پر کاربرد می توان مطمئن شد که این دستگاه از حداکثر توان خود برای شستشو و تمیزی لباس های ما استفاده می کند و هیچ مشکلی در این زمینه نخواهد داشت.

در صورتی که ما باید بدانیم با استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی میتوان تا چه حد به کارایی کلی دستگاه و همچنین از به وجود آمدن از هزینه های گزاف جلوگیری نماییم مطمئناً برای استفاده از این نوع تمیز کننده بیشتر از قبل مشتاق خواهیم بود. در حالت کلی امروزه ماشین لباسشویی ها یک عضو جدا نشدنی هر خانه ای بوده و قسمت مهمی از وسایل خانه و آشپزخانه را تشکیل می دهند در صورتی که اگر این وسیله مهم پرکاربرد در یک خانه نباشد به خوبی نبودن آن حس شده و سختی شستشو لباس ها کاربر را اذیت میکند.

در یک مقاله تخصصی تر توضیحات کاملی در خصوص پودر جرم گیر پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم مقاله پودر جرم گیر لباسشویی چیست؟ را حتما مطالعه نمایید.

این نکته را در نظر داشته باشید که تفاوتی ندارد برند لباسشویی شما چیست، شما میتوانید از پودرهای جرمگیر برای نظافت داخلی ماشین لباسشویی خود بهرهمند شوید. البته نکته مهم و اساسی این است که فرایند جرمگیری ماشین لباسشویی یک امر مداوم و همیشگی است. پیشنهاد میکنیم درصورتی که اولین بار است که از پودر جرم گیر لباسشویی استفاده میکنید حتما در فواصل زمانی 15 روزه اقدام به جرمگیری ماشین لباسشویی خود نمایید. سپس میتوانید هر 2 تا 3 ماه یک بار از پودر جرم گیری استفاده نمایید تا همیشه لباسشوییتان در بهترین حالت ممکن کار کند.

یک پیشنهاد شگفت انگیز هم برای عزیزانی که قصد دارند پودر جرم گیر ماشین لباسشویی را تهیه نمایید در پایان همین مقاله میتوانید پیشنهاد مارا مشاهده نمایید. پیشنهاد میکنم تا انتها همراه ما باشید. یک پیشنهاد شگفت انگیز برای خرید بهترین مدل جرم گیر ماشین لباسشویی که در ایران موجود است. البته تعداد کمی از این محصول باقی مانده است و پیشنهاد میکنیم که هرچه زودتر نسبت به تهیه این محصول اقدام نمایید.

قیمت پودر جرم گیر ماشین لباسشویی بوش

یکی از بهترین مدل های پودر جرمگیری ماشین لباسشویی، مدل بوش است. البته این بدان معنا نیست که فقط میتوانید از این پودر برای جرمگیری ماشین لباسشویی بوش استفاده نمایید. شما میتوانید برای تمام برند ها از این پودر جرم گیر استفاده نمایید. یکی از سوالاتی که شاید ذهن هرفردی را به خودش مشغول نمایید قیمت محصول خریداری شده است. معمولا از خود میپرسند « قیمت پودر جرم گیر ماشین لباسشویی چقدر است؟ » و همیشه تمام وب سایت ها را با سایرین مقایسه میکنند. معمولا تمام افراد دوست دارند هرمحصولی که خریداری میکنند نسبت به سایرین ارزان تر باشد، البته باید فاکتورهای مهمی را در نحوه قیمت گذاری در نظر گرفت.

معمولا وب سایت هایی هستند که قیمتی به مراتب پایین از سایرین دارند اما مشکلاشان این است که حیطه کاریشان اصلا لوازم خانگی نیست و فقط فروشگاه آنلاین دارند. در بعضی از مواقع حتی دیده شده است که قیمت هایی که در داخل سایت موجود است اصلا به روزرسانی نشده و قیمت های چندین سال قبل است. کاربران با ذهنیت اینکه محصولی که قصد خریدش را دارند میتوانند با قیمت پایین تری خریداری نمایید سریعا به سراغ سایت مذکور میروند بعد از خرید متوجه اشتباه خودشان می شوند.

اگر به فروشگاه ما سر زده باشید قیمت پودر جرم گیر ماشین لباسشویی بوش نسبت به بعضی از وب سایت شاید کمی گران تر باشد (البته از نظر کاربران). اما مجموعه ما زمانی که شما در شهر تهران سکونت داشته باشید پودر جرمگیری لباسشویی و ظرفشویی را در کمتر از دو ساعت تحویل شما خواهد داد. ویژگی که شاید خیلی از کسب و کار ها آن را نداشته باشند.

تمام افراد وقتشان برایشان اهمیت چندانی دارد، از همین رو نمیخواهند محصول خود را بعد از سه روزکاری دریافت نمایند. قصد دارند همین الان اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی خود نمایید، پس به شما پیشنهاد میدهیم تمام مراکز را جستجو کنید و آنها را با ما مقایسه کنید! کدام یک میتوانند در کمتر از 2 ساعت محصول مورد نظراتان را تقدیم حضورتان کنند؟ جواب کاملا واضح است، هیچ کدام!

البته توضیحاتی که خدماتتان عرض کردیم صرفا تبلیغاتی نبوده و تمام هدف مجموعه بنیان سرویس ارائه خدمات متفاوت تر از سایرین است. با توضیحات بالا کاملا برایتان آشکار شده است که چطور بعضی از سایت ها و مراکز قیمت نسبتا ارزان تری دارند. البته این مثال قدیمی را نباید فراموش کرد که هر ارزانی بی دلیل نیست!

امیدوار هستیم که توضیحات این بخش از مقالات آموزشی توانسته باشد که نیاز شما را برطرف نمایید. درصورتی که شما هم تجربه ای در خصوص استفاده یا عدم استفاده از پودر جرمگیری دارید آن را در بخش دیدگاه ها ثبت نمایید تا سایرین نیز از تجربیات شما نیز بهرهمند شوند.

آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی (به صورت صوتی)

خیلی از کاربران با ما در تماس بودند و درخواست داشتند که آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی را به صورت صوتی برایشان آماده کنیم. با توجه با اینکه ما همیشه به درخواست های کاربرانمان اهمیت میدهیم اقدام به ضبط آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی به صورت صوتی نمودیم. در این آموزش به صورت کاملا تخصصی نکات مهمی را خدمتتان عرض نموده ایم که میتوانید با بهرهمندی از آنها اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی خود نمایید. هم اکنون میتوانید به صورت رایگان از این آموزش استفاده نمایید.

خرید پودر جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی

یک هدیه بسیار کوچک برای شما عزیزانی که این مقاله را مطالعه میکنید در نظر گرفته ایم. در صورتی که قصد دارید پودر جرم گیری ماشین لباسشویی را تهیه کنید بهتر است چند لحظه دست نگه دارید! می پرسید چرا؟ الان جواب شما را خواهیم داد.

در صورتی که قصد خرید پودر جرم گیر ماشین لباسشویی را دارید پیشنهاد میکنیم بجای خرید یک بسته، دو بسته تهیه نمایید. تا از تخفیف ویژه ما بهرهمند گردید. در نظر داشته باشید با تعداد خرید بیشتر تخفیف بیشتری دریافت خواهید نمود. هم اینک اقدام به ثبت درخواست خود نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی خود نمایید.

کد تخفیف : E8XJARBS

خرید پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 3.4 / 5. تعداد امتیازات 168

 

, , , ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه‌

6 دیدگاه‌

 • سلام خسته نباشید.من لباسشویی رو تازه خریدیم آیا نیاز هست از جرمگیر استفاده کنم و جرمگیر چه مارک و شرکتی خوبه؟

 • آیا از جرم گیر ماشین لباسشویی میتوان در ماشین ظرفشویی استفاده کرد؟

  • با سلام خدمت مهران بدلی عزیز؛
   بله شما میتوانید از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی برند آاگ استفاده نمایید که یکی از برند های باکیفیت برای جرم گیری است. همچنین اگر قصد تهیه پودر جرم گیر آاگ را دارید میتوانید با کد تخفیف E8XJARBS از 12 درصد تخفیف ویژه به همراه ارسال رایگان بهرهمند شوید.
   موفق باشید

 • من ماشین لباسشویی برند معروفی دارم که اسم نمیبرم نکنه فکر کنید قصد تبلیغ منفی دارم ولی وقتی از پودر جرم گیر استفاده کردم استیل داخلی ماشین بدجور اسیب دید و لکه لکه رنگش رفت. پودر رو هم خود شرکت داده بود.چرا اینطور شد؟؟؟؟

  • با سلام خدمت سحر عزیز؛
   ای کاش مارک دستگاه خودتان را هم می‌فرمودید تا کاربران دیگر هم از تجربیات شما استفاده میکردند. در خصوص لکه لکه شدن دیگ استیل باید خدمتتان عرض کنم احتمال دارد از عمر مفید دستگاه شما چندسال گذشته باشد. مورد بعدی امکان دارد همراه با مواد پودر جرم‌ گیر ماشین لباسشویی از شوینده هم استفاده کرده باشید که باعث تخریب دیگ استیل میشود. مورد بعدی امکان دارد بجای ریختن پودر در مخزن جاپودری آن را در محفظه دیگ لباسشویی تخلیه کرده باشید که این مورد باعث خرابی دیگ استیل می شود. اگر هیچ یک از این موارد نبود لطفا این مورد با بیشتر توضیح دهید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنیم.
   موفق باشید

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال