آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی

آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

در اولین بخش از مقالات آموزش استفاده از ماشین لباسشویی قصد داریم با سوال پرتکراری که توسط خیلی از کاربران پرسیده می شود بحث کنیم. سوال آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی ! خیلی از کاربران به دنبال روش استفاده از پودر جرم گیر لباسشویی خود هستند. ولی به صورت کامل و جامع نمی توانید جواب این پرسش را پیدا نمایید.

میخواهیم با یک دیگر شروع به جرم گیری اصولی و صحیح ماشین لباسشویی خود نماییم. پس در ادامه همراه بیان سرویس باشید.

در این مقاله قرار است باهم به جرم گیری ماشین لباسشویی ، میزان استفاده پودر جرم گیر برای جرم گیری اولیه ، دلایل خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی و نکات کلیدی در مورد استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی. پیشنهاد میکنیم این مقاله مفید و کاربردی را از دست ندهید.

آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

در نظر داشته باشید خیلی از مشتریان ما تصور میکنند که تمیز ترین وسیله در منزل، ماشین لباسشویی است. دلیلشان هم این است که به علت وجود مایع شوینده و مقدار زیادی آب، پس همه چیز به خوبی تمیز خواهد شد. ولی باید به شما یک واقعیت بسیار دردناک را بگوییم.

ماشین لباسشویی کثیف ترین بخشی است که در آشپزخانه شما وجود دارد. دلیلش هم این است که به علت سروکار داشتن با انبوهی از البسه کثیف است. کافیست یک بار دیگر این بخش را مطالعه کنید. تا متوجه شوید که با چه وسیله آلوده و خطرناکی رو به رو هستید.

لباسشویی با تمام مزایای خوبی که در اختیار ما قرار میدهد ولی باید هم به سلامت خود هم به سلامت ماشین لباسشویی اهمیت دهیم. بهتر است از بحث اصلیمان که، آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی دور نشویم.

مرحله نخست : بررسی البسه

همیشه قبل از روشن نمودن ماشین لباسشویی حتما داخل تمام البسه خود را بررسی نمایید تا نخاله هایی مانند دستمال کاغذی، پوسته پسته ، سنجاق سر و .. نباشند. زیرا تمام مواردی که اشاره شد میتواند به خرابی و انسداد پمپ تخلیه و گرفتن جرم و املاح در داخل ماشین لباسشویی شما کمک کند.

مرحله دوم : بررسی پمپ تخلیه

معمولا در اکثر ماشین های لباسشویی در سمت چپ آن یک محفظه وجود دارد که در داخل آن پمپ تخلیه قرار گرفته است. شما با چرخاندان به سمت خلاف عقربه های ساعت می توانید پمپ تخلیه ماشین لباسشویی خود را تمیز نمایید. خیلی از مشکلاتی که خانم های خانه دار با ماشین لباسشویی خود دارند عدم تخلیه آب یا جمع شدن آب در داخل ماشین لباسشویی است. که یکی از علت های آن خرابی پمپ تخلیه است.

مرحله سوم : میزان استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

خیلی از کاربران این دغدغه را دارند که دفعه اول چه میزان از پودر جرم گیر را باید استفاده نمایند. پیشنهاد ما به شما استفاده کامل یک بسته برای جرم گیری اصولی ماشین لباسشویی و ظرفشویی شماست. اما اگر تا به حال اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی خود ننموده اید پیشنهاد می کنیم در فواصل زمانی ۱۵ روزه تا یک ماهه دو بار اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی خود نمایید.

اگر شما هم برای اولین بار است که قصد دارید اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی و ظرفشویی خود نمایید در انتهای صفحه برای شما یک پیشنهاد جذاب قرار داده ایم. حتما از آن استفاده کنید.

مرحله چهارم : آموزش استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

بعد از بررسی موارد بالا نبوت به استفاده از پودر جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی می باشد. ماشین لباسشویی خود را کاملا خالی کنید نباید هیچ البسه ای در داخل آن قرار داده باشید. برنامه انتخابی(پیشنهادی) کتان می باشد، دمای آب انتخابی(پیشنهادی) بین ۷۰ تا ۹۰ درجه سانتیگراد می باشد.

نکته مهم : محل رختین پودر جرم گیر در ماشین لباسشویی باید در داخل جاپودری باشد و در بخش شستشوی اصلی پودر جرم گیر را بریزید. و برای جرم گیری ماشین ظرفشویی نظیر پیشنهاد می شود پودر را در کف دستگاه ریخته تا با آب کاملا شتشو داده شود دمای پیشنهادی برای جرم گیری ماشین ظرفشویی ۷۰ تا ۹۰ درجه سانتیگراد می باشد.

خرید پودر جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی

یک هدیه بسیار کوچک برای شما عزیزانی که این مقاله را مطالعه میکنید در نظر گرفته ایم. در صورتی که قصد دارید پودر جرم گیری ماشین لباسشویی را تهیه کنید بهتر است چند لحظه دست نگه دارید! می پرسید چرا؟ الان جواب شما را خواهیم داد.

در صورتی که قصد خرید پودر جرم گیر ماشین لباسشویی را دارید پیشنهاد میکنیم بجای خرید یک بسته، دو بسته تهیه نمایید. تا از تخفیف ویژه ما بهرهمند گردید. در نظر داشته باشید با تعداد خرید بیشتر تخفیف بیشتری دریافت خواهید نمود.

هم اینک اقدام به ثبت درخواست خود نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن اقدام به جرم گیری ماشین لباسشویی خود نمایید.

کد تخفیف : E8XJARBS

خرید پودر جرم گیر ماشین لباسشویی

‫0/5 (بررسی 0)
, , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

یکشنبه های بنیان سرویس