تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی
4.3
(66)

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی با توجه به افزایش قیمت های برد لباسشویی ال جی یکی از نیازهای اصلی در زندگی های امروزی است. یکی از مهم ترین بخش ها در ماشین لباسشویی، برد آن است که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.

قصد داریم در بخش تعمیر برد خدماتی که مجموعه بنیان سرویس قادر به انجام دادن آن می باشد را برایتان معرفی کنیم. البته طبق روال های گذشته در بنیان سرویس قبل از ارائه خدمات به معرفی کوتاهی در خصوص تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی خواهیم پرداخت.

یکی از سوالاتی پرتکراری که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند و شاید نتوانند جواب مناسبی یافت کنند، ” علت سوختن برد لباسشویی ” و ” ریست برد لباسشویی ال جی ” است. قصد داریم این نکات مهم را به صورت کاملا ساده بازگو نماییم، از همین رو پیشنهاد میکنیم در ادامه همراه ما باشید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

همیشه یکی از گوش زده های ما در خصوص تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی این است که باید ابتدا مشکل اصلی را پیدا نموده و سپس اقدام به انجام تعمیرات نمایید. مهم ترین بخش در انجام تعمیرات تشخیص صحیح مشکل است، زیرا در صورتی که تشخیص اشتباه داده باشیم متحمل هزینه های احتمالی خواهیم شد.

اما ما در بنیان سرویس این اطمینان را به شما میدهیم که با داشتن تکنسین های مجرب و دوره دیده قبل از انجام هرگونه تعمیراتی، مشکل اصلی برد لباسشویی ال جی شما را تشخیص دهیم تا در هزینه های شما صرفه جویی شود.

با توجه به افزایش قیمت های برد ماشین لباسشویی ال جی پیشنهاد میکنیم درصورتی که برد شما مشکل جدی ندارد حتما اقدام به تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی نمایید. درصورتی که نیاز به تهیه برد لباسشویی ال جی دارید میتوانید به فروشگاه بنیان سرویس مراجعه نمایید و یا اینکه با همکاران ما در تماس باشید.

در خصوص تعمیرات برد لباسشویی در یک مقاله دیگر مفصل صحبت کرده ایم که پیشنهاد میکنیم مقاله دانستنی های لازم در مورد تعمیر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی را حتما مطالعه نمایید.

علت سوختن برد لباسشویی

یکی از مشکلاتی که خیلی از کاربران با آن مواجه شده اند، سوختن برد ماشین لباسشویی است. البته علت سوختن برد لباسشویی میتواند دلایل زیادی داشته باشد اما قصد داریم به مهم ترین نکات علت سوختن برد لباسشویی اشاره نماییم:

  • مشکل وجود نواسانات برقی : پیشنهاد میکنیم برای حل این مشکل از یک محافظ برق با کیفیت بالا استفاده نمایید
  • ریختن آب روی برد : این مشکل معمولا بخاطر نشتی آب از مخزن جاپودری است. معمولا سقف مخزن جاپودری ترک برداشته که باعث می شود آب بر روی برد ریخته شود و باعث سوختن آن شود.
  • رعایت نکردن حجم مناسب البسه : یکی از شایع ترین مشکلات در سوختن برد های ال جی که معمولا دایرکت درایو (بدون تسمه) هستند، ریختن البسه بیش از حد در ماشین لباسشویی است. این نکته مهم را درنظر داشته باشید حجم البسه به صورت خیس باید اندازه گیری شود.

برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد میکنیم مقاله آموزش استفاده از ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

ریست برد لباسشویی ال جی

ریست برد لباسشویی ال جی یکی از نیاز های اصلی کاربران شده است، البته در بعضی از مواقع کاربران خودشان نمیتوانند اقدام به ریست برد لباسشویی ال جی نمایند و مجبور هستند کار را به کارشناسان آن واگذار نمایند.

به طور کلی مشکلات ایجاد شده در لباسشویی ال جی به دلیل عدم برقراری ارتباط بین موتور و پنل کنترل لباسشویی به وجود می آیند که با ریست برد لباسشویی ال جی میتواند در برقراری مجدد این ارتباط کمک شایانی نمود.

برای انجام فرآیند ریست برد لباسشویی LG دوحالت مختلف وجود دارد، که این دو حالت بستگی به نوع دستگاه شما دارد که با دکمه ی مخصوص ریست طراحی شده باشد یا بدون کلید ریست برد لباسشویی ال جی.

ریست ماشین لباسشویی با دکمه ی ریست

برای انجام ریست برد لباسشویی ال جی با استفاده از دکمه ی مخصوص ریست، ابتدا باید دستگاه را خاموش کنید. سپس لباسشویی را در حالت Contton روشن سازید، بلافاصله پس از روشن کردن سیستم باید کمه ی Temp و یا Speed Spin را یک بار زده و رها کنید. سپس دکمه ی Level Water یا Function را فشار دهید و رها کنید. این مراحل را تا زمانی که عبارت T01 روی نمایشگر ظاهر شود، تکرار کنید و پس از آنکه T01 به T02 تغییر یافت، کلید Start را فشار دهید.

در این بخش عبارت ELT بر روی نمایشگر لباسشویی نمایش داده می شود، اکنون از دکمه ی ریست لباسشویی استفاده کنید. پس از فشار دادن این دکمه ممکن است خطاهایی برروی نمایشگر دیده شود که برای رفع آن ها کلید Temp را به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا عبارت EOD را مشاهده کنید. تبریک میگوییم شما توانستید اقدام به ریست برد لباسشویی ال جی خود نمایید.

ریست ماشین لباسشویی بدون دکمه ریست

درصورتی که لباسشویی ال جی شما فاقد کلید ریست است، باید ابتدا برق ماشین لباسشوی را قطع نمایید. سپس به مدت 5 ثانیه دکمه ی START/PAUSE را فشار دهید و مجددا لباسشویی را به برق بزنید. 

انجام این مراحل باعث ریست شدن دستگاه شما میشود، اما اگر بعد از اقدامات توضیح داده شده نتوانستید اقدام به ریست برد لباسشویی ال جی نمایید باید با تکنسین های مجرب و دوره دیده بنیان سرویس در تماس باشید تا مشکل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف نمایند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

درصورتی که شما هم نیاز به تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی دارید باید این نکات را در نظر داشته باشید و سپس اقدام به ارسال برد لباسشویی خود جهت تعمیرات آن نمایید.

  • جهت تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی باید برد لباسشویی ال جی خود را همراه با سیم کشی کامل ارسال نمایید.
  • اگر برد لباسشویی ال جی شما خاموش است، احتمال تعمیر شدن آن خیلی کم است.
  • درصورتی که آی سی مرکزی برد لباسشویی LG خراب شده باشد، قابل تعمیر نمی باشد.
  • مدت زمان تعمیر برد ماشین لباسشویی LG بین 3 تا 4 روز کاری می باشد (به غیر از پنجشنبه ها ، جمعه ها و روزهای تعطیل)
  • بعد از تعمیر برد لباسشویی LG پیشنهاد میکنیم حتما میکروسویچ درب را تعویض نموده و هیدروستات را بررسی نمایید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی

جهت تعمیر برد ماشین لباسشویی LG میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی به ثبت برسانید تا توسط کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما در تماس باشند.

سوالات متداول

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی بوجود بیاید آماده کرده‌ایم:

هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی چقدر است؟

با توجه به مشکلات متعدد در تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی نمیتوان به صورت دقیق قیمتی را برای آن در نظر گرفت. اما میتوانید برای اطلاع از حدود قیمت تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی با همکاران ما در تماس باشید.

مدت زمان تعمیر برد ماشین لباسشویی ال جی؟

مدت زمان تعمیر برد ماشین لباسشویی LG بین 3 تا 4 روز کاری می باشد (به غیر از پنجشنبه ها ، جمعه ها و روزهای تعطیل)

ای سی مرکزی برد لباسشویی LG من خراب شده است! آیا قابل تعمیر است؟

با توجه به تجربه ی ما معمولا زمانی که ای سی برد خراب می شود، نمیتوان اقدام به تعمیر برد لباسشویی ال جی نمود. برای حل این مشکل پیشنهاد میکنیم اقدام به تهیه برد لباسشویی ال جی نمایید.

علت سوختن برد لباسشویی

مشکل وجود نواسانات برقی : پیشنهاد میکنیم برای حل این مشکل از یک محافظ برق با کیفیت بالا استفاده نمایید.
ریختن آب روی برد : این مشکل معمولا بخاطر نشتی آب از مخزن جاپودری است. معمولا سقف مخزن جاپودری ترک برداشته که باعث می شود آب بر روی برد ریخته شود و باعث سوختن آن شود.
رعایت نکردن حجم مناسب البسه : یکی از شایع ترین مشکلات در سوختن برد های ال جی که معمولا دایرکت درایو (بدون تسمه) هستند، ریختن البسه بیش از حد در ماشین لباسشویی است. این نکته مهم را درنظر داشته باشید حجم البسه به صورت خیس باید اندازه گیری شود.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.3 / 5. تعداد امتیازات 66

 

, , ,
اشتراک گذاری:

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال