ثبت درخواست خدمات آنلاین

نکات مهم در هنگام ثبت درخواست خدمات

در صورتی که قصد ثبت سفارش خدمات را دارید لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :

  • تنها یک بار سفارش خود را ثبت نموده و از ارسال های متعدد خودداری نمایید. زیرا امکان اسپم شدن درخواست شما بالا خواهد رفت.
  • در نظر داشته باشید با توجه به نبودن پنل تلویزیون (صفحه تلویزیون) درخواست هایی که مبنی بر تعمیر پنل یا تعویض پنل پیگیری نخواهد شد.
  • در صورتی که نیازمند اطلاع از قیمت برد های لوازم خانگی هستید باید با کارشناسان ما در تماس باشید.
  • در صورتی که در شهرستان (شهری غیر از تهران) سکونت دارید، امکان ارائه خدمات به شما عزیزان را نداریم. برای درخواست تعمیرات با نمایندگی های نزدیک خود در تماس باشید.
تعمیرکاران بنیان سرویس

کادری متخصص

تمام کارشناسان و متخصصین تعمیرات لوازم خانگی که در مجموعه بنیان سرویس فعالیت می کنند، موظف به گذراندن دوره های فنی و تخصصی در حوزه تعمیر لوازم خانگی بوده، تا با جدیدترین تکنولوژ‌های روز دنیا آشنا شوند

جلوگیری از هزینه های اضافی

جلوگیری از هزینه های اضافی

با توجه به افزایش قیمت های محصولات لوازم خانگی در صورتی که این وسایل دچار خرابی شوند، بهترین گزینه تعمیر لوازم خانگی است. با تکنسین های بنیان سرویس میتوانید از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

خدمات تعمیرات سریع

خدمات دقیق، سریع و باکیفیت

مجموعه بنیان سرویس با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در اقصی نقاط شهر تهران دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع، به موقعه و با کیفیت می باشد. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر لوازم خانگی خود نمایید.

ثبت درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی

بنیان سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی