قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی
4.1
(60)

اگر به دنبال قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی هستید، پیشنهاد میکنیم همراه ما باشید. یکی از درخواست هایی که کاربران زیادی از مجموعه ما دارند، فروش لاستیک دور درب ماشین لباسشویی است.

با توجه به تفاوت در مدل های ماشین لباسشویی و حتی در شکل و ظاهر لاستیک دور درب لباسشویی، برای تهیه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی حتما باید عکس نمونه اصلی آن را برایمان ارسال کنید. از همین رو پیشنهاد میکنیم در ادامه مقالات آموزش تعمیر ماشین لباسشویی همراه پایگاه دانش بنیان سرویس باشید.

قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

اجازه دهید قبل از معرفی بخش ها متفاوت کمی در خصوص لاستیک دور درب لباسشویی اطلاعات کسب نماییم. اما این نکته را در نظر داشته باشید اگر به دنبال اطلاع از قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی هستید حتما باید عکس لاستیک به همراه اندازه های دقیق آن را برایمان ارسال کنید.

لاستیک دور درب ماشین لباسشویی یکی از ساده ترین و در عین حال مهم ترین و حساس ترین قطعات موجود در مدل های ماشین لباسشویی به حساب می آید. انواع مختلف ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار پر کاربرد و محبوب در بین لوازم خانگی الکتریکی به حساب می آید که همواره تولیدکنندگان این لوازم سعی می کنند تا با انجام فرآیندهای به کیفیت و کارآیی بهتر این محصولات کمک کرده و در نتیجه رضایت مصرف کنندگان را به وجود بیشتری جلب نمایند. یکی از نمادهای فاکتورها که در هنگام تولید انواع مختلف ماشین لباسشویی به آن توجه ویژه ای می شود تولید ماشین لباسشویی های با کمترین میزان مصرف انرژی بالاترین سطح حفاظت از محیط زیست می باشد.

همچنین مصرف کنندگان ماشین لباسشویی نیز با استفاده درست است از این دستگاه می توانند این مهم را به وجود بیاورد. همچنین در صورتی که سرویس و تعمیرات دوره ای ماشین لباسشویی به صورت ویژه توجه داشته باشیم کارایی و راندمان کار ماشین لباسشویی توضیحات افزایش پیدا کرده در صورتی که نسبت به تعویض و تعمیر قطعاتی که دچار خرابی و آسیب شده اند و در سریعترین زمان ممکن اقدام نماییم تا حدود زیادی عمر دستگاه را افزایش و همچنین هزینه‌ های مربوط به سرویس و نگهداری و تعمیرات آن را کاهش خواهیم داد.

یکی از اعضای بسیار مهم و در عین حال ساده در انواع مختلف ماشین لباسشویی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی می باشد که بیشترین جرم ها و رسوبات و باکتریها و قارچها در این محل امکان جمع شدن پیدا می کند و در صورتی که نسبت به شستشو و سرویس دوره آن اقدام نشود کثیفی و آلودگی بسیار زیادی در این منطقه جمع شده و همچنین عمر لاستیک دور درب ماشین لباسشویی نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. ما در این مقاله قصد داریم به موضوع لاستیک دور درب ماشین لباسشویی و موضوعات پیرامون آن بپردازیم در صورتی که می خواهید در مورد این قطعه مهم و در عین حال ساده اطلاعات خوبی کسب نمایید.

پیشنهاد میکنیم حتما مقاله آشنایی با لاستیک دور درب ماشین لباسشویی را مطالعه کنید.

معرفی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

یکی از اساسی ترین و مهم ترین و در عین حال ساده ترین قطعات به کار رفته در ماشین لباسشویی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی می باشد که یکی از اصلی ترین و مهم ترین کاربردهای لاستیک دور درب ماشین لباسشویی از بین بردن فضای خالی بین بدنه ماشین لباسشویی و دیگ شستشوی ماشین لباسشویی به حساب می آید. معمولا در این فضا یک لاستیک نرم که به آن پلاستیک دور در ماشین لباسشویی گفته میشود تعبیه شده تا در نتیجه هنگام کار کردن ماشین لباسشویی هیچگونه لرزش و یا صدای اضافی وجود نداشته و کارکردی نرم و بی صدا برای ماشین لباسشویی ایجاد شده و همچنین در حین کار کرد دستگاه آب اضافی به بیرون پاشیده نشود.

در صورتی که لاستیک دور درب ماشین لباسشویی از جنس فلز بود در هنگام کار کردن ماشین لباسشویی تک آنها و ارزش های بسیار زیاد به همراه صدای بلند به وجود می آمد که بسیار آزار دهنده می‌ شد. همچنین یکی دیگر از کاربردهای لاستیک دور درب ماشین لباسشویی جلوگیری از نشت آب در حین کارکرد ماشین لباسشویی می باشد. در عین حال یکی دیگر از کاربردهای لاستیک دور درب ماشین لباسشویی که معمولاً از جنس پلاستیک جلوگیری از شکسته شدن شیشه درب ماشین لباسشویی بر اثر تکانها و لرزش های ماشین لباسشویی در حین فعالیت آن می باشد.

چگونه جرم لاستیک ماشین لباسشویی را از بین ببریم ؟

جرم گیری لاستیک ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین کارهایی است که باید حداقل هر دو ماه یک بار انجام شود. روش جرم گیری لاستیک ماشین لباسشویی کار ساده ای است که کاربران زیادی آن را جدی نمیگیرند.

کاربران زیادی هستند که از ما میپرسند چگونه جرم لاستیک ماشین لباسشویی را از بین ببریم ؟ یا به دنبال روشی هستند که اقدام به جرم گیری لاستیک ماشین لباسشویی خود نمایند.

جرم گیری لاستیک ماشین لباسشویی روش های متفاوتی دارد. شما میتوانید از لوازمی که در منزل دارید اقدام به جرمگیری لاستیک لباسشویی کنید یا اینکه از مواد صنعتی استفاده کنید. تمام روش ها معرفی می شود و شما میتوانید بسته به نیاز خود یکی از انها را انتخاب کنید.

قبل از اینکه به معرفی روش های جرم‌گیری لاستیک ماشین لباسشویی بپردازید اجازه دهید چند مورد مهم در خصوص لاستیک درب ماشین لباسشویی خدمتتان بازگو کنیم.

پیشنهاد میکنیم مقاله نحوه جرم گیری لاستیک ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید.

قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی در سال 1400

کاربران زیادی هستند که به دنبال قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی در سال 1400 هستند. اگر شما هم میخواهید از قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی مطلع شوید پیشنهاد میکنیم قبل از هرگونه تماسی، ابتدا لاستیک دور درب را از ماشین لباسشویی خارج نموده و سپس تصویر آن همراه با اندازه های دقیقش را برایمان ارسال کنید. در نظر داشته باشید اگر فقط با توجه به مدل دستگاه از مجموعه ما اقدام به تهیه لاستیک نمایید، تمام عواقب سفارش اشتباه بر عهده شما عزیزان خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم روی لینک زیر کلیک نموده تا نمونه های واقعی برخی از معتبر ترین برند های ماشین لباسشویی را مشاهده نموده تا بتوانید مانند تصاویر مربوطه برایمان عکس لاستیک دور درب لباسشویی خود را ارسال کنید.

قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

جمع بندی

در صورتی که نیازمند مطلع شدن از قیمت لاستیک دور درب ماشین لباسشویی هستید میتوانید با همکاران ما در تماس باشید. البته این نکته را در نظر بگیرید که باید حتما تصویر لاستیک درب لباسشویی خود را برایمان ارسال نمایید. همچنین ذکر مدل دستگاه هم اهمیت بالایی دارد.

همانطور که در بالا اشاره شد اگر به دنبال خرید لاستیک دور درب ماشین لباسشویی هستید حتما و حتما باید عکس لاستیک دور درب را برایمان ارسال نمایید.زیرا از روی مدل دستگاه و تصویر ماشین لباسشویی امکان تشخیص 100 درصدی وجود ندارد. همچنین اگر به خواست شما عزیزان اقدام به تهیه لاستیک از روی مدل دستگاه نمایید، تمام عواقب سفارش اشتباه برعهده شما خواهد بود.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.1 / 5. تعداد امتیازات 60

 

, ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه‌

3 دیدگاه‌

 • سلام بعد از انداختن لباس داخل ماشین و شستشو آن و اتمام کار مشاهده گردید جلوی ماشین خیس و پس از باز کردن درب متوجه پارگی پایین لاستیک دور درب ماشین پاکشوما درب فضایی ۹ کیلویی شده اگ۶ دلیل میدونید بفرمایید ؟ اگر راه حل تعمیر نه تعویض میدونید بفرمایید ؟

 • سلام ماشین لباس شویی من زمانی که لباس داخلش هست آب رو تخلیه نمیکنه ولی بدون لباس تخلیه میکنه اشکال از چی میتونه باشه

  • با سلام خدمت مهرزاد عزیز؛
   این مورد میتواند چند علت داشته باشد :
   اول ممکن است پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شما دچار نقص شده که باید آن را تعویض نمایید.
   دوم امکان دارد حجم استاندارد البسه را رعایت نکرده و باعث می شود لباسشویی بیش از حد پر شده و نتواند عملیات تخلیه را به خوبی انجام دهد.
   سوم امکان دارد بخشی از برد لباسشویی دچار نقص شده باشد و زمانی که زیر فشار کار قرار میگیرد نمیتواند فرمان تخلیه را صادر کند.
   موفق باشید

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال