قیمت اکوا استاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ

قیمت اکوا استاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ
3.7
(50)

یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند، اطلاع از قیمت اکوا استاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ است. یکی از مشکلاتی که شاید شما هم به آن روبه رو شده باشید خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ شماست. معمولا یکی از نشانه های خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ عدم آبگیری ماشین ظرفشویی، درصورتی که با این مشکل روبه رو شده اید پیشنهاد میکنیم هرچه سریع تر اقدام به تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ خود نمایید.

قصد داریم در ادامه مقالات آموزش تعمیر ماشین ظرفشویی به بررسی قیمت اکوا استاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ بپردازیم که پیشنهاد میکنیم در ادامه همراه بنیان سرویس باشید.

نشانه های خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ

اجازه دهید قبل این که به بررسی دقیق قیمت شیربرقی ظرفشویی سامسونگ به پردازیم قبل از هر توضیحی به نشانه های خرابی این وسیله ضروری در ماشین ظرفشویی بپردازیم پس در ادامه همراه ما باشید تا شما هم هرچه سریع تر مشکل اصلی را در ماشین ظرفشویی سامسونگ خود پیدا نمایید.

شیر برقی چیست؟

شیر برقی یک وسیله مگنتی است که وظیفه آن قطع و وصل کردن جریان آب به داخل ماشین ظرفشویی است. شیر برقی که به آن شیرالکترونیکی نیز گفته می شود. عملکرد شیربرقی به این صورت است که هنگامی که مقدار آب داخل ماشین ظرفشویی به حد نصاب برسد توسط هیدروستات دستور قطع جریان آب را صادر می کند.

اکوا استاپ چیست؟

AQUA STOP قطعه‌ای است که اگر در هر نقطه‌ای از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود بلافاصله آب را قطع می‌کند. با فن‌آوری AQUA STOP ماشین لباسشویی، ظرفشویی و خانه خود را در برابر خسارت‌های ناشی از آب ایمن کنید.

نشانه های خرابی شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ اکوا استاپ

 • جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی ( آب تمیز)
 • عدم آبگیری در ماشین ظرفشویی
 • نمایش ارور ۴e در ماشین ظرفشویی سامسونگ
 • نمایش ارور ۴C در ماشین ظرفشویی سامسونگ (متداول ترین مشکل)

قیمت اکوا استاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ

در یک مقاله به صورت مفصل در خصوص ارور های ماشین ظرفشویی سامسونگ صحبت کرده ایم که پیشنهاد میکنیم حتما آن را مطالعه نمایید.

علت جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی در زندگی های امروزه به بخش جدانشدنی تبدیل شده اند. درصورتی که این وسیله با ارزش دچار خرابی و عدم کارکرد مناسب گردد آرامش از منزلمان خارج خواهد شد. شایع ترین مشکلی که کاربران آن را گزارش نموده اند، عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی است. البته تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی دلایل گوناگونی دارد که بهتر است قبل از هرکاری آنها را مراحله به مرحله بررسی نمایید و سپس اقدام به تعویض قطعات و یا تعمیر ماشین ظرفشویی خود نمایید.

بررسی شیلنگ تخلیه :

اولین مرحله که باید برای علت جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی بررسی نمایید، چک نمودن شیلنگ تخلیه است که باید طی چند مرحله آن را بررسی نمایید. البته پیشنهاد میکنیم اولین مرحله شما قطع کردن برق ماشین ظرفشویی باشد.

۱- اگر ماشین ظرفشویی شما در داخل کابینت قرار گرفته است باید آن را بیرون بکشید، درهنگام بیرون آوردن ظرفشویی دقت نمایید که به آن آسیبی وارد ننمایید.

 • قبل از هرکاری باید شیلنگ های اتصال آب (مطمئن شوید که آب ورودی به دستگاه قطع باشد) را از ماشین ظرفشویی جدا نمایید.
 • برای اینکار از قسمت زیر دستگاه شروع به بیرون کشیدن آن نمایید.
 • ماشین ظرفشویی را به آرامی بیرون بکشید تا مانع از جابه جایی قطعات داخلی آن شود.
 • ظرفشویی را باید به اندازه ای بیرون آورید که به پشت ماشین ظرفشویی به طور کامل دسترسی داشته باشید.

۲- شیلنگ تخلیه را بررسی نمایید تا مطمئن شوید داخل شیلنگ مانعی برای تخلیه آب وجود نداشته باشد.

 • حال که ظرفشویی در دسترس شماست باید اقدام به بررسی اولین بخش یعنی شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی نمایید.
 • شما میتوانید با کنار زدن صفحه ای در پشت ماشین ظرفشویی به شیلنگ تخلیه دسترسی پیدا نمایید.
 • میتوانید با فشار دادن کناره های شیلنگ مطمئن شوید جرم و املاح در داخل شیلنگ باقی نمانده است.
 • قبل از باز کردن و بررسی شیلنگ تخلیه حتما باید برق دستگاه را قطع کرده باشید.
 • همانطور که میدانید شیلنگ تخلیه از یک سمت به پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی و از طرف دیگر به لوله ی تخلیه آب سینک (معمولا در زیر کابینت قرار دارند) متصل است. مسیر شیلنگ را به خوبی چک نمایید و مطمئن شوید که جرم و گرفتگی وجود نداشته باشد. همچنین بررسی نمایید که شیلنگ دچار خمیدگی نشده باشد. هرگونه پیچ خوردگی را در مسیر شیلنگ اصلاح نماید.

مقاله آموزش تعویض شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ را از دست ندهید.

۳- شیلنگ را از دستگاه جدا نماید.

 • پیشنهاد میکنیم جهت جلوگیری از کثیف شدن کف آشپزخانه در هنگام جدا نمودن شیلنگ از یک تشت در زیر آن استفاده نمایید. البته میتوانید از یک تکه پارچه خشک نیز کمک بگیرید.
 • حال که شیلنگ از ظرفشویی جدا شده است میتوانید آب را با قدرت در داخل شیلنگ تخلیه عبور داده تا هرگونه جرم ، نخاله و زباله های کوچک و بزرگ وجود دارد از شیلنگ خارج شود.
 • پس از این کار شیلنگ تخلیه را همانند اول در جایگاه خود قرار دهید.

۴- حال زمان تست و بررسی ماشین ظرفشویی است.

 • ماشین ظرفشویی را درهمان حالت (بیرون بودن از کابینت) قرار دهید.
 • بهتر است ماشین ظرفشویی خالی باشد.
 • یک برنامه شستشو با زمان کم را انتخاب نمایید و چک نمایید که با بررسی شیلنگ مشکل برطرف شد یا خیر؟

علت جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران با آن سروکار دارند عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی است زمانی که خاموش بوده. پیشنهاد میکنیم اگر شما هم این مشکل را دارید قبل از خواندن ادامه مقاله یک بار دیگر به اول مقاله مراجعه نمایید و مراحل را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید در صورتی که مشکل شما برطرف نشد در ادامه همراه ما باشید.

علت جمع شدن آب کف ماشین ظرفشویی زمانی که ماشین ظرفشویی خاموش است میتواند دلایل مختلفی داشته باشید. البته قصد داریم چند علت کلی را خدمتتان عرض نمایم تا با بررسی آنها اقدام به برطرف نمودن مشکل عدم تخلیه آب ماشین ظرفشویی بپردازید.

کاری که باید انجام اول از همه داخل ظرفشویی را چک کنید آیا آب داخل آن تمیز است یا کثیف است؟ اگر آب داخل آن تمیز است مشکل شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ ولی اگر آب داخلی آن کثیف است مشکل از لوله تخلیه و سیستم تخلیه آب می باشد.

پیشنهاد میکنیم مقاله تخصصی علت جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی حتما مطالعه نمایید.

قیمت اکوا استاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ در سال 1400

کاربران زیادی هستند که به دنبال قیمت اکوا استاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ میگردند. اگر به دنبال قیمت به روزشده‌ی اکواستاپ ظرفشویی سامسونگ هستید میتوانید از لیست زیر جدید ترین قیمت اکوا استاپ ماشین ظرفشویی سامسونگ را مشاهده نمایید.

نام محصولقیمت محصولتاریخ به‌روزرسانی قیمت
اکوا استاپ ماشین ظرفشویی Samsung

650.000 هزارتومان

برای خرید اینجا کلیک کنید

1400/12/21

نمونه شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ

خیلی از کاربران ما میخواهند قبل از تهیه شیربرقی ظرفشویی سامسونگ نمونه اصلی آن را مشاهده نمایند. باید در نظر داشته باشید نمونه ای که قرار گرفته است، نمونه اصلی شیربرقی ماشین ظرفشویی سامسونگ است و برای تهیه حتما باید از همین نمونه استفاده نمایید. نمونه های دیگر فیک بوده و کیفیت مناسب را ندارند.

نمونه شیر برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ
نمونه شیر برقی ماشین ظرفشویی سامسونگ

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 3.7 / 5. تعداد امتیازات 50

 

, , , ,
اشتراک گذاری:

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال