خدمات بنیان سرویس

مراحل تعمیرات لوازم خانگی در بنیان سرویس

بنیان سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

در صورتی که نیازمند تعمیر ماشین لباسشویی هستید میتوانید از خدمات مجموعه بنیان سرویس استفاده نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ماشین لباسشویی خود را تعمیر شده تحویل بگیرید.

مجموعه بنیان سرویس با ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل به شما این امکان را میدهد تا در جریان مراحل تعمیر ماشین لباسشویی باشید.

تعمیر یخچال فریزر

اگر شما هم نیازمند تعمیر یخچال فریزر هستید، میتوانید با ثبت درخواست خود به صورت آنلاین، یخچال فریزر خود را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر شده تحویل بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر

خدمات سریع

با تکنسین های حرفه ای بنیان سرویس دستگاه خود را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نمایید.

گارانتی خدمات تعمیر انجام شده

با اطمینان دستگاه خود را تعمیر کنید، کلیه خدمات تعمیرات ما دارای گارانتی می باشد.

ثبت درخواست تعمیرات

شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را یا از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین ثبت نمایید.

مشاوره و پیشنهاد

شما به هرشکلی که درخواست خود را ثبت نمایید همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

اگر نیازمند تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی هستید، درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی را به صورت آنلاین ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، ظرفشویی خود را تعمیر شده تحویل بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید نیازمند دانش و تخصصی فنی است. اگر نیازمند تعمیرات ساید بای ساید هستید، میتوانید هم اکنون درخواست تعمیر ساید را به صورت آنلاین به ثبت برسانید تا در کوتاه ترین زمان ممکن ساید خود را تعمیر شده تحویل بگیرید.

تعمیر ساید بای ساید

در بنیان سرویس خدمات تعمیر لوازم خانگی، برای تمام برندها قابل دسترسی است

برخی از مهم ترین برندهایی که بنیان سرویس تعمیرات آنها را انجام میدهد:

نمایندگی مجاز آریستون
نمایندگی مجاز جنرال الکتریک
نمایندگی مجاز بوش
نمایندگی مجاز زیمنس
نمایندگی مجاز تعمیرات آ.ا.گ
نمایندگی مجاز سامسونگ
نمایندگی مجاز نف
نمایندگی مجاز ایندزیت
نمایندگی مجاز زانوسی
نمایندگی مجاز الکترولوکس

سوالات متداول

سوالات متداولی که ممکن است در مورد خدمات برای شما پیش بیاید!

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که همان مشکل برای شما پیش آمده باشد که با مرکز بنیان سرویس تماس گرفته اید در کمتر از ۳۰ روز دوباره ایجاد شود، این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکلی که حل نشده بود را به صورت کامل طرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی بنیان سرویس به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان بنیان سرویس علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب بنیان سرویس واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن صدها مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات بنیان سرویس رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

بنیان سرویس تنها در صورتی که شما نیاز به قطعات و لوازم یدکی داشته باشید اقدام به فروش آنها میکند. قطعاتی مانند برد الکترونیکی و …

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.5 / 5. تعداد امتیازات 46