خدمات بنیان سرویس

مراحل تعمیرات لوازم خانگی در بنیان سرویس

بنیان سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی
تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین و اساسی ترین وسیله در خانه ها است. از این رو تعمیر ماشین لباسشویی شکل جدی تری به خود میگیرد. در نظر بگیرید وقتی که ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد با حجم زیادی از البسه کثیف سروکار خواهید داشت. حال تصور کنید قرار است یک مهمان ویژه به منزل شما بیاید، اگر نتوانسته باشید اقدام به تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی خود نموده باشید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مجموعه بنیان سرویس با ارائه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل به شما این امکان را میدهد تا در سریع ترین زمان ممکن لباسشویی خود را تعمیر شده تحویل بگیرید و هرچه زودتر شروع به شستشوی البسه خود نمایید.

تعمیر یخچال فریزر

سرویس و تعمیرات یخچال مرکز تخصصی بنیان سرویس یکی از پر درخواست ترین واحدهای تعمیراتی آن می باشد. چراکه خرابی یخچال فریزر حتی برای چند ساعت می تواند باعث فاسد شدن مواد غذایی درون یخچال و در نتیجه تحمیل هزینه و زیان مالی به شما شود. از این رو همکاران ما در واحد پاسخگویی، به درخواست های تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید اولیت خاصی می دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن فرآیند ارسال درخواست و اعزام تکنسین به محل را انجام می دهند.

تعمیر یخچال فریزر
تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون

امروزه تلویزیون در خانه اکثر ایرانی ها آنقدر حضور پررنگ دارد که در واقع مثل یکی از اعضای خانه شده است. برای بسیاری از افراد خراب شدن تلویزیون حتی برای یک روز هم قابل تحمل نیست چرا که به شدت به آن وابسته شده اند. مشکل اصلی آنجاست که در چنین شرایطی ندانید به چه صورت به یک تعمیرکار تلویزیون خوب دسترسی پییدا نمایید، اما جای نگرانی وجود ندارد! بنیان سرویس درکنارتان است.

اگر تلویزیون شما به هر علتی مشکل پیدا کرده است و شما را کلافه کرده، می توانید با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون بنیان سرویس تماس بگیرید و یا اینکه از طریق فرم ثبت درخواست تعمیرات تلویزیون به صورت آنلاین، ما را از مشکل خود آگاه سازید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل تلویزیون شما را توسط کارشناسان فنی متخصص بنیان سرویس برطرف نماییم.

خدمات سریع

با تکنسین های حرفه ای بنیان سرویس دستگاه خود را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نمایید.

گارانتی خدمات تعمیر انجام شده

با اطمینان دستگاه خود را تعمیر کنید، کلیه خدمات تعمیرات ما دارای گارانتی می باشد.

ثبت درخواست تعمیرات

شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را یا از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین ثبت نمایید.

مشاوره و پیشنهاد

شما به هرشکلی که درخواست خود را ثبت نمایید همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

امروزه با توجه به زیاد بودن مشغله های روزانه بخصوص در شهرهای بزرگی مثل تهران، معمولا افراد فرصت کمتری برای انجام کارهای منزل خود دارند، از این رو سعی می کنند از سرویس های لوازم خانگی برقی بیشتر استفاده نمایند. امروزه ماشین ظرفشویی نیز یکی از پرکربردترین لوازم خانگی است که می تواند به صرفه جویی در زمان و هزینه کمک شایانی کند. در چنین شرایطی خراب شدن ماشین ظرفشویی و فکر چگونگی تعمیر و یا سرویس ظرفشویی می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

مرکز تخصصی بنیان سرویس یک فرصت طلایی به هنگام بروز مشکلات ناگهانی برای لوازم خانگی شما مثل ماشین ظرفشویی می باشد. کافیست در خواست سرویس و یا تعمیرات ماشین ظرشویی خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی ثبت نمایید. تا تکنسین متخصص تعمیرات ظرفشویی به محل شما اعزام گردد.

تعمیر ساید بای ساید

سرویس و تعمیرات ساید بای ساید مرکز تخصصی بنیان سرویس یکی از پر درخواست ترین واحدهای تعمیراتی آن می باشد. چراکه خرابی ساید حتی برای چند ساعت می تواند باعث فاسد شدن مواد غذایی درون ساید بای ساید و در نتیجه تحمیل هزینه و زیان مالی به شما شود. از این رو همکاران ما در واحد پاسخگویی، به درخواست های تعمیر ساید بای ساید و یخچال فریزر اولیت خاصی می دهند و در کوتاه ترین زمان ممکن فرآیند ارسال درخواست و اعزام تکنسین به محل را انجام می دهند.

تعمیر ساید بای ساید

ما در بنیان سرویس خدمات تعمیرات لوازم خانگی را برای همه برندها ارائه می دهیم

نمایندگی مجاز آریستون
نمایندگی مجاز جنرال الکتریک
نمایندگی مجاز بوش
نمایندگی مجاز زیمنس
نمایندگی مجاز تعمیرات آ.ا.گ
نمایندگی مجاز سامسونگ
نمایندگی مجاز نف
نمایندگی مجاز ایندزیت
نمایندگی مجاز زانوسی
نمایندگی مجاز الکترولوکس

سوالات متداول

سوالات متداولی که ممکن است در مورد خدمات برای شما پیش بیاید!

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که همان مشکل برای شما پیش آمده باشد که با مرکز بنیان سرویس تماس گرفته اید در کمتر از ۳۰ روز دوباره ایجاد شود، این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکلی که حل نشده بود را به صورت کامل طرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی بنیان سرویس به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان بنیان سرویس علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب بنیان سرویس واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن صدها مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات بنیان سرویس رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

بنیان سرویس تنها در صورتی که شما نیاز به قطعات و لوازم یدکی داشته باشید اقدام به فروش آنها میکند. قطعاتی مانند برد الکترونیکی و …

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.5 / 5. تعداد امتیازات 46