تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
3.2
(17)

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود نیاز به دانش فنی خاصی دارد. یکی از نیازهایی که کاربران زیادی به دنبال آن هستند برد ماشین لباسشویی کنوود است. البته معمولا فروش اینترنتی قطعات ماشین لباسشویی کنوود به سختی صورت میگیرد اما مجموعه ما به صورت آنلاین اقدام به فروش برد ماشین لباسشویی کنوود نموده است. معمولا افراد زیادی با عنوان ” قیمت برد ماشین لباسشویی کنوود ” به دنبال خرید برد لباسشویی کنوود هستند، در ادامه مقالات آموزش تعمیر ماشین لباسشویی قصد داریم به نکاتی مهمی در خصوص خرید برد لباسشویی کنوود اشاره کنیم که حتما پیشنهاد میکنیم تا انتها همراه بنیان سرویس باشید.

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی صنعت تولیدات لوازم خانگی دچار تغییر و تحول عظیمی شده است. همین پیشرفت باعث گردیده است که از همان وسایل گذشته به نحوی استفاده نماییم که کارایی و نوآوری بهتری نسبت به گذشته داشته باشد. شاید یکی از لوازم خانگی که با پیشرفت تکنولوژی کمک شایانی به خانم های خانه دار کرده است، همین ماشین لباسشویی باشد.

یکی از قطعاتی که به سرعت در حال پیشرفت است، برد الکترونیکی ماشین لباسشویی است که با سرعت هرچه بیشتر درحال به روزرسانی و اضافه نمودن امکانات بیشتر است. همین پیشرفت باعث شده است که قطعات ماشین لباسشویی با پیچیدگی بیشتر تولید و روانه بازار شوند.

باید در نظر داشته باشیم که ماشین لباسشویی های تولید شده امروزی دارای برد های تخصصی و پیشرفته تری هستند که وظیفه آنها کنترل سایر قسمت های ماشین لباسشویی می باشد. بنابراین اگر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار نقص و مشکل فنی شود باید حتما تعمیرات آن را به تعمیرگاه بسپارید و از دستکاری آن به شدت پرهیز نمایید.

وظیفه اصلی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنترل و هدایت فرمان هایی است که شما در هنگام انتخاب برنامه شستشو انجام داده اید تا زمان شستشو چقدر باشد، خشک کن داشته باشد یاخیر و یا اینکه نوع شستشو چگونه است؟ تمام این عملیاتی که شما با چرخاندن یک تایمر و زدن کلید استارت انجام میدهید را برد ماشین لباسشویی انجام میدهد.

این قطعه کارکرد بسیار مهمی در ماشین لباسشویی دارید و اگر دچار آسیب و یا مشکل اساسی شود شما قادر نخواهید بود که از ماشین لباسشویی استفاده نماید. در بعضی مواقع اگر برد ماشین لباسشویی شما دچار یک مشکل جدی باشد حتی شما نمیتوانید ماشین لباسشویی خود را روشن نماید چه برسد به انتخاب برنامه ای جهت شستشوی البسه ها.

چرا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خراب شده است؟

قطعات تشکیل دهنده برد ماشین لباسشویی خازن ها و فیوزهای حساس هستند که روی برد تعبیه شده اند. درصورتی که برق دچار نوسان شدید شود باعث اتصالی در خازن و سپس سوختن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خواهد شد. معمولا اگر به دلایلی مانند کار نکردن صحیح قطعات درونی ، آب به درون ماشین نفود کند باعث ایجاد اتصالی در سیم پیچی داخلی می شود و برد الکترونیکی ماشین لباسشویی می سوزد.

در صورتی بروز چنین مشکلی خطر برق گرفتگی نیز وجود دارد (زیرا آب به داخل ماشین لباسشویی نفوذ کرده و سیم پیچی ها اتصالی نموده اند و بدنه ماشین لباسشویی نیز دارای برق می شود) در صورت آتش سوزی در ماشین نیز برد الکترونیکی خواهد سوخت و دیگر قابل تعمیر نیست. در صورتی که مشکل از خازن و فیوزهای برد الکترونیکی باشند و قابل تعمیر، میتوان برد را تعمیر کرد.

درصورتی که برد شما قابل تعمیر نباشد مجبور خواهید بود که برد جدیدی را روی ماشین لباسشویی خود نصب نمایید تا ماشین لباسشویی بتواند دوباره مانند روز اول به شما خدمت رسانی نماید تا مجدداً آرامش را در منزلتان داشته باشید و اقدام به شستشوی البسه های خود نماید.

پیشنهاد میکنیم حتما بعد از تعویض برد از اورجینال بودن برد اطمینان حاصل نمایید تا هزینه تعمیرات شما هدر نرود و همچنین ماشین لباسشویی بتواند مثل سابق کارکرد درستی داشته باشد و صدمه ای به قطعات دیگر وارد نشود.

مشکلات ماشین لباسشویی که برد الکترونیکی مرتبط است

 • مشکل در اجرای برنامه توسط ماشین لباسشویی (یعنی لباسشویی برنامه را طبق دستور صادر شده انجام نمیدهد).
 • از کارافتادن و کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی
 • خاموش شدن پنل جلویی ماشین لباسشویی
 • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تهران

قبل از اینکه اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی کنوود نماییم باید اقدام به رفع عیب آن نماییم. همیشه تشخیص عیب مهم از تعمیرات است. اکثر تکنسین ها اقدام به تعویض قطعات میکنند بدون آنکه بدانند عیب دستگاه از کدام بخش است. به اصطلاح به سعی و خطا در تلاش هستند مشکل دستگاه شما را برطرف نمایید، با این عمل نه تنها دستگاه شما درست نخواهد شد بلکه باعث می شود بعد از تعمیر شدن لباسشویی هزینه های زیادی روی دستانتان باقی بماند. اما تنکسین های فنی مجموعه بنیان سرویس با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی، به تمام بخش های این وسیله مهم مسلط هستند و تا جای که امکان داشته باشید قطعات شما را تعمیر میکنند و در مرحله آخر اقدام به تعویض قطعات خواهند نمود.

ارور لباسشویی کنوود

تنها راه ارتباطی ماشین لباسشویی با ما از طریق ارور هایی است که روی صفحه نمایشگر دیجیتال نمایانگر می شود است. برد ماشین لباسشویی کنوود از پیچیدگی خاصی پیروی میکند و برای رفع عیب ماشین لباسشویی کنوود باید به صورت تخصصی از ماشین لباسشویی کنوود سررشته داشته باشید. معمولا ماشین لباسشویی کنوود قدیمی فقط برد تایمر دارند و صفحه نمایشگری ندارند که به شما عیب دستگاه را نشان دهند. اما اگر ماشین لباسشویی کنوود شما از مدل های جدید است پیشنهاد میکنیم حتما ارورهای آن را داشته باشید زیرا تفاوتی ندارد که شما یک تکنسین هستید یا یک فرد عادی که میخواهد از ماشین لباسشویی کنوود خود به خوبی نگهداری کند.

هم اکنون میتوانید کامل ترین لیست ارور لباسشویی کنوود را از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود ارور ماشین لباسشویی کنوود

برد ماشین لباسشویی کنوود

ماشین لباسشویی کنوود دارای چندین مدل برد متفاوت است. یکی از پر مصرف ترین مدل ها، برد ماشین لباسشویی کنوود 1000 است. البته مدل کنوود 1000 دارای سه مدل مختلف است که به برد کنوود 5 کیلویی 800 و 1000 تقسیم بندی میشود. مدل برد کنوود 1000 دارای دو مدل متفاوت است که در زیر تصاویر مربوط به هر مدل قرار گرفته است.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوودبرد ماشین لباسشویی کنوود 800 و 1000تعمیر ماشین لباسشویی کنوودبرد لباسشویی کنوود 5 کیلویی

شاید از خودتان سوال بفرمایید که در بالا دو محصول بیشتر معرفی نشده است پس چگونه این سری از کنوود دارای سه مدل است؟ باید خدمتتان عرض کنم برد ماشین لباسشویی کنوود 800 و 1000 دارای یک مشخصه جهت تهیه می باشند. مدل اول دکمه های فرمان لباسشویی در دو ردیف پایین برد قرار گرفته اند و مدل دوم در دو ردیف بالا. به تصویر زیر دقت نمایید :

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود

پیشنهاد میکنیم حتما قبل از تهیه برد با کارشناسان ما در تماس باشید تا در هنگام خرید اشتباهی رخ ندهید. البته خودتان هم میتوانید با مقایسه پشت برد با تصاویر بالا نسبت به تهیه برد اقدام نمایید، اما کارشناسان ما هم از طریق تلگرام ، واتس اپ و چت آنلاین در خدمت شما هستند و میتوانید درخواست خودتان را با ما در میان بگذارید.

دومین سری از محصولاتی پر مصرف کنوود، برد تایمر ماشین لباسشویی کنوود است. این وسیله یکی از مهم ترین بخش های ماشین لباسشویی کنوود قدیمی هستند. درصورتی که ماشین لباسشویی شما به صورت تایمری است، برد تایمر کنوود مهم ترین بخش لباسشویی شما خواهد بود. برد تایمر کنوود در مدل های 600، 800 و 1000 عرضه میگردد. که بسته به نیازتان باید یکی از مدل ها را انتخاب نمایید. تصویر زیر نمونه یک برد تایمر است :

برد تایمر ماشین لباسشویی کنوودبرد تایمر ماشین لباسشویی کنوود

قیمت برد ماشین لباسشویی کنوود

به دلیل تنوع زیاد در برد ماشین لباسشویی کنوود پیشنهاد میکنیم حتما به فروشگاه ما بخش برد ماشین لباسشویی مراجعه نمایید. یا اینکه میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

بنیان سرویس مرکز تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی کنوود در تهران می باشد. درصورتی که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی کنوود را دارید میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین و یا تلفنی به ثبت برسانید، تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل یا محل کارتان مراجعه نمایند.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 3.2 / 5. تعداد امتیازات 17

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه‌

13 دیدگاه‌

 • سلام لباسشویی کن ود من روشن میشه عقربه برنامه هم حرکت میکنه ولی برنامه ها اجرا نمیشن فیلتر شلنگ های آب را هم تمیزکردم اما درست نشد لطفا راهنمایی نمایید تشکر

 • سلام ماشین لباسشویی من KENWOOD 5kg 1000هست آب گرم نمیشه گفتن هم برد سالمه هم المنت سالم هست همینطور سیم کشی سالم هست با این حال گرم نمیکند
  یه مشکل دیگه اینکه از موقعی که برد رو دوباره گذاشتن روش زمان درست کار نمی کنه می ذارم روی دو ساعت یک ساعت کار میکند

  • با سلام خدمت لیلا فاطمی عزیز؛
   مشکلی که میفرمایید میتواند برای چند بخش باشد که باید توسط یک تکنسین فنی بررسی شوند، اول برد ماشین لباسشویی کنوود به صورت تخصصی (بررسی پروگرام و قطعات اصلی برد)، دوم هیتر دستگاه، سوم تست اصولی سیم کشی دستگاه (نبودن هیچگونه قطعی یا پارگی در سیم ها).
   در بعضی از مواقع به علت فرسودگی قطعات و سیم کشی باید آنها را تعمیر یا تعویض نمایید.
   موفق باشید

 • سلام ماشین لباسشویی من KENWOOD 5kg 1000هست آب گرم نمیشه گفتن هم برت سالمه ام المنت سالم هست همینطور سیم کشی سالم هست با این حال گرم نمیکند
  یه مشکل دیگه اینکه از موقعی که برت رو دوباره گذاشتم روش زمان درست کار نمی کنه می ذارم روی دو ساعت یک ساعت کار میکند

 • سلام یکدستگاه کنوود ۲۰۰۷ ۵کیلویی هست برنامه هاش قاطی کرده هیچ کدام مثل سابق عمل نمیکند.بنظرتان ازبردش است.؟

  • با سلام خدمت عین اله یازرلو عزیز؛
   این مورد میتواند به خاطر خرابی برد ماشین لباسشویی کنوود یا خرابی در بخش هایی از سیم کشی دستکاه باشید. که بهتر است توسط تکنسین فنی مورد بازبینی قرار بگیرد. اگر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی کنوود دارید و ساکن تهران هستید میتوانید از خدمات ما بهرهمند شوید. اما اگر در شهری به غیر از تهران سکونت دارید میتوانید برد را برایمان ارسال کنید تا بررسی شده و در صورت نیاز اقدام به تعمیر برد لباسشویی کنوود نماییم.
   موفق باشید

 • سلام لرزش ماشین لباسشویی کنوود مدل۱۰۰۰لغزش زیاده هرچه تنظیم وتراز میزارم جواب نمی دهد .آیا استفاده لاستیکهای ضد لغزش بدرد می خورد بگیرم

  • با سلام خدمت صبایی عزیز؛
   چند نکته را باید در نظر داشته باشید معمولا لرزش لباسشویی کنوود به چندین مورد تقسیم بندی می شود. مورد اول : باید وزنه تعادل ماشین لباسشویی را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد. مورد دوم : باید فنرهای نگه‌دارنده دیگ ماشین لباسشویی کنوود را بررسی کنید و اگر مقاومت خود را از دست داده اند آن را تعویض کنید. مورد سوم : باید کمک های ماشین لباسشویی کنوود را به خوبی بررسی کنید تا توان تحمل وزن لباسشویی را داشته باشند. مورد چهارم : باید دیگ ماشین لباسشویی را بررسی کنید که در آن مشکلی وجود نداشته باشد.
   در خصوص لاستیک‌های ضد لرزش ماشین لباسشویی هم خدمتتان عرض کنم، زیاد تفاوتی در کاهش لرزش نداشته و باید مشکل اصلی را متوجه شوید تا نسبت به برطرف نمودن آن اقدام نمایید.
   موفق باشید

 • سلام و خسته نباشید
  ماشین لباسشویی کنوود شستشو و خشکن به صورت کامل کار میکند و مشکلی ندارد ولی بعد اینکه کار خشکن تمام میشود ماشین سه بار آبگیری میکند و بعد در باز میشود و چون ابگیری کرده لباسهایی که روی کف دیگ قرار دارند همه خیس میشوند. ممنون میشم راهنمایی کنین

  • سلام خدمت حسین عزیز؛
   این مشکل شما میتواند چند علت داشته باشد : اول احتمال دارد که پمپ تخلیه شما دچار مشکل شده است که نمیتواند در مرحله خشک‌کن، آب داخل دیگ را خالی نموده و لباسشویی دچار اشتباه می شود.
   دوم احتمال دارد میکروسوئیچ درب لباسشویی شما خراب شده باشد که باید آن را تعویض کنید.
   مورد آخر هم که احتمالاً مشکل اصلی است، خرابی برد ماشین لباسشویی کنوود شماست. در صورتی که برد لباسشویی شما نسوخته باشد امکان تعمیر آن بسیار زیاد است ولی در صورتی که برد لباسشویی به صورت کامل تخریب شده باشد، امکان تعمیر آن نبوده و باید اقدام به خرید برد لباسشویی کنوود نمایید.
   اگر نیاز به خرید برد ماشین لباسشویی دارید میتوانید تصویر آن را برایمان در واتس اپ ارسال نموده تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند.
   موفق باشید

 • سلام
  لباسشویی کنوود 900 دور خشکن کار نمیکند علت چیست ممنون میشم اگه به سوالم پاسخ بدین
  اگر لباسشویی خالی باشد باز هم همین مشکلو داره یا نه

  • سلام خدمت محمدنجاتی عزیز؛
   در نظر داشته باشید این مورد نیاز به بررسی توسط تکنسین فنی دارد و نمیتوان به صورت دقیق مشکل را پیش‌بینی نمود. پیشنهاد میکنیم در صورتی که در شهر تهران سکونت دارید میتوانید برای تعمیر ماشین لباسشویی کنوود با همکاران ما در تماس باشید.
   موفق باشید

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال