تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شهر تهران

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
4.5
(42)

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی یکی از مهم ترین بخش های هر منزلی است. زیرا در صورت خراب شدن و یا دچار نقص شدن این وسیله گرانبها شاهد این خواهیم بود که آرامش از منزلمان خارج خواهد شد. کاربران زیادی هستند که به دنبال قیمت برد لباسشویی ال جی هستند و میخواهند علت سوختن برد لباسشویی خود را جویا شوند. همچنین افراد زیادی هستند که به عنوان ” قیمت برد ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی ” به دنبال خرید برد لباسشویی ال جی هستند. قصد داریم در بخش آموزش تعمیر ماشین لباسشویی به  : ریست برد لباسشویی ال جی ، قیمت برد لباسشویی ال جی ، ریست برد لباسشویی ال جی ، لیست ارور های ماشین لباسشویی ال جی و هزینه تعمیر برد لباسشویی ال جی بپردازیم از همین رو پیشنهاد میکنیم تا انتها همراه بنیان سرویس باشید.

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی صنعت تولیدات لوازم خانگی دچار تغییر و تحول عظیمی شده است. همین پیشرفت باعث گردیده است که از همان وسایل گذشته به نحوی استفاده نماییم که کارایی و نوآوری بهتری نسبت به گذشته داشته باشد. شاید یکی از لوازم خانگی که با پیشرفت تکنولوژی کمک شایانی به خانم های خانه دار کرده است، همین ماشین لباسشویی باشد.

یکی از قطعاتی که به سرعت در حال پیشرفت است، برد الکترونیکی ماشین لباسشویی است که با سرعت هرچه بیشتر درحال به روزرسانی و اضافه نمودن امکانات بیشتر است. همین پیشرفت باعث شده است که قطعات ماشین لباسشویی با پیچیدگی بیشتر تولید و روانه بازار شوند.

باید در نظر داشته باشیم که ماشین لباسشویی های تولید شده امروزی دارای برد های تخصصی و پیشرفته تری هستند که وظیفه آنها کنترل سایر قسمت های ماشین لباسشویی می باشد. بنابراین اگر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار نقص و مشکل فنی شود باید حتما تعمیرات آن را به تعمیرگاه بسپارید و از دستکاری آن به شدت پرهیز نمایید.

وظیفه اصلی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنترل و هدایت فرمان هایی است که شما در هنگام انتخاب برنامه شستشو انجام داده اید تا زمان شستشو چقدر باشد، خشک کن داشته باشد یاخیر و یا اینکه نوع شستشو چگونه است؟ تمام این عملیاتی که شما با چرخاندن یک تایمر و زدن کلید استارت انجام میدهید را برد ماشین لباسشویی انجام میدهد.

این قطعه کارکرد بسیار مهمی در ماشین لباسشویی دارید و اگر دچار آسیب و یا مشکل اساسی شود شما قادر نخواهید بود که از ماشین لباسشویی استفاده نماید. در بعضی مواقع اگر برد ماشین لباسشویی شما دچار یک مشکل جدی باشد حتی شما نمیتوانید ماشین لباسشویی خود را روشن نماید چه برسد به انتخاب برنامه ای جهت شستشوی البسه ها.

چرا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خراب شده است؟

قطعات تشکیل دهنده برد ماشین لباسشویی خازن ها و فیوزهای حساس هستند که روی برد تعبیه شده اند. درصورتی که برق دچار نوسان شدید شود باعث اتصالی در خازن و سپس سوختن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خواهد شد. معمولا اگر به دلایلی مانند کار نکردن صحیح قطعات درونی ، آب به درون ماشین نفود کند باعث ایجاد اتصالی در سیم پیچی داخلی می شود و برد الکترونیکی ماشین لباسشویی می سوزد.

در صورتی بروز چنین مشکلی خطر برق گرفتگی نیز وجود دارد (زیرا آب به داخل ماشین لباسشویی نفوذ کرده و سیم پیچی ها اتصالی نموده اند و بدنه ماشین لباسشویی نیز دارای برق می شود) در صورت آتش سوزی در ماشین نیز برد الکترونیکی خواهد سوخت و دیگر قابل تعمیر نیست. در صورتی که مشکل از خازن و فیوزهای برد الکترونیکی باشند و قابل تعمیر، میتوان برد را تعمیر کرد.

درصورتی که برد شما قابل تعمیر نباشد مجبور خواهید بود که برد جدیدی را روی ماشین لباسشویی خود نصب نمایید تا ماشین لباسشویی بتواند دوباره مانند روز اول به شما خدمت رسانی نماید تا مجدداً آرامش را در منزلتان داشته باشید و اقدام به شستشوی البسه های خود نماید.

پیشنهاد میکنیم حتما بعد از تعویض برد از اورجینال بودن برد اطمینان حاصل نمایید تا هزینه تعمیرات شما هدر نرود و همچنین ماشین لباسشویی بتواند مثل سابق کارکرد درستی داشته باشد و صدمه ای به قطعات دیگر وارد نشود.

مشکلات ماشین لباسشویی که برد الکترونیکی مرتبط است

  • مشکل در اجرای برنامه توسط ماشین لباسشویی (یعنی لباسشویی برنامه را طبق دستور صادر شده انجام نمیدهد).
  • از کارافتادن و کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی
  • خاموش شدن پنل جلویی ماشین لباسشویی
  • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

مجموعه بنیان سرویس همیشه در پیش برد اهداف خود در زمینه ارائه خدمات آنلاین و نوین در تمام عرصه های پیش رو بوده است. از همین رو بنیان سرویس در زمینه ارائه خدمات تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی ال جی دارای ظرفیت پذیریش خدمات است. تمام خدمات ارائه شده در مجموعه ما به صورت کامل در منزل شما و در حضورتان صورت خواهد پذیرفت. یک مژده دیگر به کاربران و همراهانی که در اقصی نقاط ایران سکونت دارند، درصورتی که نیاز به قطعات ماشین لباسشویی ال جی دارید، مانند علت از قیمت برد لباسشویی ال جی می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در تماس بوده و در سریع ترین زمان ممکن مرسوله خود را دریافت نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

لیست خطاهای ماشین لباسشویی ال جی

هنگامی که با یک ارور یا کد خطا در ماشین لباسشویی ال جی روبه رو می شویم سریعاً به دنبال علت خرابی و نحوه برطرف نمودن این مشکلات میگردیم. بعضی از کاربران با عنوان « قطع شدن صدای ماشین لباسشویی ال جی »، « ارور se لباسشویی ال جی »، « ارور ae در ماشین لباسشویی ال جی » و کلی جستجو های دیگر به دنبال حل مشکل خود هستند. اما مجموعه بنیان سرویس یک پیشنهاد ویژه برای عزیزانی که فقط به دنبال لیست خطاهای ماشین لباسشویی ال جی هستند دارد. میتوانید هم اکنون  این لیست ارور های ماشین لباسشویی ال جی را داشته باشید.

دانلود کد خطاهای ماشین لباسشویی ال جی

فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی ال جی

برای اطلاع از قیمت برد ماشین لباسشویی میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. باز هم به دلیل تولید قطعات ماشین لباسشویی ال جی در انواع مختلف باید حتما نوع و مدل دستگاه خود را با کارشناسان ما در راتباط بگذارید. در نظر داشته باشید مجموعه ما فقط در زمینه قطعاتی که به صورت عمومی استفاده می شود، فعالیت میکند.

پیشنهاد میکنیم به بخش لوازم جانبی ماشین لباسشویی فروشگاه ما سر بزنید.

قیمت برد لباسشویی ال جی

به دلیل تولید ماشین لباسشویی در انواع مختلف نمیتوان به صورت قطع از قیمت برد لباسشویی ال جی سخن گفت. برای اینکه از قیمت برد ماشین لباسشویی خود باخبر شوید میتوانید از طریق تماس تلفنی، پشتیبانی آنلاین و یا ارسال پیام در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

خیلی از افراد به دنبال قیمت برد ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی هستند، جهت سفارش و اطلاع از قیمت میتوانید از طریق تلگرام بنیان سرویس و یا واتس اپ بنیان سرویس اقدام نمایید.

هزینه تعمیر برد لباسشویی ال جی

به دلیل افزایش هزینه های خرید برد ماشین لباسشویی ال جی و نبود برد فابریک بهترین گزینه انجام تعمیرات برد لباسشویی ال جی است. یکی پیچیده ترین مدل های برد لباسشویی ال جی، برد اینورتر است. این مدل برد به شدت سخت تعمیر می شود و در بعضی از مواقع اگر توسط یک تکنسین غیر فنی دستکاری شود دیگر باید قید ماشین لباسشویی ال جی خود را بزنید.

تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در تهران

بنیان سرویس یک سامانه ارائه خدمات تعمیرات و سرویس انواع ماشین لباسشویی در تهران می باشد. میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و کارهای شخصی خودتان را پیش ببرید تا تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به منزلتان مراجعه کند.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.5 / 5. تعداد امتیازات 42

 

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال