تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
۳
(۲)

بنیان سرویس تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران یکی از خدمات گسترده سامانه اینترنتی بنیان سرویس است. همیشه برای تعمیرات لباسشویی سامسونگ به دنبال نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ هستیم. در بعضی از مواقع هم نیاز به فروشگاه فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ داریم. شاید هم به دنیال خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ خود میگیرد ولی چیز خاصی پیدا نکرده ایم.

با بنیان سرویس میتوانید تمام نیاز های خود را در زمینه تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی برطرف نمایید. بنیان سرویس یک تعمیرگاه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران است.

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی

با توجه به پیشرفت تکنولوژی صنعت تولیدات لوازم خانگی دچار تغییر و تحول عظیمی شده است. همین پیشرفت باعث گردیده است که از همان وسایل گذشته به نحوی استفاده نماییم که کارایی و نوآوری بهتری نسبت به گذشته داشته باشد. شاید یکی از لوازم خانگی که با پیشرفت تکنولوژی کمک شایانی به خانم های خانه دار کرده است، همین ماشین لباسشویی باشد.

یکی از قطعاتی که به سرعت در حال پیشرفت است، برد الکترونیکی ماشین لباسشویی است که با سرعت هرچه بیشتر درحال به روزرسانی و اضافه نمودن امکانات بیشتر است. همین پیشرفت باعث شده است که قطعات ماشین لباسشویی با پیچیدگی بیشتر تولید و روانه بازار شوند.

باید در نظر داشته باشیم که ماشین لباسشویی های تولید شده امروزی دارای برد های تخصصی و پیشرفته تری هستند که وظیفه آنها کنترل سایر قسمت های ماشین لباسشویی می باشد. بنابراین اگر برد الکترونیکی ماشین لباسشویی دچار نقص و مشکل فنی شود باید حتما تعمیرات آن را به تعمیرگاه مجاز بسپارید و از دستکاری آن به شدت پرهیز نمایید.

وظیفه اصلی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کنترل و هدایت فرمان هایی است که شما در هنگام انتخاب برنامه شستشو انجام داده اید تا زمان شستشو چقدر باشد، خشک کن داشته باشد یاخیر و یا اینکه نوع شستشو چگونه است؟ تمام این عملیاتی که شما با چرخاندن یک تایمر و زدن کلید استارت انجام میدهید را برد ماشین لباسشویی انجام میدهد.

این قطعه کارکرد بسیار مهمی در ماشین لباسشویی دارید و اگر دچار آسیب و یا مشکل اساسی شود شما قادر نخواهید بود که از ماشین لباسشویی استفاده نماید. در بعضی مواقع اگر برد ماشین لباسشویی شما دچار یک مشکل جدی باشد حتی شما نمیتوانید ماشین لباسشویی خود را روشن نماید چه برسد به انتخاب برنامه ای جهت شستشوی البسه ها.

چرا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خراب شده است؟

قطعات تشکیل دهنده برد ماشین لباسشویی خازن ها و فیوزهای حساس هستند که روی برد تعبیه شده اند. درصورتی که برق دچار نوسان شدید شود باعث اتصالی در خازن و سپس سوختن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خواهد شد. معمولا اگر به دلایلی مانند کار نکردن صحیح قطعات درونی ، آب به درون ماشین نفود کند باعث ایجاد اتصالی در سیم پیچی داخلی می شود و برد الکترونیکی ماشین لباسشویی می سوزد.

در صورتی بروز چنین مشکلی خطر برق گرفتگی نیز وجود دارد (زیرا آب به داخل ماشین لباسشویی نفوذ کرده و سیم پیچی ها اتصالی نموده اند و بدنه ماشین لباسشویی نیز دارای برق می شود) در صورت آتش سوزی در ماشین نیز برد الکترونیکی خواهد سوخت و دیگر قابل تعمیر نیست. در صورتی که مشکل از خازن و فیوزهای برد الکترونیکی باشند و قابل تعمیر، میتوان برد را تعمیر کرد.

درصورتی که برد شما قابل تعمیر نباشد مجبور خواهید بود که برد جدیدی را روی ماشین لباسشویی خود نصب نمایید تا ماشین لباسشویی بتواند دوباره مانند روز اول به شما خدمت رسانی نماید تا مجدداً آرامش را در منزلتان داشته باشید و اقدام به شستشوی البسه های خود نماید.

پیشنهاد میکنیم حتما بعد از تعویض برد از اورجینال بودن برد اطمینان حاصل نمایید تا هزینه تعمیرات شما هدر نرود و همچنین ماشین لباسشویی بتواند مثل سابق کارکرد درستی داشته باشد و صدمه ای به قطعات دیگر وارد نشود.

مشکلات ماشین لباسشویی که برد الکترونیکی مرتبط است

  • مشکل در اجرای برنامه توسط ماشین لباسشویی (یعنی لباسشویی برنامه را طبق دستور صادر شده انجام نمیدهد).
  • از کارافتادن و کار نکردن پنل جلویی ماشین لباسشویی
  • خاموش شدن پنل جلویی ماشین لباسشویی
  • خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی در حین کار

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

بنیان سرویس یک تعمیرگاه مجاز و سامانه انلاین در زمینه تعمیر و سرویس انواع ماشین های لباسشویی سامسونگ است. به دلیل محدودیت های ارائه خدمات فعلا مجموعه ما در شهر تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. به زودی سایر نقاط نیز اضافه خواهد شد. اما بنیان سرویس دارای ظرفیت اراسال قطعات جانبی به سرتاسر نقاط ایران است. برای سفارش و یا درخواست خدمات تعمیر ماشین لباسشویی میتوانید با همکاران ما در تماس باشید.

خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

به دلیل اینکه کد های خطا در ماشین لباسشویی سامسونگ تعداد زیادی دارند.در این بخش ما تمام کد هارا به صورت یک فایل PDF در آورده ایم که میتوانید از آن به صورت همیشگی استفاده نمایید بدون آنکه نیاز داشته باشید به اینترنتی دسترسی داشته باشید.

هم اکنون میتوانید کامل ترین لیست خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ را از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود کد خطاهای ماشین لباسشویی سامسونگ

فروش قطعات یدکی ماشین لباسشویی سامسونگ 

برای اطلاع از قیمت برد ماشین لباسشویی میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید. باز هم به دلیل تولید قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ در انواع مختلف باید حتما نوع و مدل دستگاه خود را با کارشناسان ما در راتباط بگذارید. در نظر داشته باشید مجموعه ما فقط در زمینه قطعاتی که به صورت عمومی استفاده می شود، فعالیت میکند.

پیشنهاد میکنیم به بخش لوازم جانبی ماشین لباسشویی فروشگاه ما سر بزنید.

قیمت برد لباسشویی سامسونگ

به دلیل تولید ماشین لباسشویی در انواع مختلف نمیتوان به صورت قطع از قیمت برد لباسشویی سامسونگ سخن گفت. برای اینکه از قیمت برد ماشین لباسشویی خود باخبر شوید میتوانید از طریق تماس تلفنی، پشتیبانی آنلاین و یا ارسال پیام در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.

لیست قیمت برد لباسشویی سامسونگ

برد های ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل پیچیدگی در نحوه تولید و داشتن برنامه های متعدد معمولا نسبت به سایر برد های ماشین لباسشویی قیمتی به مراتب بالاتر دارند. همچنین به دلیل تولید در انواع و مدل های مختلف نمیتوان مانند سایر برد های ماشین لباسشویی قیمت واحدی در نظر گرفت.

درصورتی که نیاز به خرید برد ماشین لباسشویی سامسونگ دارید حتما با ما در تماس باشید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

به دلیل افزایش هزینه های خرید برد ماشین لباسشویی سامسونگ و نبود برد فابریک بهترین گزینه انجام تعمیرات برد لباسشویی سامسونگ است. یکی پیچیده ترین مدل های برد لباسشویی سامسونگ، برد اینورتر است. این مدل برد به شدت سخت تعمیر می شود و در بعضی از مواقع اگر توسط یک تکنسین غیر فنی دستکاری شود دیگر باید قید ماشین لباسشویی سامسونگ خود را بزنید.

یکی از شایع ترین مشکلات خرابی IC موتور ماشین لباسشویی سامسونگ است. معمولا اکثر تعمیرکاران به شما اعلام میکنند که برد دیگر قابل تعمیر نیست. ولی این مژده را به شما میدهیم درصورتی که برد لباسشویی شما دچار خرابی IC موتور شده است قابل تعمیر است.

تعمیرگاه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

بنیان سرویس یک سامانه ارائه خدمات تعمیرات و سرویس انواع ماشین لباسشویی در تهران می باشد. میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و کارهای شخصی خودتان را پیش ببرید تا تکنسین تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ به منزلتان مراجعه کند.

تلفن تماس بنیان سرویس

در صورتی که نیاز به تماس با همکاران ما دارید در بین ساعات اداری (۹ صبح الی ۱۹ عصر) با ما تماس بگیرید.

مهندس کیانی :

۰۹۱۲-۶۸۸۷۰۴۲

میخوام توی تلگرام پیام بفرستم

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه ۳ / ۵. تعداد امتیازات ۲

 

, , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

تازه های بنیان سرویس

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال