نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی

نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی
4.1
(48)

نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی یکی از سوالاتی است که خیلی از کاربران به دنبال آن هستند. معمولا به دنبال بهترین فیلتر آب یخچال هستند و میخواهند از زمان تعویض فیلتر یخچال ال جی مطلع شوند. یا به دنبال مرکز فروش فیلتر یخچال در تهران ، بورس فیلتر یخچال و قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید هستند.

قصد داریم در ادامه مقالات آموزش تعمیر ساید بای ساید به بررسی نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی بپردازیم. همچنین قصد داریم به پرسش های شما هم پاسخ جامع و کاملی ارائه دهیم. معمولا مشتریان زیادی از ما میپرسند که ” فیلتر یخچال از کجا بخرم؟ ” ، ” زمان تعویض فیلتر یخچال ال جی چه موقعی است؟ ” ، ” قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید ” و ” نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی ” هستند.

با توجه به گستردگی فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی قصد داریم یکی از پرمصرف ترین مدل ها را خدمتتان معرفی میکنیم، همچنین آموزش تعویض فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی را برایتان به صورت کاملا تصویری قرار میدهید. پیشنهاد میکنیم این مقاله جذاب را از دست نداده و تا انتها همراه بنیان سرویس باشید.

نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی

همانطور که اطلاع دارید فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی دارای یک مدت عمری هستند.معمولا این عمر حدودا 6 ماه است، البته با توجه به محیط و شرایطی محل سکونت شما هم بستگی دارد. زیرا هرچه میزان سختی آب بیشتر باشد مجبور خواهید شد در فواصل زمانی کوتاه تری اقدام به تعویض فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی خود نمایید.

پیشنهاد میکنیم مقاله تخصصی آموزش تعویض فیلتر آب یخچال را مطالعه نمایید.

زمان تعویض فیلتر یخچال ال جی متفاوت است. اما به صورت متداول عمر هر فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی حدود 6 ماه است. اما با توجه به کیفیت و مواد اولیه استفاده شده در فیلتر آب یخچال، قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید متفاوت است. در فروشگاه ما میتوانید فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی مدل معمولی را سفارش دهید.

فیلتر آب بیرونی یخچال ال جی
فیلتر آب بیرونی یخچال ال جی

درصورتی که نیاز به بهترین فیلتر آب یخچال ساید ال جی دارید میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید و با توجه به نیازتان اقدام به تهیه فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی نمایید.

درخواست تهیه فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی » 09126887042

نحوه تعویض فیلتر آب بیرونی یخچال ساید ال جی

در اولین مرحله باید شیر ورودی آب را ببندید، سپس فیلتر قدیمی را خارج نموده و فیلتر جدید را آماده نصب نمایید. قبل از نصب فیلتر تمام پوشش های فیلتر را جدا نمایید. برروی فیلتر کلمه ای با عنوان Follow نوشته است این قسمت باید به شلنگ یخچال متصل شده و طرف دیگر به شیر ورودی آب .( مانند تصویر زیر)

آموزش تعویض فیلتر آب ساید بای ساید ال جی

مرحله دوم : طرفی که باید به شیر ورودی آب متصل شود را، متصل نمایید. سپس یک سلطل را به زیر فیلتر آورده (در بخش خروجی فیلتر) و شیر آب را باز نمایید. به کناره های فیلتر ضربه بزنید تا تمام ذرات اولیه ( که نشان دهنده ی نو بودن فیلتر است) خارج گردد. زمانی که آب از رنگ تیره خارج شد شیر ورودی را بسته و فیلتر را به یخچال فریزر خود متصل نمایید.

مرحله سوم : بعد از نصب فیلتر و روشن نمودن یخچال خواهید دید که چراغ فیلتر کماکان روشن است. باید طبق آموزش زیر اقدام به ریست فیلتر ساید خود نمایید. اما یک نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید که نباید زمانی که فیلتر آب یخچال ساید بای ساید را تعویض نکرده اید اقدام به ریست فیلتر آب ساید نمایید.

ریست کردن فیلتر آب یخچال ساید ال جی :

ریست کردن فیلتر آب یخچال ساید ال جی : کلید Reset را برای۳ ثانیه نگه دارید تا چراغ تعویض فیلتر تصفیه آب خاموش شود.

آموزش ریست فیلتر آب یخچال ساید بای ساید ال جی

فیلتر یخچال از کجا بخرم؟

یکی از سوالات پر تکرار در مجموعه بنیان سرویس ” فیلتر یخچال از کجا بخرم ” است. معمولا کاربران متعددی به دنبال بهترین فیلتر آب یخچال و یا بورس فیلتر یخچال هستند. در فروشگاه بنیان سرویس میتوانید بهترین فیلتر آب یخچال را تهیه نمایید، البته با توجه به تنوع زیاد در فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی و مدل ها دیگر سعی شده است از مدل هایی که مصرف بیشتری داشته و قیمت مناسب تر استفاده شود.

پیشنهاد ویژه ما به شما مطالعه مقاله فیلتر بیرونی آب ساید بای ساید چیست؟

اما اگر شما نیاز به تهیه فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی دارید و میخواهید از بهترین فیلتر آب یخچال ال جی بهرهمند شوید پیشنهاد میکنیم حتما با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی کنند.

درخواست تهیه فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی » 09126887042

زمان تعویض فیلتر یخچال ال جی

تفاوتی ندارد ساید شما ال جی ، سامسونگ، بوش ، کنوود و … باشد، همانطور که در اول مقاله به آن اشاره کردیم عمر مفید فیلتر بیرونی یخچال ساید حدود 6 ماه است. اما با توجه به شرایط و محیط محل سکونت شما و میزان سختی آب میتواند این بازه زمانی بیشتر یا کمتر شود.

شما هرچه بیشتر به زمان تعویض فیلتر یخچال ال جی اهمیت دهید و این نکته را رعایت نمایید که نباید بعد از اتمام عمر مفید فیلتر یخچال از آن استفاده کرد به سلامت خود و خانواده اهمیت داده اید.

اگر نسبت به تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید خود اقدام ننماییم چه مشکلی پیش خواهد آمد ؟

فیلتر آب بیرونی یخچال ال جی, تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

✓ رشد باکتری های دگرپروردگی یا هتروتروفی که در نهایت منجر به تغییر طمع و بوی آب می شود.

✓ عدم تعویض به موقع فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باعث آلوده شدن آب به باکتری های بیماری زا که باعث به خطر افتادن بهداشت فردی می شود.

✓ خراب شدن یخ ساز به دلیل ورود جرم و املاح آب به داخل یخ ساز ساید بای ساید.

✓ فیلتر هایی که از ترکیب نقره برای کنترل رشد باکتری استفاده میکنند، اگر در زمان مناسب اقدام به تعویض فیلتر آب ساید ننمایید ناخالصی ها در سطح فیلتر آب زیاد خواهد شد.

✓ و چندین مورد دیگر


قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید

همانطور که در اوایل مقاله اشاره شد فیلترهای بیرونی مدل های متفاوتی دارند. این مدل ها باتوجه به کیفیت مواد اولیه و میزان کربن گیری قیمت های متفاوتی دارد. درصورتی که نیاز به فیلتر بیرونی یخچال ساید ال جی دارید پیشنهاد میکنیم به فروشگاه ما سربزنید. اما در صورتی که نیاز به قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید مدل خاصی دارید بهتر است که با کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات متداول

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی بوجود بیاید آماده کرده‌ایم:

نحوه تعویض فیلتر آب یخچال ساید ال جی

برای تعویض فیلتر آب یخچال ساید، باید شیرآب را ببنیند و شلنگ های ورودی را طبق مسیرهای داده شده متصل نمایید.

قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید

با توجه به نوع و مواد اولیه استفاده شده فیلتر بیرونی یخچال ساید قیمت های متفاوتی دارند که باید با توجه به نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

زمان تعویض فیلتر یخچال ال جی

عمر مفید فیلتر بیرونی یخچال ساید حدود 6 ماه است. اما با توجه به شرایط و محیط محل سکونت شما و میزان سختی آب میتواند این بازه زمانی بیشتر یا کمتر شود.

ریست کردن فیلتر آب یخچال ساید ال جی

ریست کردن فیلتر آب یخچال ساید ال جی : کلید Reset را برای۳ ثانیه نگه دارید تا چراغ تعویض فیلتر تصفیه آب خاموش شود.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.1 / 5. تعداد امتیازات 48

 

, , , ,
اشتراک گذاری:

دیدگاه‌

4 دیدگاه‌

 • سلام آیا یخچال فریزر ساید ال جی مدل ۲۴۷دارای فیلتر درونی هم میباشد یا خیر؟

  • با سلام خدمت قاسم تنها عزیز؛
   درب یخچال خود را باز کنید درصورتی که درون یخچال بخشی وجود داشته باشد که امکان اتصال فیلتر دارد، پس دستگاه شما فیلتر داخلی دارد در غیر این صورت خیر.
   موفق باشید

  • با سلام خدمت شهرام عزیز؛
   لطفا در این مورد بیشتر توضیح دهید تا اگر نیاز بود اقدام به تولید یک محتوای اختصاصی در این خصوص نماییم.
   موفق باشید

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال