نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ

نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ
4
(86)

نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ یکی از پرتکرارترین سوالاتی است که کاربران به دنبال یافتن جوابی برای آن هستند. معمولا با سوالاتی نظیر “نحوه تعویض فیلتر پشت یخچال ساید سامسونگ ” , ” زمان تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ ” و یا ” قیمت فیلتر یخچال سامسونگ ” دارند.

قصد داریم در ادامه مقالات آموزش تعمیر یخچال ساید به بررسی نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ بپردازیم از همین رو پیشنهاد میکنیم اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید حتماً همراه پایگاه دانش بنیان سرویس باشید.

نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ

با توجه به گستردگی فیلتر پشت یخچال ساید سامسونگ قصد داریم یکی از پرمصرف ترین مدل ها را خدمتتان معرفی میکنیم، همچنین آموزش تعویض فیلتر بیرونی یخچال ساید سامسونگ را برایتان به صورت کاملا تصویری قرار می‌دهیم. پیشنهاد میکنیم این مقاله جذاب را از دست ندهید.

همانطور که اطلاع دارید فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ دارای یک مدت عمری هستند.معمولا این عمر حدودا 6 ماه است، البته با توجه به محیط و شرایطی محل سکونت شما هم بستگی دارد. زیرا هرچه میزان سختی آب بیشتر باشد مجبور خواهید شد در فواصل زمانی کوتاه تری اقدام به تعویض فیلتر بیرونی یخچال ساید سامسونگ خود نمایید.

پیشنهاد میکنیم مقاله تخصصی آموزش تعویض فیلتر آب یخچال را مطالعه نمایید.

قیمت فیلتر یخچال سامسونگ

کاربران زیادی هستند که میخواهند از قیمت فیلتر یخچال سامسونگ مطلع شوند و معمولا با کارشناسان ما در تماس هستند. معمولا به دنبال مرکز فروش فیلتر یخچال سامسونگ هم هستند. اگر شما هم به دنبال مرکز فروش فیلتر یخچال سامسونگ یا قیمت فیلتر یخچال سامسونگ هستید میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا از قیمت فیلتر یخچال سامسونگ مطلع شوید.   نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ متفاوت است. اما به صورت متداول عمر هر فیلتر بیرونی یخچال ساید Samsung حدود 6 ماه است. اما با توجه به کیفیت و مواد اولیه استفاده شده در فیلتر آب یخچال، قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید متفاوت است. در فروشگاه ما میتوانید فیلتر پشت یخچال ساید سامسونگ مدل معمولی را سفارش دهید.

تفاوتی ندارد ساید شما ال جی ، سامسونگ، بوش ، کنوود و … باشد، همانطور که در اول مقاله به آن اشاره کردیم عمر مفید فیلتر بیرونی یخچال ساید حدود 6 ماه است. اما با توجه به شرایط و محیط محل سکونت شما و میزان سختی آب میتواند این بازه زمانی بیشتر یا کمتر شود.

شما هرچه بیشتر به زمان تعویض فیلتر یخچال سامسونگ اهمیت دهید و این نکته را رعایت نمایید که نباید بعد از اتمام عمر مفید فیلتر یخچال از آن استفاده کرد به سلامت خود و خانواده اهمیت داده اید.

اگر نسبت به تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید خود اقدام ننماییم چه مشکلی پیش خواهد آمد ؟

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید ✓ رشد باکتری های دگرپروردگی یا هتروتروفی که در نهایت منجر به تغییر طمع و بوی آب می شود.  

✓ عدم تعویض به موقع فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باعث آلوده شدن آب به باکتری های بیماری زا که باعث به خطر افتادن بهداشت فردی می شود.

✓ خراب شدن یخ ساز به دلیل ورود جرم و املاح آب به داخل یخ ساز ساید بای ساید.

✓ فیلتر هایی که از ترکیب نقره برای کنترل رشد باکتری استفاده میکنند، اگر در زمان مناسب اقدام به تعویض فیلتر آب ساید ننمایید ناخالصی ها در سطح فیلتر آب زیاد خواهد شد.

✓ و چندین مورد دیگر


قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید

همانطور که در اوایل مقاله اشاره شد فیلترهای بیرونی مدل های متفاوتی دارند. این مدل ها باتوجه به کیفیت مواد اولیه و میزان کربن گیری قیمت های متفاوتی دارد. درصورتی که نیاز به فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ دارید پیشنهاد میکنیم به فروشگاه ما سربزنید. اما در صورتی که نیاز به قیمت فیلتر بیرونی یخچال ساید مدل خاصی دارید بهتر است که با کارشناسان ما در تماس باشید.

نحوه تعویض فیلتر یخچال سامسونگ

کاربران زیادی هستند که میخواهند نحوه تعویض فیلتر پشت یخچال ساید سامسونگ را مطلع شوند. برای اینکه نحوه تعویض فیلتر بیرونی یخچال ساید سامسونگ را به خوبی به شما نشان دهیم پیشنهاد میکنیم در ادامه همراه ما باشید. در اولین مرحله باید شیر ورودی آب را ببندید، سپس فیلتر قدیمی را خارج نموده و فیلتر جدید را آماده نصب نمایید. قبل از نصب فیلتر تمام پوشش های فیلتر را جدا نمایید. برروی فیلتر کلمه ای با عنوان Follow نوشته است این قسمت باید به شلنگ یخچال متصل شده و طرف دیگر به شیر ورودی آب .( مانند تصویر زیر)  

آموزش تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید
آموزش تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

  مرحله دوم : طرفی که باید به شیر ورودی آب متصل شود را، متصل نمایید. سپس یک سلطل را به زیر فیلتر آورده (در بخش خروجی فیلتر) و شیر آب را باز نمایید. به کناره های فیلتر ضربه بزنید تا تمام ذرات اولیه ( که نشان دهنده ی نو بودن فیلتر است) خارج گردد. زمانی که آب از رنگ تیره خارج شد شیر ورودی را بسته و فیلتر را به یخچال فریزر خود متصل نمایید.

مرحله سوم : بعد از نصب فیلتر و روشن نمودن یخچال خواهید دید که چراغ فیلتر کماکان روشن است. باید طبق آموزش زیر اقدام به ریست فیلتر ساید خود نمایید. اما یک نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید که نباید زمانی که فیلتر آب یخچال ساید بای ساید را تعویض نکرده اید اقدام به ریست فیلتر آب ساید نمایید.

پیشنهاد ویژه ما به شما مطالعه مقاله فیلتر بیرونی آب ساید بای ساید چیست؟

نمونه فیلتر بیرونی یخچال ساید سامسونگ

کاربران زیادی به تمایل دارند از قبل تهیه محصولات تصویر واقعی از محصول خریداری شده را مشاهده نمایند. شما هم اکنون میتوانید نمونه فیلتر اصلی بیرونی آب یخچال سامسونگ را در ادامه مشاهده نمایید.

نمونه فیلتر پشت یخچال ساید سامسونگ
نمونه اصلی فیلتر پشت یخچال ساید سامسونگ

دومین نمونه فیلتر بیرونی ساید سامسونگ رو میتوانید در ادامه مشاهده کنید. این نمونه دارای نصب ساده تری خواهد بود. در هنگام خرید میتوانید در بخش توضیحات ذکر نمایید کدام مدل مد نظر شما است.

فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ
نمونه اصلی فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ

ریست کردن فیلتر یخچال سامسونگ :

مدل ۱ : دکمه Ice Type و Child Lock را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل ۲ : دکمه Ice  و Water را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل ۳ : دکمه Alarm را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل ۴ : دکمه Reset را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

آموزش ریست فیلتر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ
آموزش ریست فیلتر آب یخچال ساید بای ساید سامسونگ

مرکز فروش فیلتر یخچال سامسونگ

کاربران زیادی هستند که به دنبال مرکز فروش فیلتر یخچال سامسونگ که امکان ارسال به سرتاسر ایران را دارا باشد. و همیشه این سوال را دارند که فیلتر یخچال از کجا بخرم؟ اگر شما هم این سوال را دارید میتوانید از مجموعه بنیان سرویس اقدام به تهیه فیلتر بیرونی یخچال سامسونگ نمایید.

مجموعه ما با داشتن ظرفیت ارسال به سرتاسر ایران، این امکان را به مشتریان و کاربران خود ارائه میدهد که در هرجای سرزمین ایران باشند، بتوانند از محصولات ما بهرهمند شوند.  

سوالات متداول در خصوص نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ

در ادامه سوالاتی که امکان دارد برای شما در رابطه با موضوع نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ بوجود بیاید آماده کرده‌ایم:

نحوه تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ

برای تعویض فیلتر آب یخچال ساید، باید شیرآب را ببنیند و شلنگ های ورودی را طبق مسیرهای داده مندرج شده متصل نمایید.

قیمت فیلتر یخچال سامسونگ چقدر است؟

با توجه به نوع و مواد اولیه استفاده شده فیلتر بیرونی یخچال ساید قیمت های متفاوتی دارند که باید با توجه به نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

زمان تعویض فیلتر یخچال ساید سامسونگ

عمر مفید فیلتر بیرونی یخچال ساید حدود 6 ماه است. اما با توجه به شرایط و محیط محل سکونت شما و میزان سختی آب میتواند این بازه زمانی بیشتر یا کمتر شود.

نحوه ریست کردن فیلتر یخچال سامسونگ چگونه است؟

مدل ۱ : دکمه Ice Type و Child Lock را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل ۲ : دکمه   Ice  و Water را همزمان به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل ۳ : دکمه Alarm را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

مدل ۴ : دکمه Reset را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا ریست انجام شود.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4 / 5. تعداد امتیازات 86

 

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال