آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید0912-688-7042

ارسال پیام در واتساپ
ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون - بنیان سرویس

ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون

ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون
۳.۷
(۳)

ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون یکی دیگر از مشکلاتی است که کاربران زیادی آن را با مجموعه ما در میان گذاشته اند. تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون در صورتی که توسط یک کارشناس مجرب صورت نگیرد باعث می شود عملا شما دیگر نتوانید از تلویزیون خود استفاده نمایید. خط افتادن روی تلویزیون lcd معمولا به دلیل ضربه خوردن به صفحه نمایشگر تلویزیون اتفاق افتاده است.

خطوط عمودی روی تلویزیون یا خطوط افقی روی تلویزیون باعث می شود دیگر نتوانید به خوبی از تلویزیون LCD خود استفاده نمایید. تصاویر به صورت کامل نمایش داده نمی شوند و حتی در بعضی از مواقع باعث می شود دیگر تلویزیون شما روشن نشود و مجبور شوید اقدام به تعویض صفحه نمایش تلویزیون نمایید.

ضربه خوردن صفحه ال سی دی تلویزیون

یکی از مشکلاتی که در بالا اشاره کردیم، ضرب دیدن صفحه نمایش تلویزیون های LCD بودند. این مشکل معمولا به دلیل استفاده ناصحیح از تلویزیون رخ میدهد. در بعضی از مواقع مشاهده شده است که کاربران برای تمیز نمودن صفحه نمایشگر به جای استفاده از یک دستمال ضد خش با استفاده از قدرت دستان خود سعی در تمیز نمودن صفحه تلویزیون دارند.

شاید یکی دوبار این عمل چندان جدی نباشد ولی اگر هر روز با همین شیوه اقدام به تمیز نمودن صفحه تلویزیون خود نمایید باید منتظر نمایان شدن خطوط عمودی روی تلویزیون باشیم. مجموعه بنیان سرویس با بهرهمندی از تکنسین های مجرب و دوره دیده و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا امادگی ارائه خدمات تعمیرات تلویزیون را دارا می باشد.

خطوط عمودی روی تلویزیون یا خطوط افقی روی تلویزیون

این خطوط به دلیل ضربه دیدن به صفحه نمایش نمایان می شوند. پیشنهاد میکنیم در صورتی که حتی کوچکترین خطی رو تلویزیون خود مشاهده نمودید حتما با نمایندگی تعمیرات تلویزیون در تماس باشید زیرا در صورتی که این خطوط کوچک باشند به هزینه بسیار کمتری تعمیر می شوند تا اینکه تمام صفحه نمایشگر شما از خطوط عموی ود افقی پر شده باشد.

تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون

در صورتی که نیاز به تعمیر تلویزیون دارید میتوانید هم اکنون درخواست خود را به صورت آنلاین یا تلفنی به ثبت برسانید.

مشاوره تلفنی رایگان : ۰۹۱۲۶۸۸۷۰۴۲

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره <> پنج ستاره

میانگین رتبه ۳.۷ / ۵. تعداد امتیازات ۳

 

, ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس