قوانین بنیان سرویس

قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط خرید از فروشگاه

از اینکه برای خرید محصولات و خدمات، بنیان سرویس را انتخاب کرده ایم خرسندیم. قبل از اینکه اقدام به خرید یا ثبت درخواست جهت خدماتی انجام دهید پیشنهاد میکنیم حتما بخش قوانین و شرایط استفاده را مطالعه نمایید. در نظر داشته باشید عواقب عدم مطالعه این قوانین تمام برعهده شماست.

عضویت در سایت بنیان سرویس و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و مقررات مربوط به سایت بنیان سرویس می باشد. کاربران و مشتریان موظف هستید به صورت دوره ای به بخش قوانین مراجعه نموده و از شرایط جدید مطلع شوند.

    به روزرسانی قوانین 19 /02 / 1401    

۱- مشخصات ورود و ثبت نام

مجموعه بنیان سرویس برای ارائه خدمات ساده و کارآمد بخش ساخت حساب‌کاربری را به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد. برای ساخت حساب‌کاربری کافی ‌است نشانی ایمیل (رایانامه) خود را وارد نموده تا حساب‌کاربری برایتان ساخته شود. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که، برای حفظ حریم شخصی و افزایش امنیت حساب‌کاربری شما، رمز عبور به صورت خودکاری ساخته و به نشانی ایمیل (رایانامه) شما ارسال می شود. از این رو پیشنهاد میکنیم از یک نشانی ایمیل (رایانامه) معتبر استفاده نمایید تا در مراحل بعدی امکان پیگیری سفارشات، درج نظرات و سایر امکانات ویژه وب سایت بنیان سرویس بهره‌مند شوید.

2- شرایط استفاده از حساب‌کاربری

بعد از ساخت حساب‌کاربری میتوانید به سادگی در وب سایت بنیان سرویس نظرات و دیدگاه‌های خود را با سایرین به اشتراک بگذارید. همچنین در صورتی که سفارشی به ثبت رسانده باشید به راحتی میتوانید در پنل کاربری خود اقدام به پیگیری آن سفارش نمایید. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید در هنگام درج نظرات نباید از کلمات رکیک، توهین به اقوام و قومیت ها، پیام‌های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده نمایید. همچنین در صورت توهین به هریک از کارمندان و تکنسین های مجموعه بنیان سرویس حساب‌کاربری شما بسته و از ارائه خدمات به شما خودداری خواهیم نمود. موارد این بخش را به صورت کامل جدی در نظر بگیرید زیرا در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از جانب کاربران و مشتریان، بنیان سرویس این حق را برای خود درنظر دارد که از ارائه خدمات و پشتیبانی به شما (کاربران و مشتریان) خودداری نماید و هیچ گونه مسئولیتی با مجموعه بنیان سرویس نخواهد بود و تمام عواقب آن برعهده مشتریان و کاربران است.

۲- شرایط ارسال محصولات

بعد از ثبت سفارش باید این نکته را در نظر داشته باشید که مجموعه بنیان سرویس برای ارسال مرسولات دو گزینه برایتان در نظر گرفته است. مورد اول ارسال از طریق پیک، که فقط مخصوص شهر تهران می‌باشد و ارسال از طریق پست، که برای سرتاسر ایران قابل دسترس است.

برای ارسال مرسولات از طریق پیک ( که فقط برای شهر تهران درسترس است) باید سفارش خود را قبل از ساعت 10 صبح روزکاری به ثبت برسانید. سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت گردند، روز کاری بعد ارسال خواهند شد. هزینه ارسال مرسولات از طریق پیک برعهده کاربران و مشتریان است که باید هزینه پیک را به صورت مستقیم به متصدیان آن پرداخت نمایند.

ارسال سفارشات از طریق پست حداقل 3 تا 5 روزکاری زمان‌بر خواهد بود. این تأخیر زمانی برعهده شرکت پست می‌باشد و مجموعه بنیان سرویس سفارشات شما را در اولین فرصت به مراکز پستی منتقل نموده و اقدام به ارسال آنان می کند. همچنین برای پیگیری مرسولات ارسال شده میتوانید از بخش پیگیری سفارشات استفاده نمایید. درصورتی که مرسولات خود را بعد از 5 روزکاری (پنجشنبه‌ها، جمعه‌ها و روزهای تعطیل محاسبه نخواهد شد) دریافت ننموده اید میتوانید با کد پیگیری ارسال شده، مرسولات خود را از طریق سامانه پست کشوری رهگیری نمایید. در حال حاضر ارسال از طریق پست پیشتاز رایگان می باشد.

بند الف : با توجه به ارسال مرسولات با سیستم پست کشوری مجموعه بنیان سرویس مسئولیتی در قبال پیگیری مرسولات شما نخواهد داشت. برای پیگیری مرسولات حتما با شرکت پست در تماس بوده یا از طریق کد پیگیری، مرسولات خود را رهگیری نمایید.

بند ب : در صورت وجود هرگونه نقص در کارتن ارسال شده، از دریافت آن خودداری نمایید. درصورت دریافت کارتن در حالت وجود نقص و پارگی، مجموعه بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعویض، عودت و یا ارسال مجدد قطعات نخواهد داشت.

۳- شرایط فروش محصولات

تمام قطعات جانبی که در فروشگاه بنیان سرویس قرارگرفته اند، دارای بالاترین کیفیت می‌باشند. اگر برای خرید قطعات نیازمند مشاوره هستید میتوانید از شنبه تا چهارشنبه در بین ساعات 10 صبح الی 16 عصر با کارشناسان ما در تماس بوده یا از طریق واتس اپ پیام خود را ارسال نمایید.

برای رفاه حال شما عزیزان و داشتند تجربه بهتر تلاش شده است که در صفحه محصولات از تصاویر واقعی برای محصولات استفاده شوند تا بتوانید بهتر در خرید خود تصمیم گیری نمایید. اما در صورتی که دچار تردید هستید میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را در خریدتان راهنمایی کنند.

بند الف : در صورتی که در خرید خود دقت نکرده باشید و قطعات را اشتباهی سفارش داده باشید، به قانون 1-3 بند پ مراجعه شود. بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال سفارش اشتباه مشتریان ندارد و تمام عواقب آن بر عهده کاربران و مشتریان است.

بند ب : تمام قیمت های موجود درون سایت به روز بوده و آخرین قیمت ها به صورت لحظه درون سایت تغییر خواهند نمود. اما اگر به صورت تلفنی با همکاران ما در تماس هستید در نظر داشته باشید قیمت های اعلام شده تنها یک روز اعتبار دارند. از همین رو بعد از اتمام یک روز از قیمت اعلام شده از پرداخت وجه جداً خودداری نمایید.

بند پ : اگر در زمان سفارش ما مبالغ محصولات تغییر کنند و سفارش ما در وضعیت در انتظار پرداخت باشد، باید اقدام به پرداخت مبلغ به روزشده نمایید. در نظر داشته باشید سفارشاتی که در وضعیت در انتظار پرداخت هستند، تنها 1 ساعت در این وضعیت باقی مانده و در صورت عدم پرداخت به وضعیت لغو شده تغییر پیدا خواهد نمود.

بند ت : در زمان ارسال قطعات خریداری شده، این امکان وجود دارد که بسته بندی و کارتن قطعات در فواصل زمانی مختلف تغییراتی داشته باشند. این تغییرات به معنی کم شدن کیفیت کالا نبوده و صرفاً تغییرات از جانب شرکت تولید کننده است. در نظر داشته باشید انصراف یا عودت وجه به علت تغییر در بسته بندی کالا مورد قبول نبوده و عدم دقت به این نکته تماماً برعهده کاربران است و بنیان سرویس هیچ گونه مسئولی ندارد.

3-1 عودت مبالغ پرداخت شده (شرایط عودت مبالغ پرداختی)

بند الف : اگر بعد از خرید قطعات درون سایت و پرداخت مبلغ به صورت آنلاین، از خرید خود پشیمان شده اید؛ به شرطی که مرسوله شما ارسال نشده باشد مبلغ 100.000 هزارتومان به عنوان خسارت از مبلغ پرداختی + هزینه کارمزد درگاه آنلاین و هزینه کارمزد کارت به کارت کسر شده و باقی مانده به حساب شما عودت داده می شود. اما اگر بعد از ارسال مرسوله از خرید خود پشیمان شده باشید به قانون 1-3 بند پ مراجعه کنید.

درصورت خرید محصولات سایت بنیان سرویس به صورت کارت به کارت، در صورتی که از خرید خود بلافاصله پشیمان شوید مبلغ 100.000 هزارتومان به عنوان خسارت از مبلغ پرداختی + هزینه کارمزد کارت به کارت کسر شده و باقی مانده به حساب شما عودت داده می شود. اما اگر بعد از ارسال مرسوله از خرید خود پشیمان شده باشید به قانون 1-3 بند پ مراجعه کنید.

بند ب : عودت مبلغ پرداخت شده به شما بعد از کسر موارد اعلام شده در بند الف، روزکاری آینده (پنجشنبه ها و جمعه ها روزکاری محسوب نمی شوند) تا ساعت 18 با شما تسویه حساب خواهد شد.

بند پ : در صورت خرید اشتباهی از جانب کاربران، بنیان سرویس هیچگونه مسئولی در قبال تعویض قطعات نخواهد داشت. قطعه اشتباهی قابل تعویض یا جایگزین نمی باشد. اما اگر از خرید خود بعد از ارسال (پیک یا پست) پشیمان شده اید، میتوانید با کسر 70 درصد از مبلغ پرداخت شده، باقی مانده مبلغ پرداخت شده در حسابکاری ذخیره و میتوانید اقدام به خرید قطعه جدید نمایید. اگر قطعات ارسال شده از پک بسته بندی خارج شوند و از حالت پلمپ خارج گردند هیچ گونه مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد. برای قطعات الکترونیکی و مگنترون به قانون 2-3 مراجعه شود.

پی‌نوشت (بند پ) : انصراف یا درخواست عودت وجه به علت تغییر بسته بندی کالا ها مورد قبول نیست و مسئولیت عدم توجه به این نکته برعهده کاربران است و بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

بند ت : اگر قطعات ارسال شده توسط مجموعه دچار نقص باشند، به شرطی که این نقص توسط کاربران(مشتریان) برروی قطعات اعمال نشده باشد و تست کامل قطعات توسط کارشناسان ما و تایید بر عدم استفاده صحیح کاربران و مشتریان، امکان تعویض قطعات وجود دارد ، برای عودت مبالغ پرداخت شده اگر خرید به صورت آنلاین صورت گرفته باشد بعد از کسر کارمزد درگاه پرداخت و کارمزد کارت به کارت و هزینه ارسال از طریق پست، باقی مانده مبلغ پرداخت شده به شما پرداخت خواهد شد. اما اگر به صورت کارت به کارت اقدام به تهیه قطعات نموده باشید هزینه های ارسال و کارمزد کارت به کارت کم شده و مبلغ برایتان واریز خواهد شد. اما اگر این نقص به دلیل عدم استفاده صحیح کاربران و مشتریان باشد، بنیان سرویس هیچگونه مسئولی در قبال عودت مبلغ به کاربران(مشتریان) نخواهد داشت. برای قطعات الکترونیکی و مگنترون به قانون 2-3 مراجعه شود.

بند ث : مهلت تست قطعات توسط کاربران بعد از دریافت مرسوله نهایتاً یک روز خواهد بود. در غیر اینصورت بنیان سرویس هیچگونه مسئولیتی ندارد و تمام عواقب آن برعهده کاربران و مشتریان است. برای قطعات الکترونیکی و مگنترون به قانون 2-3 مراجعه شود.

بند ج : تمام هزینه های ارسال مرسولات به دفتر بنیان سرویس جهت عودت یا تعویض قطعات برعهده کاربران است. و درصورتی که این هزینه از جانب کاربران پرداخت نشود بنیان سرویس این حق را دارد که هیچ گونه اقدامی بابت تعویض یا عودت وجه انجام ندهد.

3-2 محصولات الکترونیکی (برهای الکترونیکی و مگنترون مایکروویو)

با توجه به افزایش قیمت های برد های الکترونیکی و مگنترون مایکروویو این قطعات فقط به سفارش مشتریان موجود خواهد شد از همین رو درصورتی که تمایل به خرید این قطعات دارید با همکاران ما در تماس باشید. تصاویر استفاده شده در این بخش به عنوان نمونه بوده و شما برای سفارش این قطعات حتما باید تصویر برد خود را برایمان ارسال نمایید. در نظر داشته باشید در صورتی که ملاک سفارش شما (مشتریان و کاربران) تصاویر استفاده شده در داخل وب فروشگاه بنیان سرویس باشد، در صورت نداشتد تطابق و یا عملکرد صحیح، بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی ندارد و تمام عواقب آن برعهده مشتریان و کاربران است.

با توجه به نواسانات قیمتی، قیمت ها اعلام شده تنها 1 ساعت معتبر هستند. از همین رو درصورتی که تمایل به خرید دارید حتما در مراحل سفارش خود تسریع داشته باشید. همچنین در صورتیکه قطعات دسته دوم و یا ساخت کشور خاصی باشند، حتما توسط کارشناسان ما این مورد خدمتتان عرض خواهد شد. از همین رو در صورتی که بعد از سفارش و دریافت مرسوله اعتراضی در این خصوص داشته باشید، بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی ندارد و تمام عواقب آن برعهده مشتریان و کاربران است.

قطعات الکترونیکی مانند بردهای لوازم خانگی و مگنترون مایکروویو فاقد گارانتی و مهلت تست هستند. در نظر داشته باشید که در صورت استفاده ناصحیح ، نواسانات برقی یا عدم رعایت نکاتی ایمنی و فنی، بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی ندارد و تمام عواقب آن برعهده مشتریان و کاربران است.

بند الف : در صورت سفارش اشتباه برد های لوازم خانگی و مگنترون مایکروویو، بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی نداشته و از تعویض ، پس گرفتن و یا عودت مبالغ، این قطعات معذور خواهیم بود لطفاً این مورد را با دقت مطالعه نمایید زیرا بنیان سرویس در خصوص این مشکل هیچگونه مسئولیتی ندارد و تمام عواقب آن برعهده مشتریان و کاربران است.

بند ب : برد های لوازم خانگی که ارسال می‌شوند همگی تست شده و آکبند(درصورتی استوک بودن به کاربران اعلام خواهد شد) هستند. از همین رو از عودت یا تعویض این قطعات معذور هستیم و بنیان سرویس این حق را برای خود دارد که از پرداخت هرگونه مبلغی به کاربران(مشتریان) خودداری نمایید و کاربران(مشتریان) حق هیچگونه شکایتی را ندارند.

بند پ : مگنترون مایکروویو فاقد مهلت تست یا گارانتی است. از کلماتی مانند قطعات فیک یا چینی جهت تعویض یا عودت مبلغ برای مگنترون مایکروویو معذور هستیم و بنیان سرویس این حق را برای خود دارد که از پرداخت هرگونه مبلغی به کاربران(مشتریان) خودداری نمایید و کاربران(مشتریان) حق هیچگونه شکایتی را ندارند.

شرایط استفاده از خدمات بنیان سرویس برای کاربران

وب سایت بنیان سرویس که توسط مجموعه فنی و مهندسی بنیان برای تسهیل در ارائه خدمات در محل کاربران، طراحی گردیده است. و مطالبق با شرایط زیر خدمات مربوطه را ارائه می نماید. لذا این شرابط به عنوان یک قرارداد الزام آور بر روابط بین کاربر و شرکت حاک خواهد بود. بر اساس، ضروری است پیش از استفاده از خدمات بنیان سرویس، این شروط را به دفت مطالعه فرمایید.. استفاده از بنیان سرویس به منزله ی قبولی تمامی شرایط و مقررات ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلا اعتبار می نماید.

مجموعه ممکن است شرایط استفاده از خدمات بنیان سرویس را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات در قالب پیامک و ایمیل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد. صرف ادامه ی استفاده کاربران از خدمات بنیان سرویس، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلفی می گردد. توجه: هرگونه علامت، عدد،کلمه؛ تصویر یا نشان الکترونیک که هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به منزله ی امضای الکترونیک و همانند امضای دست نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می نماید.

ماده ۱ – تعاریف و اصطلاحات

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

۱-۱- ارائه دهنده خدمات : منظور شخص حقیقی یا حقوقی بوده که به عنوان پیمانکار با بنیان سرویس همکاری می نماید و ارایه دهنده ی خدمت به خدمت گیرنده می باشد و سرویس دهنده نامیده میشود .

۲-۱- خدمت گیرنده : منظور متقاضی استفاده از خدمت های ارائه شده در بنیان سرویس می باشد که مشتری نامیده میشود.

۳-۱- کاربر : هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از بنیان سرویس فارغ از ماهیت سرویس دهنده یا مشتری بودن وی .

۴-۱- بنیان سرویس : فضای مجازی در دسترس کاربران میباشد که پل ارتباطی بین مشتری و سرویس دهنده را به جهت ارائه خدمات فراهم آورده است .

۵-۱- حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از خدمات در سامانۀ بنیان سرویس ایجاد کرده‌اند.

۶-۱- اعتبار: مبلغی است که مشتریان در حساب کاربری خود به منظور استفاده از خدمات بنیان سرویس دارند. این مبلغ به صورت پرداخت از طریق سامانه بانکی و کارت‌های عضو شبکۀ شتاب و طبق شرایط و مقررات حاضر منظور و محاسبه خواهد شد.

۷-۱- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران سرویس دهنده و مشتریان در اختیار بنیان سرویس قرار داده می‌شود اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات بنیان سرویس در اختیار مجموعه قرار داده می‌شود.

ماده ۲ – تعهدات بنیان سرویس

۱-۲- بنیان سرویس عامل ارائه خدمات نیست ، بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که از این طریق ارتباط بین مشتریان و سرویس دهندگان را بر انجام یک خدمت فراهم آورده و تلاش دارد تا فرایند انجام خدمات یادشده را تسهیل نماید. لذا هر نوع خدماتی که در قالب این پلتفرم صورت می‌گیرد یک قرارداد مستقل فی‌مابین مشتری و سرویس دهنده است و بنیان سرویس تنها زمینه‌ی انعقاد این قرارداد را مهیا می‌کند. تأکید می‌شود که مجموعه هیچ‌گونه مسئولیتی – اعم از حقوقی و کیفری – در قبال اتفاقات حین انجام خدمات در مقابل کاربران – اعم از مشتریان و متخصصان – و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

۲-۲- بنیان سرویس با تمام امکانات خود از جمله مرکز تماس در ساعات کاری، واحد رسیدگی به شکایات و فرآیند میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران ورفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه خدمات و نیز ایجاد صلح و سازش فی مابین مشتریان و سرویس دهندگان می‌کند. چنانچه هر یک از کاربران بنیان سرویس در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق مرکز تماس و واحد رسیدگی به شکایات بنیان سرویس مطرح و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

۳-۲- بنیان سرویس متعهد به تلاش ، برای ارائه‌ی خدمات باکیفیت است و میکوشد تا با به‌روزرسانی نرم‌افزارها متناسب با نیاز کاربران ،کیفیت و نوع خدمات ارائه ‌شده را ارتقا بخشد.

۴-۲- بنیان سرویس تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می‌کند . اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.

۵-۲- تمامی اطلاعات کاربران اعم از خدمت دهندگان و خدمت گیرندگان بعنوان اطلاعات محرمانه نزد بنیان سرویس محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، مجموعه مکلف به ارائه اطلاعات کاربران اعم از مشتریان و یا سرویس دهندگان به مراجع مذکور می‌باشد.

۶-۲- نظر به این‌که بنیان سرویس تنها خدمات نرم‌افزاری ارائه می‌دهد و در انجام خدمات دخالت ندارد، مجموعه تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مربوط به کیفیت انجام خدمات، سلامت روحی و جسمی متخصصان، صلاحیت و مهارت لازم متخصصان، زمان دریافت خدمات و کیفیت خدماتی که متخصص به مشتری ارائه می‌دهد انجام خواهد داد و از طریق سیستم های پشتیبانی، مرکز تماس و شعب مراجعه حضوری، سعی در رفع اختلافات به وجود آماده خواهد نمود.

۷-۲- مجموعه هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث – که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد – نخواهد داشت.

ماده ۳ – تعهدات کاربران بنیان سرویس

۱-۳- بنیان سرویس متعهد است که در استفاده از خدمات بنیان سرویس تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، نرم‌افزار را برای اهداف قانونی به کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری نرم‌افزار بنیان سرویس و شرکت، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار نرم‌افزار بنیان سرویس را خدشه‌دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز آسیب بدنی، جانی یا مالی گردد به عهده‌ی کاربر است و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

۲-۳- کاربر مشتری و یا سرویس دهنده متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات بنیان سرویس به صورتی که به بنیان سرویس یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند ، استفاده نکنند. در صورتی که کاربر مشتری اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی و یا کاربر سرویس دهنده نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمات بنیان سرویس در جهت منافع شخصی و یا آسیب ها اعم از مادی و یا معنوی به منافع مجموعه اقدام نماید، مجموعه ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.

۳-۳- کاربر مشتری و سرویس دهنده متعهد می شوند پس از اتمام خدمت از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از نرم افزارهای بنیان سرویس، از یکدیگرکسب کرده است ، استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین بنیان سرویسخواهد بود. لذا کاربران متعهد خواهند بود ، فقط در شرایط ضروری و در مدت زمان ارائه خدمت از اطلاعات یکدیگر مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.

۴-۳- کاربر مشتری و سرویس دهنده تعهد مینمایند ،که از هرگونه ارتباط مستقیم با یکدیگر در خصوص دریافت خدمت اجتناب نمایند . بدیهی است تضمین کنترل کیفیت و گارانتی بازگشت وجه ، مورد تائید بنیان سرویس نبوده و مشتری هیچگونه ادعائی دراین خصوص و یا خسارت احتمالی حادث نخواهد داشت و درصورت آگاهی ، از این اتفاق بنیان سرویس میتواند نسبت به انسداد حساب کاربری طرفین اقدام نماید .

۵-۳- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از بنیان سرویس به عهده کاربران است.

۶-۳- کاربر تنها مجاز است از بنیان سرویس برای رفع نیازهای شخصی استفاده کند و باید از فروش یا استفاده‌ی تجاری از خدمات آن اجتناب نماید. در صورت تخلف، چهار برابر هزینه‌ی خدمات انجام‌شده از سوی متخلف به‌عنوان وجه التزام تخلف از وی اخذ خواهد شد. وصول این مبلغ نافی حق شرکت برای طرح دعوای جبران خسارت وارده نخواهد بود. بدیهی است این حکم شامل اشخاص حقوقی نیز میباشد .

۷-۳- مشتری متعهد میگردد که تنها زمانی که قصد استفاده از خدمت را دارد اقدام به ثبت درخواست نماید .

۸-۳- سرویس دهنده در پذیرش درخواست انجام خدمات یا رد آن مخیر است و اگر پس از ارسال درخواست خدمت و پذیرش ، خدمت را لغو کند، یا در مکان و زمان مشخص حضور پیدا نکند با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار بنیان سرویس می شود، بنیان سرویس هزینه‌ای به عنوان جریمه از او کسر یا از نامبرده وصول کند.

۹-۳- هر گونه تخریبی غیر اصولی که در نتیجه استفاده از خدمت در منزل مشتری ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط بر عهده سرویس دهنده خواهد بود. در چنین مواردی بنیان سرویس حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب سرویس دهنده به جهت جبران خسارت مشتری کسر یا از وی وصول کند.

۱۰-۳- مشتری تا ۲۴ ساعت پیش از زمان سفارش درخواستی بدون محدودیت می‌تواند سفارش خود را ابطال کنید . درصورتیکه کمتر از ۲۴ ساعت به زمان سفارش نسبت به ابطال درخواست خود اقدام کند ، درصدی از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت خواهد شد. کسر از مبلغ پرداختی صرفاً به این دلیل است که “سرویس دهنده” انتخابی شده برای سرویس شما در وقت باقیمانده امکان دریافت سرویس جدید نخواهد داشت و این امر ضرر و زیان مالی برای وی به همراه خواهد داشت . چنانچه مشتری قصد ابطال سفارش خود را دارد؛ برای لغو یا تغییر زمان آن، باید با واحد امور مشتریان تماس بگیرد.

۱۱-۳- کاربر اقرار می‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در بنیان سرویس تنها مجوز استفاده‌ی غیر انحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌کند و به‌این‌ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به بنیان سرویس (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مصرح در این قرارداد اجازه‌ی استفاده از نام و علامت تجاری و خدمات نرم‌افزارهای بنیان سرویس را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی مجموعه نسبت به نرم‌افزارها و ملحقات آن خواهد بود.

۱۲-۳- کاربر می‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی مجموعه است و مجموعه می‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات بنیان سرویس گردد.

۱۳-۳- کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط مجموعه از طریق پیامک، ایمیل یا نرم‌افزارهای بنیان سرویس در خصوص استفاده از خدمات بنیان سرویس و شرایط آن برای کاربر ارسال می‌گردد مطالعه نماید و در صورت عدم موافقت، ضمن توقف استفاده از خدمت ها، مخالفت خود را بصورت رسمی به اطلاع شرکت برساند. عدم اطلاع رسانی به شرکت و یا استمرار استفاده از نرم افزار های بنیان سرویس، به منزله امضای دست‌نویس دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سند مزبور متعهد و ملتزم می‌نماید.

۱۴-۳- کاربر مشتری و سرویس دهنده تعهد می‌نمایند از مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر و … در طول انجام خدمات جتناب نماید. همچنین استفاده یا در اختیار داشتن اسلحه، وسایل قمار و… در حین انجام خدمات ممنوع است و حق لغو حساب کاربری، جریمه و نیز دعوی حقوقی و کیفری علیه وی را برای مجموعه ایجاد می‌کند.

۱۵-۳- مشتری در طول دریافت خدمات ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر می باشد و درنتیجه رعایت مقررات مربوط به حجاب برای بانوان و… ، برای مشتری الزامی است ، که در غیر این صورت مسئولیت کلیه پیشامدهای احتمالی بر عهده مشتری می‌باشد.

۱۶-۳- مشتری موظف است در زمان مقرر در مبدأ خدمات (نشانی‌ای که در درخواست خدمات ثبت‌شده است) حضور داشته باشد و یا فرد مورد اعتمادی را به متخصص جهت نظارت بر انجام صحیح خدمات معرفی نماید، در غیر این صورت مجموعه مجاز خواهد بود معادل هزینه‌ی خدمات را از اعتبار او کسر یا از نامبرده وصول نماید. وصول این مبلغ، نافی اختیار مجموعه برای انسداد حساب کاربری وی موصوف نخواهد بود.

۱۷-۳- مشتری موظف است هزینه‌ی خدمات را به یکی از طرق پیش‌بینی‌شده پرداخت نماید. پس از ارسال درخواست خدمات یا پس از پایان خدمات (در فرضی که شرایط خدمات پایان یابد) . مشتری نمی‌تواند به میزان هزینه‌ی خدمات اعتراض کند و یا اینکه پس از پرداخت ، تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را خارج از شرایط مذکور در این قرارداد بنماید. درصورتی‌که مشتری به هر علت از جمله به خاطر اشکالات فنی، ارتباطی، قطع شبکه‌ی تلفن همراه، بروز نقص در نرم‌افزار و … نتواند هزینه‌ی خدمات را پرداخت کند، مجموعه مجاز خواهد بود که این هزینه را از اعتبار کاربر در بنیان سرویس کسر و یا مبلغ آن را از نام‌برده وصول نماید و مشتری نمی‌تواند نسبت به این اقدام اعتراضی داشته باشد.

۱۸-۳-دادن وعده های غذایی (ناهار و شام ) از سوی مشتری اجباری نیست و مشتریان بر اساس منش خود در این خصوص مخیر می باشند.

۱۹-۳- کاربر می‌پذیرد که بنیان سرویس ممکن است از ارسال SMS (پیامک) به عنوان راه ارتباطی خود با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.

۲۰-۳- مشتری می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود در بنیان سرویس دارد مستقل از روش کسب آن (در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که بنیان سرویس در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمت ارائه شده توسط بنیان سرویس قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

۲۱-۳- بنیان سرویس ممکن است کدهایی به منظور هدیه به مشتریان ارائه کند که با وارد کردن این کدها در سامانه و برنامه های موبایل، تخفیفاتی به مشتری داده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به اعتبار کاربر در بنیان سرویس اضافه شود. لذا مشتری می‌پذیرید که اجازه انتقال یا فروش آنها را به افراد دیگر ندارد. همچنین مشتریان مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند (حتی اگر بنیان سرویس اقدام به انتشار آنها در فضاهای کرده باشد) . مگر اینکه بنیان سرویس رسما این اجازه را به آنها داده باشد.

۲۲-۳-مشتری می‌پذیرد کدهایی که جهت ارائه تخفیف به وی داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که بنیان سرویس برای ارائه این کدها هزینه ای از مشتریان دریافت نمی‌کند، این حق برای بنایان سرویس محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که بنیان سرویس تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته است و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب مشتری اضافه شده است را باطل یا حذف کند.

۲۳-۳- کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای بنیان سرویس شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از بنیان سرویس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین وی مجاز نیست در نرم‌افزار بنیان سرویس یا در روش ارائه سرویس تغییر یا اخلالی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری(Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.

۲۴-۳- کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش بنیان سرویس انجام دهد.

ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت

۱-۴- مشتری آگاه است که استفاده از بنیان سرویس می‌تواند هزینه‌هایی برای او داشته باشد.

۲-۴- امکان استرداد هزینه‌هایی که مشتری به بنیان سرویس می‌پردازد تنها مطابق شرایطی که در این قرارداد آمده ، امکان پذیر میباشد .

۳-۴- هزینۀ خدمات ارائه شده از سوی بنیان سرویس، ممکن است بسته به ویژگی‌های خدمات از جمله نوع ، زمان درخواستی ، مدت زمان تخمینی جهت ارایه خدمات، مکان و یا عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت رقم اعلام شده از سوی بنیان سرویس بر اساس استانداردهای موجود و صلاحدید مجموعه تعیین گردیده است و در صورت پذیرش از سوی کاربر اعم از مشتری و سرویس دهنده ، هیچ یک حق طرح هرگونه ادعا و اعتراضی دراین خصوص را نخواهد داشت.

۴-۴- مشتری می‌پذیرد هزینه بعضی از خدمات به طور تقریبی در بنیان سرویس از طرف سرویس دهنده مشخص شده و ممکن است با توجه به جزئیات خدمت مورد نظر و پس از انجام بازدید توسط سرویس دهنده تغییر در آن اعمال گردد و قیمت نهایی پس از بازدید به وی اعلام خواهد شد ، لذا در صورت تایید مشتری ، اعتراضی نسبت به هزینه خدمت نمی‌تواند داشته باشد.