قوانین بنیان سرویس

قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط خرید از فروشگاه

از اینکه برای خرید محصولات و خدمات، بنیان سرویس را انتخاب کرده ایم خرسندیم. قبل از اینکه اقدام به خرید یا ثبت درخواست جهت خدماتی انجام دهید پیشنهاد میکنیم حتما بخش قوانین و شرایط استفاده را مطالعه نمایید.

عضویت در سایت بنیان سرویس و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید، عضویت و مقررات مربوطه سایت می باشد.

۱- مشخصات ورود و ثبت نام

در نظر داشته باشید برای آنکه اقدام به خرید یک محصول نمایید حتما باید عضو مجموعه بنیان سرویس شده باشید. برای امنیت و حفظ حریم شخصی یک رمز عبور با امینت بالا به ایمیلی که ارسال نموده اید ارسال میگردد. پس در نظر داشته باشید حتما از یک نشانی ایمیل معتبر استفاده نمایید. در نظر داشته باشید که مسئول و مالک حساب کاربری فردی است که اطلاعات ورود آن را دارد. در صورتی که نظرات توهین آمیز، سیاسی، نژادپرستانه و خلاف سیاست های بنیان سرویس مشمول مجازات تعیین شده توسط بنیان سرویس خواهد بود.

۲- شرایط ارسال محصولات

در نظر داشته باشید برای ارسال محصولات به درب منزلتان نیاز است اول از همه نشانی دقیق خود را بهمراه کد پستی مربوطه درج نمایید. که این بخشی زمانی که شما محصولی را به سبد خرید خود اضافه میکنید گزینه ای به نام محاسبه محل و نقل اضافه میگردد. که این هزینه نسبت به محل زندگی شما متفاوت است. در حال حاضر در شهر تهران امکان ارسال مرسوله های شما را با پیک بنیان سرویس را دارا می باشیم. اما برای شهرستان ها باید یکی از گزینه های ارسال از طریق پست یا تیپاکس را انتخاب نمایید. تمام هزینه های ارسال مرسولات برعهده کاربران می باشد، در صورتی که قصد دارید قطعات خود را برای تست، تعمیر و … برای مجموعه ما ارسال نمایید باید این نکته را در نظر داشته باشید هزینه ارسال و دریافت تمام مرسولات برعهده کاربران (خریداران) می باشد.

۳- شرایط محصولات

تمام محصولاتی که در بنیان سرویس قرار گرفته اند به صورت اورجینال شرکتی یا استوک اروپایی می باشند. در نظر داشته باشید قبل از خرید حتما مشخصات محصول را به صورت کامل مطالعه نمایید. همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره دارید پشتیبانی آنلاین ۲۴/۷ در خدمت شماست که میتوانید درخواست خود را از این بخش پیگیری نمایید.

محصولاتی الکترونیکی (مانند برد های الکترونیکی) و مگنترون های مایکروویو که در داخل سایت قرارگرفته اند فاقد گارانتی و مهلت تست می باشند. باید درنظر داشته باشید عدم استفاده صحیح از مرسولات برعهده کاربران (خریداران) می باشد و مجموعه بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد.

قبل از نصب برد های الکترونیکی باید تمام قسمت های دستگاه خود را بررسی نمایید. در نظر داشته باشید در صورت تشخیص کارشناسان فنی مجموعه ما مبنی بر استفاده ناصحیح شما از قطعات الکترونیکی، مجموعه بنیان سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعویض، عودت و یا مرجوعی مبالغ پرداخت شده نخواهد داشت.

در صورت بسته بندی و ارسال مرسولات به هیچ وجه ممکن مرسوله پس گرفته نخواهد شد. درصورتی که قبل از ارسال فاکتور رسمی از خرید خود پیشمان شده باشید با کسر 35 درصد از مبلغ واریزر شده، مابقی آن به شما عودت داده خواهد شد. لطفاً این نکته را درنظر داشته باشید بعد از ارسال مرسوله از عودت وجه به شما معذور بوده و نمیتوانیم محصول ارسال شده را دریافت نماییم.

در صورتی که در خرید خود دقت نکرده اید و اشتباهی در خرید خود داشته باشید، با کسر ۷۰ درصد از هزینه پرداخت شده، می توانید اقدام به درخواست محصول جدید نمایید. در نظر داشته باشید هزینه ارسال مجدد مرسوله به دفتر بنیان سرویس برعهده خود کاربر خواهد بود. (قطعات الکترونیکی فاقد این ویژگی می باشند)

شرایط استفاده از خدمات بنیان سرویس برای کاربران

وب سایت بنیان سرویس که توسط مجموعه فنی و مهندسی بنیان برای تسهیل در ارائه خدمات در محل کاربران، طراحی گردیده است. و مطالبق با شرایط زیر خدمات مربوطه را ارائه می نماید. لذا این شرابط به عنوان یک قرارداد الزام آور بر روابط بین کاربر و شرکت حاک خواهد بود. بر اساس، ضروری است پیش از استفاده از خدمات بنیان سرویس، این شروط را به دفت مطالعه فرمایید.. استفاده از بنیان سرویس به منزله ی قبولی تمامی شرایط و مقررات ذیل است و هرگونه ادعا یا اعتراض آتی در این خصوص را بلا اعتبار می نماید.

مجموعه ممکن است شرایط استفاده از خدمات بنیان سرویس را در طول زمان تغییر دهد. این تغییرات در قالب پیامک و ایمیل به تمامی کاربران اطلاع داده خواهد شد. صرف ادامه ی استفاده کاربران از خدمات بنیان سرویس، اعلام رضایت نسبت به شرایط جدید و قبول آن تلفی می گردد. توجه: هرگونه علامت، عدد،کلمه؛ تصویر یا نشان الکترونیک که هویت امضاکننده باشد و به این سند یا سایر اسناد صادره در این زمینه ملحق شود به منزله ی امضای الکترونیک و همانند امضای دست نویس واجد اعتبار خواهد بود و امضاکننده را به مفاد سند ملتزم می نماید.

ماده ۱ – تعاریف و اصطلاحات

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

۱-۱- ارائه دهنده خدمات : منظور شخص حقیقی یا حقوقی بوده که به عنوان پیمانکار با بنیان سرویس همکاری می نماید و ارایه دهنده ی خدمت به خدمت گیرنده می باشد و سرویس دهنده نامیده میشود .

۲-۱- خدمت گیرنده : منظور متقاضی استفاده از خدمت های ارائه شده در بنیان سرویس می باشد که مشتری نامیده میشود.

۳-۱- کاربر : هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از بنیان سرویس فارغ از ماهیت سرویس دهنده یا مشتری بودن وی .

۴-۱- بنیان سرویس : فضای مجازی در دسترس کاربران میباشد که پل ارتباطی بین مشتری و سرویس دهنده را به جهت ارائه خدمات فراهم آورده است .

۵-۱- حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از خدمات در سامانۀ بنیان سرویس ایجاد کرده‌اند.

۶-۱- اعتبار: مبلغی است که مشتریان در حساب کاربری خود به منظور استفاده از خدمات بنیان سرویس دارند. این مبلغ به صورت پرداخت از طریق سامانه بانکی و کارت‌های عضو شبکۀ شتاب و طبق شرایط و مقررات حاضر منظور و محاسبه خواهد شد.

۷-۱- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که توسط کاربران سرویس دهنده و مشتریان در اختیار بنیان سرویس قرار داده می‌شود اعم از اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات بنیان سرویس در اختیار مجموعه قرار داده می‌شود.

ماده ۲ – تعهدات بنیان سرویس

۱-۲- بنیان سرویس عامل ارائه خدمات نیست ، بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که از این طریق ارتباط بین مشتریان و سرویس دهندگان را بر انجام یک خدمت فراهم آورده و تلاش دارد تا فرایند انجام خدمات یادشده را تسهیل نماید. لذا هر نوع خدماتی که در قالب این پلتفرم صورت می‌گیرد یک قرارداد مستقل فی‌مابین مشتری و سرویس دهنده است و بنیان سرویس تنها زمینه‌ی انعقاد این قرارداد را مهیا می‌کند. تأکید می‌شود که مجموعه هیچ‌گونه مسئولیتی – اعم از حقوقی و کیفری – در قبال اتفاقات حین انجام خدمات در مقابل کاربران – اعم از مشتریان و متخصصان – و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

۲-۲- بنیان سرویس با تمام امکانات خود از جمله مرکز تماس ۲۴ ساعته، واحد رسیدگی به شکایات و فرآیند میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران ورفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه خدمات و نیز ایجاد صلح و سازش فی مابین مشتریان و سرویس دهندگان می‌کند. چنانچه هر یک از کاربران بنیان سرویس در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق مرکز تماس ۲۴ ساعته و واحد رسیدگی به شکایات بنیان سرویس مطرح و شرکت پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

۳-۲- بنیان سرویس متعهد به تلاش ، برای ارائه‌ی خدمات باکیفیت است و میکوشد تا با به‌روزرسانی نرم‌افزارها متناسب با نیاز کاربران ،کیفیت و نوع خدمات ارائه ‌شده را ارتقا بخشد.

۴-۲- بنیان سرویس تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می‌کند . اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.

۵-۲- تمامی اطلاعات کاربران اعم از خدمت دهندگان و خدمت گیرندگان بعنوان اطلاعات محرمانه نزد بنیان سرویس محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام صالح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، مجموعه مکلف به ارائه اطلاعات کاربران اعم از مشتریان و یا سرویس دهندگان به مراجع مذکور می‌باشد.

۶-۲- نظر به این‌که بنیان سرویس تنها خدمات نرم‌افزاری ارائه می‌دهد و در انجام خدمات دخالت ندارد، مجموعه تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مربوط به کیفیت انجام خدمات، سلامت روحی و جسمی متخصصان، صلاحیت و مهارت لازم متخصصان، زمان دریافت خدمات و کیفیت خدماتی که متخصص به مشتری ارائه می‌دهد انجام خواهد داد و از طریق سیستم های پشتیبانی، مرکز تماس و شعب مراجعه حضوری، سعی در رفع اختلافات به وجود آماده خواهد نمود.

۷-۲- مجموعه هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث – که ممکن است موجب حدوث نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد – نخواهد داشت.

ماده ۳ – تعهدات کاربران بنیان سرویس

۱-۳- بنیان سرویس متعهد است که در استفاده از خدمات بنیان سرویس تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند، نرم‌افزار را برای اهداف قانونی به کار گیرد و در همه حال، با در نظر گرفتن حیثیت تجاری نرم‌افزار بنیان سرویس و شرکت، مرتکب رفتاری نشود که اعتبار نرم‌افزار بنیان سرویس را خدشه‌دار نماید. مسئولیت هر نوع اقدام کاربر که منجر به بروز آسیب بدنی، جانی یا مالی گردد به عهده‌ی کاربر است و شرکت در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

۲-۳- کاربر مشتری و یا سرویس دهنده متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات بنیان سرویس به صورتی که به بنیان سرویس یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند ، استفاده نکنند. در صورتی که کاربر مشتری اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی و یا کاربر سرویس دهنده نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمات بنیان سرویس در جهت منافع شخصی و یا آسیب ها اعم از مادی و یا معنوی به منافع مجموعه اقدام نماید، مجموعه ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.

۳-۳- کاربر مشتری و سرویس دهنده متعهد می شوند پس از اتمام خدمت از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از نرم افزارهای بنیان سرویس، از یکدیگرکسب کرده است ، استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین بنیان سرویسخواهد بود. لذا کاربران متعهد خواهند بود ، فقط در شرایط ضروری و در مدت زمان ارائه خدمت از اطلاعات یکدیگر مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده کنند.

۴-۳- کاربر مشتری و سرویس دهنده تعهد مینمایند ،که از هرگونه ارتباط مستقیم با یکدیگر در خصوص دریافت خدمت اجتناب نمایند . بدیهی است تضمین کنترل کیفیت و گارانتی بازگشت وجه ، مورد تائید بنیان سرویس نبوده و مشتری هیچگونه ادعائی دراین خصوص و یا خسارت احتمالی حادث نخواهد داشت و درصورت آگاهی ، از این اتفاق بنیان سرویس میتواند نسبت به انسداد حساب کاربری طرفین اقدام نماید .

۵-۳- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از بنیان سرویس به عهده کاربران است.

۶-۳- کاربر تنها مجاز است از بنیان سرویس برای رفع نیازهای شخصی استفاده کند و باید از فروش یا استفاده‌ی تجاری از خدمات آن اجتناب نماید. در صورت تخلف، چهار برابر هزینه‌ی خدمات انجام‌شده از سوی متخلف به‌عنوان وجه التزام تخلف از وی اخذ خواهد شد. وصول این مبلغ نافی حق شرکت برای طرح دعوای جبران خسارت وارده نخواهد بود. بدیهی است این حکم شامل اشخاص حقوقی نیز میباشد .

۷-۳- مشتری متعهد میگردد که تنها زمانی که قصد استفاده از خدمت را دارد اقدام به ثبت درخواست نماید .

۸-۳- سرویس دهنده در پذیرش درخواست انجام خدمات یا رد آن مخیر است و اگر پس از ارسال درخواست خدمت و پذیرش ، خدمت را لغو کند، یا در مکان و زمان مشخص حضور پیدا نکند با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار بنیان سرویس می شود، بنیان سرویس هزینه‌ای به عنوان جریمه از او کسر یا از نامبرده وصول کند.

۹-۳- هر گونه تخریبی غیر اصولی که در نتیجه استفاده از خدمت در منزل مشتری ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط بر عهده سرویس دهنده خواهد بود. در چنین مواردی بنیان سرویس حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب سرویس دهنده به جهت جبران خسارت مشتری کسر یا از وی وصول کند.

۱۰-۳- مشتری تا ۲۴ ساعت پیش از زمان سفارش درخواستی بدون محدودیت می‌تواند سفارش خود را ابطال کنید . درصورتیکه کمتر از ۲۴ ساعت به زمان سفارش نسبت به ابطال درخواست خود اقدام کند ، درصدی از مبلغ پرداختی کسر و مابقی عودت خواهد شد. کسر از مبلغ پرداختی صرفاً به این دلیل است که “سرویس دهنده” انتخابی شده برای سرویس شما در وقت باقیمانده امکان دریافت سرویس جدید نخواهد داشت و این امر ضرر و زیان مالی برای وی به همراه خواهد داشت . چنانچه مشتری قصد ابطال سفارش خود را دارد؛ برای لغو یا تغییر زمان آن، باید با واحد امور مشتریان تماس بگیرد.

۱۱-۳- کاربر اقرار می‌نماید که با افتتاح حساب کاربری در بنیان سرویس تنها مجوز استفاده‌ی غیر انحصاری، غیرقابل‌انتقال و محدود از خدمات آن را دریافت می‌کند و به‌این‌ترتیب مدعی مالکیت یا حقی نسبت به بنیان سرویس (اعم از کپی‌رایت، علامت تجاری و سایر حقوق معنوی آن) نیست، در غیر موارد مصرح در این قرارداد اجازه‌ی استفاده از نام و علامت تجاری و خدمات نرم‌افزارهای بنیان سرویس را ندارد و در همه حال متعهد به رعایت حقوق معنوی مجموعه نسبت به نرم‌افزارها و ملحقات آن خواهد بود.

۱۲-۳- کاربر می‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی مجموعه است و مجموعه می‌تواند هر زمان تنها به صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را مسدود کند و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات بنیان سرویس گردد.

۱۳-۳- کاربر متعهد است تمامی تغییرات، الحاقات و اصلاحاتی را که توسط مجموعه از طریق پیامک، ایمیل یا نرم‌افزارهای بنیان سرویس در خصوص استفاده از خدمات بنیان سرویس و شرایط آن برای کاربر ارسال می‌گردد مطالعه نماید و در صورت عدم موافقت، ضمن توقف استفاده از خدمت ها، مخالفت خود را بصورت رسمی به اطلاع شرکت برساند. عدم اطلاع رسانی به شرکت و یا استمرار استفاده از نرم افزار های بنیان سرویس، به منزله امضای دست‌نویس دارای آثار حقوقی است و امضاکننده را به مفاد سند مزبور متعهد و ملتزم می‌نماید.

۱۴-۳- کاربر مشتری و سرویس دهنده تعهد می‌نمایند از مصرف مشروبات الکلی، مواد مخدر و … در طول انجام خدمات جتناب نماید. همچنین استفاده یا در اختیار داشتن اسلحه، وسایل قمار و… در حین انجام خدمات ممنوع است و حق لغو حساب کاربری، جریمه و نیز دعوی حقوقی و کیفری علیه وی را برای مجموعه ایجاد می‌کند.

۱۵-۳- مشتری در طول دریافت خدمات ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر می باشد و درنتیجه رعایت مقررات مربوط به حجاب برای بانوان و… ، برای مشتری الزامی است ، که در غیر این صورت مسئولیت کلیه پیشامدهای احتمالی بر عهده مشتری می‌باشد.

۱۶-۳- مشتری موظف است در زمان مقرر در مبدأ خدمات (نشانی‌ای که در درخواست خدمات ثبت‌شده است) حضور داشته باشد و یا فرد مورد اعتمادی را به متخصص جهت نظارت بر انجام صحیح خدمات معرفی نماید، در غیر این صورت مجموعه مجاز خواهد بود معادل هزینه‌ی خدمات را از اعتبار او کسر یا از نامبرده وصول نماید. وصول این مبلغ، نافی اختیار مجموعه برای انسداد حساب کاربری وی موصوف نخواهد بود.

۱۷-۳- مشتری موظف است هزینه‌ی خدمات را به یکی از طرق پیش‌بینی‌شده پرداخت نماید. پس از ارسال درخواست خدمات یا پس از پایان خدمات (در فرضی که شرایط خدمات پایان یابد) . مشتری نمی‌تواند به میزان هزینه‌ی خدمات اعتراض کند و یا اینکه پس از پرداخت ، تقاضای استرداد مبلغ پرداختی را خارج از شرایط مذکور در این قرارداد بنماید. درصورتی‌که مشتری به هر علت از جمله به خاطر اشکالات فنی، ارتباطی، قطع شبکه‌ی تلفن همراه، بروز نقص در نرم‌افزار و … نتواند هزینه‌ی خدمات را پرداخت کند، مجموعه مجاز خواهد بود که این هزینه را از اعتبار کاربر در بنیان سرویس کسر و یا مبلغ آن را از نام‌برده وصول نماید و مشتری نمی‌تواند نسبت به این اقدام اعتراضی داشته باشد.

۱۸-۳-دادن وعده های غذایی (ناهار و شام ) از سوی مشتری اجباری نیست و مشتریان بر اساس منش خود در این خصوص مخیر می باشند.

۱۹-۳- کاربر می‌پذیرد که بنیان سرویس ممکن است از ارسال SMS (پیامک) به عنوان راه ارتباطی خود با وی استفاده کند. کاربر می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.

۲۰-۳- مشتری می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود در بنیان سرویس دارد مستقل از روش کسب آن (در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که بنیان سرویس در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمت ارائه شده توسط بنیان سرویس قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

۲۱-۳- بنیان سرویس ممکن است کدهایی به منظور هدیه به مشتریان ارائه کند که با وارد کردن این کدها در سامانه و برنامه های موبایل، تخفیفاتی به مشتری داده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به اعتبار کاربر در بنیان سرویس اضافه شود. لذا مشتری می‌پذیرید که اجازه انتقال یا فروش آنها را به افراد دیگر ندارد. همچنین مشتریان مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند (حتی اگر بنیان سرویس اقدام به انتشار آنها در فضاهای کرده باشد) . مگر اینکه بنیان سرویس رسما این اجازه را به آنها داده باشد.

۲۲-۳-مشتری می‌پذیرد کدهایی که جهت ارائه تخفیف به وی داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که بنیان سرویس برای ارائه این کدها هزینه ای از مشتریان دریافت نمی‌کند، این حق برای بنایان سرویس محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که بنیان سرویس تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته است و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب مشتری اضافه شده است را باطل یا حذف کند.

۲۳-۳- کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای بنیان سرویس شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد. کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از بنیان سرویس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین وی مجاز نیست در نرم‌افزار بنیان سرویس یا در روش ارائه سرویس تغییر یا اخلالی ایجاد کند. کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری(Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.

۲۴-۳- کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش بنیان سرویس انجام دهد.

ماده ۴ – هزینه‌ها و پرداخت

۱-۴- مشتری آگاه است که استفاده از بنیان سرویس می‌تواند هزینه‌هایی برای او داشته باشد.

۲-۴- امکان استرداد هزینه‌هایی که مشتری به بنیان سرویس می‌پردازد تنها مطابق شرایطی که در این قرارداد آمده ، امکان پذیر میباشد .

۳-۴- هزینۀ خدمات ارائه شده از سوی بنیان سرویس، ممکن است بسته به ویژگی‌های خدمات از جمله نوع ، زمان درخواستی ، مدت زمان تخمینی جهت ارایه خدمات، مکان و یا عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت رقم اعلام شده از سوی بنیان سرویس بر اساس استانداردهای موجود و صلاحدید مجموعه تعیین گردیده است و در صورت پذیرش از سوی کاربر اعم از مشتری و سرویس دهنده ، هیچ یک حق طرح هرگونه ادعا و اعتراضی دراین خصوص را نخواهد داشت.

۴-۴- مشتری می‌پذیرد هزینه بعضی از خدمات به طور تقریبی در بنیان سرویس از طرف سرویس دهنده مشخص شده و ممکن است با توجه به جزئیات خدمت مورد نظر و پس از انجام بازدید توسط سرویس دهنده تغییر در آن اعمال گردد و قیمت نهایی پس از بازدید به وی اعلام خواهد شد ، لذا در صورت تایید مشتری ، اعتراضی نسبت به هزینه خدمت نمی‌تواند داشته باشد.