متفاوت باشیم!

از اینکه شما هم  قصد دارید خدمات خاص بنیان سرویس را تجربه نمایید بینهایت خرسندیم. کافیست برای ارائه خدمات ویژه یک بار عضو سیستم مشتریان ما شده و از خدمات منحصربه فرد مجموعه خدمات تعمیرات لوازم خانگی بنیان سرویس لذت ببرید.

شرایط استفاده از خدمات ویژه VIP

مرحله اول : باید در سیستم درخواست خدمات تعمیرات ما عضو شوید ( تلفنی یا آنلاین)

مرحله دوم : کد رهگیری خود را یادداشت نمایید.

مرحله سوم : شما دیگر عضو ویژه و خاص مجموعه ما هستید.

اگر منتظر مراحل بیشتر یا پرداخت هزینه بودید باید بگوییم که بنیان سرویس با سایرین کاملا متفاوت است. تفاوتی ندارد که شما برای اولین بار است که قصد دارید از خدمات ما استفاده یا اصلا قصد ندارید از خدمات ما بهرهمند شوید و قصد دارید مشاوره بگیرید. خدمات ما برای تمام کاربرانمان به صورت منصافه و عادلانه تقسیم خواهد شد.

یکی از متفاوت ترین بخش های مجموعه ما تقسیم عادلانه ارائه خدمات تعمیر و سرویس لوازم خانگی است. همیشه افراد دوست دارند خدمات خاصی دریافت نمایند، شما میتوانید با عضویت ویژه بنیان سرویس به خواسته های خود برسید.کافیست یک بار امتحان کنید تا متحیر شوید.

پشتیبانی اختصاصی تمام کاربران

همانطور که اشاره کردیم تفاوتی ندارد شما چه خواسته ای از بنیان سرویس دارید، با پشتیبانی پر آوازه خدمات رضایتمندی مشتریان ما هیچ مشکلی برای لوازم خانگیتان نیست که حل نشده باقی بماند.

شعار همیشگی مجموعه بنیان سرویس

” همیشه بدانید که ما به شما اهمیت می دهیم “

خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی بنیان سرویس

در هنگام خرابی لوازم خانگیتان در کنارتان هستیم. هم اکنون درخواست تعمیرات لوازم خانگی خود را با اطمینان ثبت کنید.

و یا با شماره ۰۹۱۲۶۸۸۷۰۴۲ تماس بگیرید.

مراحل تعمیرات لوازم خانگی در بنیان سرویس

بنیان سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی

ما در بنیان سرویس خدمات تعمیرات لوازم خانگی را برای همه برندها ارائه می دهیم

نمایندگی مجاز آریستون
نمایندگی مجاز جنرال الکتریک
نمایندگی مجاز بوش
نمایندگی مجاز زیمنس
نمایندگی مجاز تعمیرات آ.ا.گ
نمایندگی مجاز سامسونگ
نمایندگی مجاز نف
نمایندگی مجاز ایندزیت
نمایندگی مجاز زانوسی
نمایندگی مجاز الکترولوکس

سوالات متداول

سوالات متداولی که ممکن است در مورد خدمات برای شما پیش بیاید!

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که همان مشکل برای شما پیش آمده باشد که با مرکز بنیان سرویس تماس گرفته اید در کمتر از ۳۰ روز دوباره ایجاد شود، این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکلی که حل نشده بود را به صورت کامل طرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی بنیان سرویس به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان بنیان سرویس علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب بنیان سرویس واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن صدها مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات بنیان سرویس رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

بنیان سرویس تنها در صورتی که شما نیاز به قطعات و لوازم یدکی داشته باشید اقدام به فروش آنها میکند. قطعاتی مانند برد الکترونیکی و …

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 0 / 5. تعداد امتیازات 0