راهنمای خرید ماشین لباسشویی

راهنمای خرید ماشین لباسشویی
4.2
(76)

راهنمای خرید ماشین لباسشویی از آن دست درخواست‌هایی است که کاربران زیادی از ما دارند. از همین رو قصد داریم در بخش راهنمای خرید به بررسی فوق تخصصی جهت خرید ماشین لباسشویی بپردازیم.

قبل از اینکه ادامه مقاله را بخوانید در نظر داشته باشید ما نه برندی را تایید میکنیم و نه آن را رد میکنیم. در این مقاله نام هیچ برند، شرکت و مجموعه‌ای نخواهد آمد. این مقاله به درخواست کاربران تهیه و تنظیم شده است و یک مقاله جهت تبلیغ سایر برندها نیست.

همچنین از شرکت های تولید کننده درخواست داریم از نقد ما ناراحت نشده و سعی در بهبود ارائه خدمات و قطعات تولید شده داشته باشند. همراه پایگاه دانش بنیان سرویس باشید.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

معرفی یک ماشین لباسشویی مناسب برای جهیزیه یکی از نیازهایی است که کاربران زیادی از ما درخواست دارند به آن پاسخ دهیم. یا از ما میپرسند، چه مارک ماشین لباسشویی خوبه ؟ یا بهترین مارک ماشین لباسشویی برای خرید کدام است؟

برای همین تصمیم گرفتیم در یک مقاله متفاوت به بررسی یه ماشین لباسشویی خوب پرداخته و شما را برای انتخاب ماشین لباسشویی مناسب یاری کنیم. برای همین از شما خواهشمندیم که این مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید که اگر در آینده قصد خرید ماشین لباسشویی را داشتید به مشکلات تعمیر ماشین لباسشویی و نبود قطعات رو به رو نباشید.

مارک x ساخت کشور y اصلی بخریم یا نمونه های ایرانی

اولین سوالی که برای کاربران پیش می‌آید خرید برند اصلی و تولید شده کشور y است. کاربران زیادی هستند که با ما تماس میگیرند و میخواهند لباسشویی ساخت کشور y را تهیه کنند … مهم ترین بخش در انتخاب ماشین لباسشویی اطمینان از وجود قطعات جانبی تا ده سال آینده است.

با توجه به شرایط موجود در کشور هیچ یک از قطعات اصلی به صورت مستقیم وارد کشور نمی‌شوند. در بعضی از مدل ها اصلا آن شرکت با کشور ایران همکاری نمیکند چه برسد به فروش لوازم خانگی. البته دوستانی هستند که عنوان میکنند لباسشویی که ما به شما میخواهیم بفروشیم همین الان از کشور مذکور وارد شده با قیمت هایی بسیار نجومی که در حال حاضر اصلا توجیه اقتصادی ندارند.

پیشنهاد ما به شما انتخاب یک برند ایرانی معتبر و شناخته شده است. اما چرا برند ایرانی؟ جواب ساده است. زیرا قطعات مصرفی آن به وفور پیدا می شود و دیگر نگران قطعات جانبی آن نیستید. همانطور که در اول مقاله اشاره کردیم مهم ترین بخش برای انتخاب یک برند برای ماشین لباسشویی اطمینان از وجود قطعات جانبی تا ده سال آینده است. اما چطور این را متوجه شویم؟

داشتن گارانتی یا نداشتن گارانتی، مسئله این است

در مورد قبلی خدمتتان عرض کردیم که ملاک شما نباید مارک دستگاه باشد، ملاک انتخاب باید اطمینان از قطعات جانبی حداقل تا ده سال آینده باشد. اما چطور متوجه شویم ماشین لباسشویی که میخواهیم آن را بخریم تا ده سال آینده قطعاتش موجود است؟ جواب ساده است باید لباسشویی خریداری شود که شامل گارانتی معتبر از یک شرکت معتبر که درون ایران فعالیت میکند باشد.

آیا گارانتی برای ما فایده دارد؟

یکی از سوالاتی که کاربران زیادی از ما میپرسند این است که دستگاه ما گارانتی دارد چرا باید هزینه کنم؟ چرا باید برای قطعات مبلغی پرداخت کنم مگر دستگاه من گارانتی ندارد؟

سوالات شما کاملا درست است اما متاسفانه نمیتوانید کاری انجام دهید. هیچ یک از قطعات مصرفی شامل گارانتی نمی شود. در عمل دستگاه شما فقط برای این گارانتی شده است که بدانید قطعات جانبی آن حداقل تا 10 سال آینده وجود دارد. تنها مزیت گارانتی داشتن دستگاه همین است.

به هیچ سمت عنوان کالاهایی که از مناطق مرزی وارد می شوند، نروید زیرا این قطعات نه گارانتی دارند و نه قطعات جانبی آنها پیدا می شود. مشتریانی وجود دارند که برای یک شیربرقی ماشین لباسشویی یا برد ماشین لباسشویی سال هاست که منتظرن تا از لباسشویی خودشان دوباره استفاده کنند، اما قطعاتش متاسفانه موجود نیستند.

میزان ظرفیت دیگ لباسشویی

به هیچ عنوان لباسشویی بیشتر از حجم 8 کیلو خریداری نکنید. شاید برایتان سوال باشید که چرا؟ باید خدمتتان عرض کنیم که لباسشویی های تولید شده مناسب شستشوی سنگین نیستند. یعنی اگر شما در منزل قصد شستشو پتو را دارید باید زحمت بکشید و آن را به خشکشویی نزدیک منزلتان ببرید.

به دفعات زیادی مشاهده شده است که کاربران لباسشویی 10 یا 12 کیلویی مارک x را خریداری کرده اند اما بعد از دوبار شستشوی پتو برد لباسشویی سوخته است. حتی لباسشویی گارانتی هم داشته اما برد لباسشویی جزء گارانتی نیست پس مجبور به پرداخت هزینه بسیار زیادی شده‌اند.

برای اینکه حجم البسه ی استاندارد برایتان مشخص شود به این نکات توجه داشته باشید :

1 – اگر یک لباسشویی هفت کیلویی دارید باید نهایتاً 5 کیلو لباس خشک از جنس نخ درونش بریزید.

2- اگر یک لباسشویی هفت کیلویی دارید باید نهایتاً 3 کیلو لباس خشک از جنس کتان و پشم درونش بریزید.

البسه های سنگین تر را هم توسط خشکشویی تمیز کنید زیرا شاید روی بنظرتان هزینه اضافی باشد اما همین نکات ساده میتواند عمر لباسشویی شما را چندین برابر کند.

پیشنهاد ما برای خرید لباسشویی

اول از همه مارک و مدل دستگاه اصلا برایتان نباید مهم باشد. شما باید لباسشویی را انتخاب کنید که برای شما کار کند و در طولانی مدت قطعات جانبی آن وجود داشته باشد. به طوری که اگر روزی به مشکلی برخورد کردید بتوانید قطعات آن را پیدا کنید.

دوم – حتما از یک برند معتبر اقدام به خرید کنید. سعی کنید سراغ برندهای ناشناخته و یا برندهایی که درون ایران قطعاتشان نیست یا اگرهم باشد هزینه های زیادی دارند نروید.

سوم – اگر برای جهزیه میخواهید لباسشویی انتخاب کنید بهتر است حجم آن نهایتا 8 کیلو باشد. و از برندهایی که هم گارانتی دارند و هم درون ایران تولید شده اند استفاده کنید.

چهارم – ظاهر لباسشویی باید از اخرین اولویت های شما باشد. بیشتر به کارایی و موجود بودن قطعات توجه داشته باشید. همچنین به تبلیغات فروشندگان هم اهمیتی ندهید و آنچه که مد نظر خودتان است تهیه کنید.

پنجم – به دنبال مارک اصلی و تولید شده کشور خاصی نباشید. زیرا هم هزینه زیادی باید پرداخت کنید هم زمانی که به مشکل برخورد کنید قطعات جنابی وجود ندارد که بتوانید دستگاه خود را تعمیر کرده و دوباره از آن استفاده کنید.

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.2 / 5. تعداد امتیازات 76

 

,
اشتراک گذاری:

دیدگاه‌

یک دیدگاه

آیا سوالی در ذهن دارید؟ میتوانید آن را از ما بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بنیان تخفیف

بنیان تخفیف, تخفیف خدمات, تخفیف خرید

عضویت در پایگاه دانش

باعضویت در پایگاه دانش بنیان سرویس از جدیدترین مقالات در زمینه تعمیرات لوازم خانگی بهرهمند شوید.همچنین تخفیف های ویژه را از دست ندهید

عضویت شما را در خانواده بزرگ بنیان سرویس تبریک عرض میکنیم.

ظاهراً مشکلی پیش آمده! مجدد اقدام نمایید.

یکشنبه های بنیان سرویس

ثبت درخواست تعمیر برد

تعمیر برد, تعمیر برد لباسشویی, تعمیر برد ظرفشویی, تعمیر برد یخچال