تعویض فیلتر آب ساید و یخچال

با تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید در زمان مناسب سلامتی خود را تضمین کنید

با تعویض به موقع فیلتر آب یخچال ساید بای ساید علاوه بر بهبود طعم و بوی آب، از سلامتی خود در برابر آلاینده های مضر محافظت کنید. مجموعه بنیان سرویس بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می دهد و در سریعترین زمان ممکن جهت تعویض تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید شما به محل سکونت یا محل کارتان مراجعه خواهد نمود.

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

اگر دیر اقدام به تعویض فیلتر آب نماییم چه مشکلی به وجود می آید؟

از اینکه شماهم به سلامت خود و خانواده تان اهمیت میدهید خوشحالیم. خیلی از افراد به نکات زیر اهمیت نمی دهند!

✓ رشد باکتری های دگرپروردگی یا هتروتروفی که در نهایت منجر به تغییر طمع و بوی آب می شود.

✓ عدم تعویض به موقع فیلتر آب یخچال ساید بای ساید باعث آلوده شدن آب به باکتری های بیماری زا که باعث به خطر افتادن بهداشت فردی می شود.

✓ خراب شدن یخ ساز به دلیل ورود جرم و املاح آب به داخل یخ ساز ساید بای ساید.

✓ فیلتر هایی که از ترکیب نقره برای کنترل رشد باکتری استفاده میکنند، اگر در زمان مناسب اقدام به تعویض فیلتر آب ساید ننمایید ناخالصی ها در سطح فیلتر آب زیاد خواهد شد.

✓ و چندین مورد دیگر

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

چرا برای تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید با بنیان سرویس تماس بگیریم؟

  استفاده از فیلتر آب اورجینال و اصلی

 یک ماه گارانتی ارائه خدمات انجام شده

  دارا بودن تعمیرکاران متعهد، متخصص و دوره دیده

  ارائه خدمات تعویض فیلتر آب یخچال در سرتاسر تهران

  برآورد تخمینی هزینه ها قبل از تعویض فیلتر

تعمیرکاران بنیان سرویس

کادری متخصص

تمام کارشناسان و متخصصین تعویض فیلتر آب یخچال که در مجموعه بنیان سرویس فعالیت می کنند موظف به گذراند دوره های فنی و تخصصی در حوزه تعویض فیلتر آب ساید بوده. تا با جدیدترین تنکولوژی های روز دنیا آشنا شوند.

جلوگیری از هزینه های اضافی

جلوگیری از هزینه های اضافی

به دلیل آنکه تمام تکنسین های مجموعه ما در حوزه تعویض فیلتر آب یخچال به تمام نقاط قوت و ضعف این وسایل گران بها آگاه هستند، میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعویض فیلتر آب ساید شما نموده و از هزینه های گزاف جلوگیری نمایید.

خدمات تعمیرات سریع

خدمات دقیق، سریع و باکیفیت

مجموعه بنیان سرویس با دارا بودن متخصصین حرفه ای و دوره دیده در اقصی نقاط شهر تهران دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع، به موقعه و با کیفیت می باشد. تا در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به تعویض فیلتر آب ساید خود نمایید.

خدمات سریع

با تکنسین های حرفه ای بنیان سرویس دستگاه خود را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نمایید.

گارانتی خدمات تعمیر انجام شده

با اطمینان دستگاه خود را تعمیر کنید، کلیه خدمات تعمیرات ما دارای گارانتی می باشد.

ثبت درخواست تعمیرات

شما میتوانید درخواست تعمیرات خود را یا از طریق تماس تلفنی و یا به صورت آنلاین ثبت نمایید.

مشاوره و پیشنهاد

شما به هرشکلی که درخواست خود را ثبت نمایید همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما هستند.

ثبت درخواست آنلاین تعویض فیلتر آب ساید

بعد از ثبت درخواست، همکاران جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظرتان تعمیرکار باتجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

سوالات متداول

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که همان مشکل برای شما پیش آمده باشد که با مرکز بنیان سرویس تماس گرفته اید در کمتر از ۳۰ روز دوباره ایجاد شود، این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکلی که حل نشده بود را به صورت کامل طرف نماید.

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی بنیان سرویس به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

تمامی متخصصان بنیان سرویس علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

شما میتوانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب بنیان سرویس واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

داشتن صدها مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات بنیان سرویس رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

بنیان سرویس تنها در صورتی که شما نیاز به قطعات و لوازم یدکی داشته باشید اقدام به فروش آنها میکند. قطعاتی مانند برد الکترونیکی و …

تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

ما در بنیان سرویس خدمات تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید را برای همه برندها ارائه می دهیم

نمایندگی مجاز آریستون
نمایندگی مجاز جنرال الکتریک
نمایندگی مجاز بوش
نمایندگی مجاز زیمنس
نمایندگی مجاز تعمیرات آ.ا.گ
نمایندگی مجاز سامسونگ
نمایندگی مجاز نف
نمایندگی مجاز ایندزیت
نمایندگی مجاز زانوسی
نمایندگی مجاز الکترولوکس

زمان تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

اکثرا مشتریان بنیان سرویس از متخصصین فنی این سوال را می پرسند که زمان تعویض فیلتر یخچال سامسونگ، ال جی یا سایر برند ها چه زمانی باشد بهتر است؟ در نظر داشته باشید که فرقی نمی کند یخچال یا ساید شما چه برند یا چه مدلی است. به طول معمول حداقل هر شش ماه یک بار نیاز است فیلتر یخچال ساید بای ساید ال جی، سامسونگ، بوش، ذوو یا هر برند دیگری که دارید تعویض شود.

مجموعه بنیان سرویس از شما درخواست دارید که سده از کنار مسائلی که با سلامتی شما ارتباط مستقیم دارد نگذرید! شاید به ظاهر عدم تعویض فیلتر یخچال ساید بای ساید باعث ایجاد مشکل جدی نشود. اما تخقیقات عملی چیزی غیر از این را اثابت نموده است. مواقعی پیش می آید که حتی نیاز است زودتر از موعد فیلتر یخچال خود را تعویض نمایید.

این موضوع برای مواردی است که آب آشامیدنی شما املاح و مواد معدنی بسیار زیادی دارید و باعث می شود، زودتر از زمان اقدام به تعویض فیلتر آب ساید بای ساید خود نمایید. زیرا باعث می شود آب آشامیدنی یخچال شما طعم و بوی نامطبوعی پیدا نمایید. بنابراین هر زمان که احساس کردید آب آشامیدنی یخچال شما طعم دار شده است، حتی اگر کمتر از ۶ ماه از آخرین زمان تعویض فیلتر آب یخچال شما گذشته باشد، به شما پیشنهاد میکنیم نسبت به تعویض فیلتر آب ساید بای ساید خود اقدام نمایید.

لطفا در موارد زیر سریعا برای تعویض فیلتر آب یخچال خود اقدام نمایید :

  • زمانی که احساس کردید طعم و بوی آب تغییر کرده است.
  • از زمان تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید ۶ ماه گذشته است.
  • رنگ آب آشامیدنی یخچال تغییر پیدا نموده است.

مرکز تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید در تهران

در صورتی که شما ساکن هر نقطه از تهران بزرگ باشد، مجموعه بنیان سرویس جهت تعویض فیلتر آب ساید به منزلتان یا محل کارتان مراجعه خواهیم کرد.

بنیان سرویس مرکز تعویض فیلتر یخچال در تهران شامل تمام محله های تهران از جمله صادقیه، گیشا، شهرک اکباتان، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، اختیاریه، نیاوران، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه و .. می شود.

نکته مهم در تعویض فیلتر آب ساید بای ساید :

دقت داشته باشید اگر به هردلیلی طمع آب آشامیدنی شما غیر عادی شده است یا مشکلی در رنگ و بوی آب یخچال خود دارید باید سریعاً این مشکل را توسط کارشناس فنی بررسی و برطرف نمایید. زیرا احتمال دارد به سایر قطعات دستگاه شما نیز آسیب برساند. که مجبور می شود هزینه های بیشتری بابت تعمیرات و یا تعویض قطعات بپردازید.

اجازه ندهید که به دلیل عدم تعویض فیلتر آب ساید بای ساید در زمان مناسب، دستگاه شما مشکل اساسی پیدا نماید. هم اکنون درخواست تعویض فیلتر آب ساید خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با مرکز تعویض فیلتر آب یخچال ساید بای ساید در تهران نماس بگیرید. ما با کارشناسان با تجربه خود همیشه آماده خدمات رسانی به شما هستیم.

درمورد تعمیر یخچال فریزر بیشتر بدانید

چقدر این مطلب مفید بود ؟

یک ستاره < > پنج ستاره

میانگین رتبه 4.3 / 5. تعداد امتیازات 43